Powered by Made-in-China.com
Gecentraliseerde farmaceutische industrie bioreactor technologie voor actieve farmaceutische ingrediënten
US$ 50.000,00-150.000,00
1 Stuk
Productprofiel
Applicatie
Klinische diagnose, Farmaceutische industrieWegwerpbaar
NeeInjectieplaats
IntraveneusModel NR.
Customized IVEN -1Materiaal
Glas, Roestvrij staal, nat deel is ss316l (alltank body) en andere is ss304Veiligheidsvoorziening
Automatisch intrekbare naald, Vergrendelingsmechanisme, Naaldbeschermer, Verzegeling met verbrekingstekenGebruik
MedischGarantie
1 jaarwerkdruk in het vat
0,25 mpawerkdruk in de mantel
0,3 mpaplc
zelfontwikkelende plc/siemens plcbasisfuncties
kweek micro-organisme, pas ph, do, temp.antifoa aanoptionele functies
wegen, drukstromen, detectie van ontlakt gas, multi-feecapaciteit
50 l-500 ltype
voorbereidingsmachinesformulier voor voltooide dosering
vloeistofprecisie
hoge precisiecertificering
ce, gmp, isospanning
380Vgeautomatiseerd
geautomatiseerdaangepast
aangepastvoorwaarde
nieuwafter-sales service
veldinstallatie, inbedrijfstelling en trainingTransportpakket
houten behuizingSpecificatie
customizedHandelsmerk
ivenOorsprong
ChinaProductiecapaciteit
aangepastBelangrijkste kenmerken
Eén-knops sterilisatie: Volledig automatische sterilisatie met CIP- en SIP-functies voor gegarandeerde steriliteit.
Flexibel besturingssysteem: Ondersteunt individuele tankbesturing of gezamenlijke besturing van meerdere tanks, met onafhankelijke monitoring.
Naleving van GMP-normen: Uitgerust met een audit trail-functie om volledig te voldoen aan de GMP-eisen voor de farmaceutische industrie.
Geavanceerde veiligheidswaarschuwingen: Automatische waarschuwingen voor parameters die de limieten overschrijden, met aanpasbare boven- en ondergrenzen.
Aanpasbare capaciteit: Beschikbaar in volumes van 50L tot 500L, met opties voor eigen ontwikkeling of Siemens PLC-besturing.
Uitgebreide monitoring: Nauwkeurige controle van temperatuur, pH-waarde, zuurstofgehalte (DO), druk, snelheid en weegfuncties.
Duurzame constructie: Onderdelen die in contact komen met vloeistoffen zijn gemaakt van roestvast staal 316L, terwijl de behuizing is gemaakt van roestvast staal 304, wat zorgt voor corrosiebestendigheid en hoge drukbestendigheid.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 19 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shanghai PortGemiddelde responstijd: ≤2.86h GecertificeerdBetalingsvoorwaarden: LC, T/T, D/P, etc.
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier is een gecombineerd bedrijf dat productieapparatuur voor de farmaceutische en medische sector aanbiedt, waaronder oplossingen voor injectieflacons, ampullen, voorgevulde spuiten, orale vloeistoffen, tabletten, capsules, visuele inspectie, verpakking en logistiek. Het bedrijf biedt uitgebreide maatwerk- en geïntegreerde diensten, zoals procesontwerp, apparatuurselectie, installatie, inbedrijfstelling en validatie. De exportactiviteiten zijn aanzienlijk, waarbij 71%–90% van de omzet uit export afkomstig is en het bedrijf 19 jaar exportervaring heeft. Kwaliteitsborging, ISO9001:2015-certificering, CE-capaciteit, productiecontracten en inspectie-instructies voor eindproducten zijn gedocumenteerde sterke punten. De leverancier beschikt echter niet over voorraad, een buitenlands magazijn, een buitenlandse showroom of buitenlandse agenten of filialen en heeft geen schriftelijke procedures voor servicebeoordeling, corrigerende maatregelen of klachtenafhandeling. Het bewijs voor R&D is beperkt: geen SDK, geen nieuwe producten in het afgelopen jaar en geen ODM- of OEM-diensten voor grote merken. Er worden geen specifieke klantcases verstrekt.
CertificeringenDe leverancier rapporteert een ISO9001:2015-certificaat en CE-certificeringscapaciteit en levert expliciet bewijs van kwalificaties op het gebied van kwaliteitsmanagement en productconformiteit. De fragmenten specificeren echter niet de reikwijdte, geldigheidsduur of producten waarop deze kwalificaties betrekking hebben.
After-sales capaciteitDe leverancier vermeldt installatie-, inbedrijfstellings-, validatie-, onderhouds-, debugging-, reparatie-, trainings- en geïntegreerde adviesdiensten en biedt diensten aan die verband houden met de installatie van apparatuur. Desondanks heeft de leverancier geen buitenlandse agenten of filialen, geen buitenlands magazijn of showroom en geen schriftelijke procedures of registraties voor klachtenafhandeling, servicebeoordeling of corrigerende en preventieve maatregelen. Dit wijst op een operationele tekortkoming in het gedocumenteerde aftersalesbeheer.
R&D-capaciteitDe leverancier beschikt over op maat gemaakte R&D-diensten, maar rapporteert dat er geen SDK beschikbaar is, dat er het afgelopen jaar geen nieuwe producten zijn ontwikkeld, dat er geen ODM-dienst wordt aangeboden en dat er geen OEM-dienst voor populaire merken beschikbaar is. Deze expliciete beperkingen wijzen op weinig bewijs van actuele productinnovatie en platformontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe leverancier omvat meerdere productielijnen voor farmaceutische apparatuur, waaronder systemen voor injectieflacons en ampullen, voorgevulde spuiten en patronen, orale vloeistoffen, tabletten en capsules, inspectie, verpakking en logistiek. De leverancier heeft geldige productiecontracten met elke gelieerde onderaannemer, volgt uniform de inspectie-instructies voor eindproducten en rapporteert kwaliteitsborging, hoewel er geen kwantitatieve gegevens over de productiecapaciteit worden verstrekt.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen, beperkte maatwerkaanpassingen en flexibel maatwerk. De geïntegreerde oplossing omvat procesontwerp, conceptueel en constructief ontwerp, apparatuurselectie, modelaanpassing, installatie, inbedrijfstelling en validatie, wat een brede dekking van maatwerk aantoont.
Product Q&A
Q:Wat is de garantieperiode voor deze bioreactor?
A:
De machine wordt geleverd met een garantie van 1 jaar.
Q:Van welke materialen is de tank gemaakt?
A:
De onderdelen die in contact komen met vloeistoffen zijn gemaakt van SS316L, terwijl de tank zelf en andere onderdelen zijn gemaakt van roestvrij staal SS304.
Q:Kan de bioreactor worden aangepast?
A:
Ja, het is mogelijk om de bioreactor volledig aan te passen, of met kleinere aanpassingen, en er is ook de mogelijkheid tot flexibele aanpassingen op basis van monsters of ontwerpen. De capaciteit varieert van 50 liter tot 500 liter.
Q:Wat is de minimale bestelhoeveelheid?
A:
De minimale bestelhoeveelheid is 1 set.
Q:Wat zijn de betalingsvoorwaarden?
A:
Wij accepteren LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union en betalingen voor kleinere bedragen.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shanghai Iven Pharmatech Engineering Co., Ltd.
Shanghai Iven Pharmatech Engineering Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Bioreactor Technologie voor Farmaceutische Metabolietproductie Bioreactor Oplossingen voor Farmaceutische Weefseltechniek
US$50,000.00-500,000.00
1 Stuk(MOQ)
Voedingsindustrie Fermenter Bioreactor voor Melkzuuroplossingen
US$2,000.00-5,000.00
1 Stuk(MOQ)
Eénmalige technologie bioreactoren voor farmaceutische toepassingen met goede service
US$30,000.00-180,000.00
1 Stuk(MOQ)
Aangepaste roestvrijstalen fermentor / bioreactor voor de farmaceutische en medische industrie
US$50,000.00-500,000.00
1 Stuk(MOQ)
Fermenter bioreactor met een nauwkeurige theoretische basis voor fermentatieonderzoek
US$26,000.00-80,000.00
1 set(MOQ)
Roestvrij stalen cel-kweek-vat fermentatie-tank Bioreactor Technologie voor Farmaceutische fermentatie
US$50,000.00-170,000.00
1 Stuk(MOQ)
Geavanceerde farmaceutische fermentor bioreactor voor effectieve afvalwaterbehandeling
US$2,000.00-5,000.00
1 Stuk(MOQ)
Mammaliaanse celcultuur roerketel bioreactor met Peltier fermentor koeler voor cultuur
US$25,000.00-50,000.00
1 set(MOQ)
200 Liter RVS Fermenter Bioreactor voor Menselijke of Dierlijke Vaccinproductie
US$25,000.00-350,000.00
1 set(MOQ)
Actieve Farmaceutische Ingrediënten Chemische Synthese Reactor voor Lab Pilot Productie
US$1,000.00
1 Stuk(MOQ)
Geavanceerde Farmaceutische Fermenter Bioreactor voor Ambachtelijke Bierbrouwers
US$15,000.00-20,000.00
1 Stuk(MOQ)
cGMP-reactor voor de productie van actieve farmaceutische ingrediënten
US$1,000.00-150,000.00
1 Set(MOQ)
Industriële fermentor bioreactor met geavanceerde technologieondersteuning voor vaccinproductie
US$30,000.00-350,000.00
1 set(MOQ)
Geavanceerde Laboratorium Bioreactor Vloeistofhouder voor Efficiënt Onderzoek
US$20,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Duurzaam Kleine Bioreactor voor Efficiënte Melkzuurproductie
US$50,000.00
1 Stuk(MOQ)
Roestvrij staal Ss 304 316L Actieve Farmaceutische Ingrediënten Synthese Reactor
US$1,000.00-150,000.00
1 Set(MOQ)
5L/10L/50L/100L Celcultuur Fermenter Bioreactor Industrie Piloot Fermentorr Apparatuur
US$2,980.00-980,000.00
1 Stuk(MOQ)
Laboratorium Fermentor Reactor Bioreactor
US$20,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Fermenter bioreactor voor celcultuur in laboratorium biologische fermentatiesystemen
US$2,980.00-980,000.00
1 Stuk(MOQ)
Fermentor Bioreactor voor grootschalige fermentatieproductie
US$1,000.00
1 Stuk(MOQ)



















