SourcingAI
Try for free
Powered by Made-in-China.com
12kv Droogtype composiet capacitieve wanddoorvoer
US$ 300,00-600,00
1 Stuk

Productprofiel

Maatwerk

Beschikbaar

Toepassing

Hoogspanning, Laagspanning

Materiaal

Samengesteld polymeer

Model NR.

FCRG2-12/630~1250

Structuur

Bus Insulator

Type

Een Type Isolator

Gebruik

Hoge spanning elektriciteitstransmissie, Isolatie, Rijden, Elektrische installatie

Verbindingsmethode

Trogsysteem

Grootte van draagvermogen

40 kilonewton

Certificaat

ISO9001, iec

Kleur

rood of grijs

Merk

hewei kracht

standaard

IEC60137, GB/T4109

nominale stroom

630~1250A

temperatuur

-40 ℃ naar +55℃

Transportpakket

plastic zak, export polywood kist

Specificatie

945*140*140mm

Handelsmerk

hewei

Oorsprong

China

Gs-Code

85469000

Productiecapaciteit

1000 stuks/maand

Belangrijkste kenmerken

Capacitieve spanningsdeling: Vermindert geleidelijk hoge spanning door het principe van capacitieve spanningsdeling, voor een veilige doordringing van muren.
Breed spanningsbereik: De nominale spanning omvat 12~550 kV, geschikt voor hoogspanningsenergieoverdracht en isolatie.
Composietpolymeermateriaal: Gemaakt van composietpolymeer voor duurzame isolatie en ondersteuning van afbuigapparatuur.
Flexibele aanpassing: Biedt volledige aanpassing, kleine aanpassingen en aanpassingen op basis van monsters of ontwerpen.
Hoge stroomcapaciteit: De nominale stroom varieert van 100~5000A, met een kortstondige thermische stroom tot 25 keer de nominale waarde.
Veelzijdig installatiegemak: Ondersteunt installatie zowel binnen als buiten, van buiten naar binnen, van buiten naar buiten, horizontaal of verticaal.
Strikte kwaliteitscontrole: 100% inspectie, inclusief visuele inspectie en functionele controles, uitgevoerd door 6 kwaliteitscontroleurs.
Naleving van internationale normen: Voldoet aan de normen IEC 60137, GB/T4109, ANSI, AS, EN, DIN, IEEE en GOST.

Bedrijfsprofiel

Baoding Hewei Power Technology Co., Ltd.
Hoge keuze voor terugkerende kopersSamengewerkt met Fortune 500Tentoonstelling ErvaringSnelle Bezorging
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 1 year GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Tianjin PortGemiddelde responstijd: ≤0.01h

AI-gestuurde leveranciersbeoordeling

SamenvattingDe leverancier beschikt over brede mogelijkheden op het gebied van maatwerk, ODM, OEM en recente ontwikkeling van nieuwe producten. Hij meldt certificering volgens ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001, type-testenrapporten van geaccrediteerde laboratoria, vier productielijnen, een productiefaciliteit van 8.000 m² en gestandaardiseerde inspectieprocedures voor eindproducten. De aftersalesdekking omvat foutopsporing, onderhoud, installatie en training, ondersteund door schriftelijke procedures voor service, corrigerende maatregelen en klachtenafhandeling. De leverancier exporteert echter pas sinds één jaar, beschikt niet over magazijnen en showrooms in het buitenland, heeft geen geldig productiecontract met gerelateerde onderaannemers en mist formele uitbestedingsprocedures en voortdurende afstemming van batchhoeveelheden. De financiële informatie is inconsistent en ontoereikend voor een betrouwbare beoordeling; geldbedragen zijn weggelaten zoals vereist.
LeverancierstypeDe leverancier presenteert zichzelf als een productiegerichte leverancier met productiefaciliteiten, OEM-service voor bekende merken, ODM-service, voorraadcapaciteit en activiteiten op het gebied van productontwikkeling. Zijn exportervaring is beperkt tot één jaar, terwijl er geen magazijn of showroom in het buitenland beschikbaar is.
CertificeringenDe leverancier verklaart dat hij gecertificeerd is volgens ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001 en dat meerdere type-testenrapporten zijn afgegeven door ILAC-MRA-geaccrediteerde laboratoria. Dit zijn expliciete certificeringen en testkwalificaties ter ondersteuning van kwaliteits-, milieu- en arbeidsveiligheidsbeheer.
After-sales capaciteitDe aftersalesdiensten omvatten foutopsporing, onderhoud, installatie van apparatuur en training. De leverancier meldt dat er schriftelijke procedures bestaan en worden gevolgd voor servicebeoordeling, corrigerende en preventieve maatregelen en klantklachten, maar dat er geen magazijn of showroom in het buitenland is.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt dat er het afgelopen jaar nieuwe producten zijn ontwikkeld, dat ODM-service wordt geboden, dat er brede ontwikkelingsondersteuning op ontwerpgebied beschikbaar is en dat 40% van de teamleden een universitaire opleiding of hoger heeft. Er is echter geen beschikbare SDK, wat het bewijs van software- of platformontwikkelingscapaciteit beperkt.
ProductiecapaciteitDe leverancier meldt vier productielijnen, een productieoppervlak van 8.000 m², 500 m² aan gestandaardiseerde testlaboratoria, voorraadcapaciteit en consequent gevolgde inspectie-instructies voor eindproducten. De capaciteitsbeheersing wordt verzwakt door het ontbreken van voortdurende afstemming van batchhoeveelheden, het ontbreken van een SOP voor uitbesteding en het ontbreken van een geldig contract met gerelateerde onderaannemers.
AanpasbaarheidDe leverancier ondersteunt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen, beperkte aanpassingen en flexibel maatwerk. Dezelfde brede dekking van ontwerpdiensten wordt gerapporteerd in zowel de gegevens over productontwikkeling als die over ontwerpcapaciteiten.

Product Q&A

Q:Hoe kunt u uw ideale producten aanschaffen?
A:
U kunt ons uw tekeningen met specificaties toesturen, waarna wij de producten volgens uw tekening produceren. Of, indien u nog geen duidelijk plan heeft, kunnen wij een ontwerp maken op basis van uw wensen.
Q:Wat is uw verpakking?
A:
Standaard exportverpakking of een aangepaste verpakking, afhankelijk van uw wensen.
Q:Bent u bereid om ons logo te gebruiken?
A:
OEM/ODM is mogelijk.
Q:Welke spanningsbereiken worden door de droge transformatorisolatoren van Hewei Power gedekt?
A:
De droge transformatorisolatoren van Hewei Power dekken een breed spanningsbereik, van 11 kV tot 550 kV, waaronder 11 kV-40,5 kV, 24 kV-52 kV, 12 kV-500 kV, 12 kV-252 kV en 35 kV-363 kV, en voldoen zo aan diverse behoeften van elektriciteitsnetwerken.
Q:Welke certificeringen heeft Hewei Power behaald?
A:
Hewei Power is gecertificeerd volgens de normen ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001. Daarnaast beschikt het ook over de OHSAS1800-certificering en diverse type-testrapporten die zijn uitgegeven door laboratoria die zijn geaccrediteerd door ILAC-MRA, wat volledig de toewijding van het bedrijf aan kwaliteit en duurzaamheid bevestigt.

Verstuur aanvraag

*naar:Baoding Hewei Power Technology Co., Ltd.Baoding Hewei Power Technology Co., Ltd.
*Inhoud:
0/4000

De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres

Dit vind je misschien ook leuk

72.5kv Droogtype composiet capacitive wanddoorvoer
Droge Type RIP 145kV Condenser Wanddoorvoer
12kv 2000A Wandbushing China Fabriek