SourcingAI
Try for free
Powered by Made-in-China.com
72.5kv Droogtype composiet capacitive wanddoorvoer
US$ 1.200,00-2.400,00
1 Stuk

Productprofiel

Maatwerk

Beschikbaar

Toepassing

Hoogspanning, Laagspanning

Materiaal

Samengesteld polymeer

Model NR.

FCRG2-72.5/630~1250

Structuur

Bus Insulator

Type

Een Type Isolator

Gebruik

Hoge spanning elektriciteitstransmissie, Isolatie, Rijden, Elektrische installatie

Verbindingsmethode

Trogsysteem

Grootte van draagvermogen

70kn

Certificaat

ISO9001

Kleur

rood of grijs

Merk

hewei kracht

standaard

IEC60137, GB/T4109

nominale stroom

630~1250A

temperatuur

-40 ℃ naar +55℃

Transportpakket

plastic zak, export polywood kist

Specificatie

2060*400*400mm

Handelsmerk

hewei

Oorsprong

China

Gs-Code

85469000

Productiecapaciteit

1000 stuks/maand

Belangrijkste kenmerken

Capacitieve spanningsdeling: Vermindert hoge spanning veilig door muren of vloeren met behulp van een capacitieve aansluitkabel.
Breed spanningsbereik: Het nominale spanning bereik is 12~550 kV, geschikt voor diverse toepassingen in hoogspanningsnetwerken.
Volledige aanpassing: Ondersteunt aanpassingen op basis van prototypes, ontwerpen en kleine wijzigingen om aan specifieke eisen te voldoen.
Composietpolymeermateriaal: Gemaakt van duurzaam composietpolymeer voor superieure isolatie en ondersteuning.
Veelzijdig te installeren: Geschikt voor installaties zowel binnen als buiten, in horizontale als verticale posities.
Hoge draagkracht: De draagkracht bedraagt 70 kN, wat zorgt voor stabiliteit onder mechanische belasting.
Strenge kwaliteitscontrole: 100% inspectie, inclusief visuele inspectie en functionele tests, uitgevoerd door 6 kwaliteitscontroleurs.
Internationale normen: Voldoet aan de normen IEC 60137, GB/T4109, ANSI, AS, EN, DIN, IEEE en GOST.

Bedrijfsprofiel

Baoding Hewei Power Technology Co., Ltd.
Hoge keuze voor terugkerende kopersSamengewerkt met Fortune 500Tentoonstelling ErvaringSnelle Bezorging
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 1 year GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Tianjin PortGemiddelde responstijd: ≤0.01h

AI-gestuurde leveranciersbeoordeling

SamenvattingDe leverancier beschikt over brede mogelijkheden op het gebied van maatwerk, ODM, OEM en recente ontwikkeling van nieuwe producten. Hij meldt certificering volgens ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001, type-testenrapporten van geaccrediteerde laboratoria, vier productielijnen, een productiefaciliteit van 8.000 m² en gestandaardiseerde inspectieprocedures voor eindproducten. De aftersalesdekking omvat foutopsporing, onderhoud, installatie en training, ondersteund door schriftelijke procedures voor service, corrigerende maatregelen en klachtenafhandeling. De leverancier exporteert echter pas sinds één jaar, beschikt niet over magazijnen en showrooms in het buitenland, heeft geen geldig productiecontract met gerelateerde onderaannemers en mist formele uitbestedingsprocedures en voortdurende afstemming van batchhoeveelheden. De financiële informatie is inconsistent en ontoereikend voor een betrouwbare beoordeling; geldbedragen zijn weggelaten zoals vereist.
LeverancierstypeDe leverancier presenteert zichzelf als een productiegerichte leverancier met productiefaciliteiten, OEM-service voor bekende merken, ODM-service, voorraadcapaciteit en activiteiten op het gebied van productontwikkeling. Zijn exportervaring is beperkt tot één jaar, terwijl er geen magazijn of showroom in het buitenland beschikbaar is.
CertificeringenDe leverancier verklaart dat hij gecertificeerd is volgens ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001 en dat meerdere type-testenrapporten zijn afgegeven door ILAC-MRA-geaccrediteerde laboratoria. Dit zijn expliciete certificeringen en testkwalificaties ter ondersteuning van kwaliteits-, milieu- en arbeidsveiligheidsbeheer.
After-sales capaciteitDe aftersalesdiensten omvatten foutopsporing, onderhoud, installatie van apparatuur en training. De leverancier meldt dat er schriftelijke procedures bestaan en worden gevolgd voor servicebeoordeling, corrigerende en preventieve maatregelen en klantklachten, maar dat er geen magazijn of showroom in het buitenland is.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt dat er het afgelopen jaar nieuwe producten zijn ontwikkeld, dat ODM-service wordt geboden, dat er brede ontwikkelingsondersteuning op ontwerpgebied beschikbaar is en dat 40% van de teamleden een universitaire opleiding of hoger heeft. Er is echter geen beschikbare SDK, wat het bewijs van software- of platformontwikkelingscapaciteit beperkt.
ProductiecapaciteitDe leverancier meldt vier productielijnen, een productieoppervlak van 8.000 m², 500 m² aan gestandaardiseerde testlaboratoria, voorraadcapaciteit en consequent gevolgde inspectie-instructies voor eindproducten. De capaciteitsbeheersing wordt verzwakt door het ontbreken van voortdurende afstemming van batchhoeveelheden, het ontbreken van een SOP voor uitbesteding en het ontbreken van een geldig contract met gerelateerde onderaannemers.
AanpasbaarheidDe leverancier ondersteunt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen, beperkte aanpassingen en flexibel maatwerk. Dezelfde brede dekking van ontwerpdiensten wordt gerapporteerd in zowel de gegevens over productontwikkeling als die over ontwerpcapaciteiten.

Product Q&A

Q:Wat is het nominale spanningsbereik?
A:
Het nominale spanningsbereik loopt van 12 kV tot 550 kV, geschikt voor hoogspannings toepassingen boven de 1000 V.
Q:Kan dit product worden aangepast?
A:
Ja, wij bieden volledige aanpassingsmogelijkheden, inclusief op basis van samples, ontwerpen, kleine aanpassingen en flexibele opties.
Q:Wat zijn de installatiemogelijkheden?
A:
Het ondersteunt installaties zowel binnen als buiten, en combinaties daarvan (binnen-buiten, buiten-buiten), en zowel horizontale als verticale installaties.
Q:Wat is de minimale bestelhoeveelheid?
A:
De minimale bestelhoeveelheid is 1 set.
Q:Welke certificeringen heeft het product?
A:
Het product is gecertificeerd met ISO9001 en voldoet aan normen zoals IEC 60137, GB/T4109 en ANSI.

Verstuur aanvraag

*naar:Baoding Hewei Power Technology Co., Ltd.Baoding Hewei Power Technology Co., Ltd.
*Inhoud:
0/4000

De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres

Dit vind je misschien ook leuk

40.5kv Droogtype composiet capacitive wanddoorvoer
RIP Droogtype 72.5kV Wandbushing

RIP Droogtype 72.5kV Wandbushing

US$2,650.00
1 Stuk(MOQ)
Droge Type RIP 145kV Condenser Wanddoorvoer