Powered by Made-in-China.com
Geavanceerde Huiyao Laser Hy-Auto Batterij Assemblagelijn Oplossingen
US$ 1.000.000,00-1.500.000,00
1 Set
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
technici beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenlandGarantie
2 jaarModel NR.
HY-AutoToepassing
Verwerkende industrieTechnische Class
Continue Wave LaserControle
AutomatischVermogensdichtheid
Hitte Conduct WeldingLaser Classificatie
Optische Vezel LaserType
Automatische Laser lasmachinekleur
aangepastvoorwaarde
gloednieuwlijn efficiëntie
12 ppmoem
jacertificaat
iso ce fdaTransportpakket
houten containerSpecificatie
80 meter length*16 meter width*4.5 meter hoogteHandelsmerk
huiyao laserOorsprong
ChinaGs-Code
8519200010Productiecapaciteit
50 regel per jaarBelangrijkste kenmerken
Hoge productiviteit: De productielijn bereikt een efficiëntie van 12 stuks per minuut, met een jaarlijkse productie van 1,5 GWh per shift.
Aanpasbaar uiterlijk: Het uiterlijk van de productielijn is volledig aanpasbaar om te voldoen aan specifieke klantvereisten.
Hoog rendement: Het uiteindelijke rendement is gegarandeerd >=99,8% voor een optimale productkwaliteit.
Lage uitvalpercentage: Het operationele uitvalpercentage wordt beperkt tot <=2% om een stabiele en betrouwbare werking te garanderen.
Wereldwijde after-sales ondersteuning: Ingenieurs zijn beschikbaar om machines in het buitenland te onderhouden, voor continue ondersteuning.
Uitgebreide garantie: Biedt een garantie van 2 jaar die mechanische defecten en prestatieproblemen dekt.
Gecertificeerde kwaliteitsnormen: Beschikt over ISO 9001, CE en FDA certificeringen voor naleving van veiligheid en kwaliteit.
OEM/ODM-services: Biedt volledige OEM- en ODM-aanpassingsmogelijkheden voor op maat gemaakte productiemethoden.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 2 years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Tianjin Port, Qingdao Port, Shanghai PortGemiddelde responstijd: ≤2.08h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier profileert zich als een productie- en technologiebedrijf dat zich richt op industriële automatisering, energieopslag, batterijgerelateerde producten en de integratie van intelligente regelsystemen. De beschikbare informatie wijst op uitgebreide maatwerkmogelijkheden, ODM- en OEM-diensten, gedocumenteerde procedures voor kwaliteit en leveranciersbeheer, voorraadcapaciteit en certificeringen waaronder ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 en CE. De leverancier rapporteert R&D-activiteiten, de ontwikkeling van nieuwe producten, samenwerking met een universiteit en één nationale prijs voor wetenschappelijke en technologische vooruitgang. De servicebeschrijvingen omvatten directe verkoop, meer dan 10 servicecentra in China, snelle responstijden, ondersteuning op locatie, installatie, training, optimalisatie, garantie en levenslang onderhoud. De leverancier rapporteert echter geen geldig contract met gerelateerde productieonderaannemers, geen SDK, geen magazijn of showroom in het buitenland en slechts twee jaar exportervaring. Financiële gegevens zijn geïdentificeerd voor 2021–2023, maar er worden geen inhoudelijke gegevens over de financiële prestaties verstrekt.
LeverancierstypeDe leverancier is actief op het gebied van industriële automatische regelsystemen, energieopslagtechnologie, de productie en verkoop van batterijen, onderzoek en ontwikkeling op het gebied van nieuwe energie en de integratie van intelligente regelsystemen. De exportactiviteiten omvatten export met ondersteuning van agenten; de export is twee jaar geleden gestart en vertegenwoordigt 41%–50% van de totale omzet.
CertificeringenDe leverancier verklaart dat hij beschikt over de certificeringen ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001, evenals CE-capaciteit. Hij wordt ook omschreven als een nationale hightechonderneming en een gespecialiseerde en innovatieve mkb-onderneming, hoewel de specifieke reikwijdte en geldigheidsdetails van de certificeringen niet zijn verstrekt.
After-sales capaciteitDe leverancier rapporteert gedocumenteerde procedures en registraties voor servicecapaciteit, corrigerende en preventieve maatregelen en klachtenafhandeling. De servicebeschrijving omvat meer dan 10 servicecentra in China, een responstijd van één uur, ondersteuning op locatie binnen 24 uur, een garantie van één jaar, levenslang onderhoud, installatie, training en optimalisatie.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert nieuwe producten in het afgelopen jaar, ODM-diensten, brede op R&D gebaseerde ontwerpondersteuning en R&D-samenwerking met Henan University of Science and Technology. Ook rapporteert hij één nationale prijs voor wetenschappelijke en technologische vooruitgang en een R&D-personeelsbestand van 40%, maar er wordt geen beschikbare SDK vermeld.
ProductiecapaciteitProductiegerelateerd bewijs omvat jaarlijks meer dan 100 productielijnen, een opgegeven opbrengst van ten minste 99.9%, voorraadcapaciteit, kwaliteitsborging, inspectie-instructies voor eindproducten en traceerbaarheid van grondstoffen. Een belangrijke beperking is dat er geen geldig contract bestaat tussen de fabriek en gerelateerde onderaannemers; ook ontbreekt capaciteit voor een magazijn in het buitenland.
AanpasbaarheidDe leverancier ondersteunt expliciet maatwerk op basis van monsters, volledige maatwerkoplossingen, maatwerk op basis van ontwerpen, beperkte aanpassingen en flexibele maatwerkoplossingen. Hij rapporteert ook ODM-beschikbaarheid, wat direct bewijs levert van brede ondersteuning voor productontwerp en maatwerk.
Product Q&A
Q:Hoe zorgt u voor precisie bij de uitlijning en stapeling van prismatische cellen?
A:
Geavanceerde robots met beeldgeleiding en AI-gebaseerde uitlijningssystemen garanderen precisie op microniveau. Bevestigingsmiddelen en mallen zijn op maat ontworpen voor de afmetingen van de cellen.
Q:Welk automatiseringsniveau is haalbaar voor de assemblage van prismatische batterijpacks?
A:
Volledig geautomatiseerde lijnen kunnen 20-50 modules per uur (PPH) produceren, met behulp van robots voor het stapelen, lassen en inspecteren van de cellen. Semi-geautomatiseerde lijnen zijn goedkoper, maar langzamer.
Q:Hoe wordt veiligheid gewaarborgd tijdens de assemblage (bijvoorbeeld kortsluiting, thermische overbelasting)?
A:
Omgevingen met een lage luchtvochtigheid (<1%). Controle van isolatie en Hi-Pot-testen. Thermische beeldvorming tijdens het lassen. Tests na de assemblage om de weerstand tegen overladen/overontladen te controleren.
Q:Kan dezelfde productielijn verschillende formaten prismatische cellen verwerken (bijvoorbeeld 50Ah versus 100Ah)?
A:
Ja, met behulp van modulaire gereedschappen en programmeerbare robots. Snel verwisselbare bevestigingsmiddelen verminderen de stilstandtijd bij het aanpassen van de celgrootte.
Q:Wat is de productiecapaciteit van een standaard assemblagelijn?
A:
Hangt af van de mate van automatisering: Handmatig/Semi-automatisch: 5-10 PPH. Volledig automatisch: 20-50 PPH. Productielijnen voor elektrische voertuigen met een hoog volume kunnen meer dan 100 PPH halen.
Verstuur aanvraag
*naar:
Huiyao Laser Technology (Luoyang) Co., Ltd
Huiyao Laser Technology (Luoyang) Co., Ltd*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Geavanceerde lithiumlaserlaslijn voor batterijpacks van elektrische voertuigen
US$550,000.00-660,000.00
1 Set(MOQ)
Automatische optische vezel laser Huiyao fabriek AGV batterijpakketlijn
US$1,000,000.00-1,500,000.00
1 Set(MOQ)
Geavanceerde laserlasoplossingen voor sieraden van edelmetaal
US$3,800.00-4,600.00
1 Set(MOQ)
Geavanceerde uiterst nauwkeurige optischevezellaser voor de assemblage van EV-batterijen
US$1,000,000.00-1,500,000.00
1 Set(MOQ)
Gepersonaliseerde Huiyao-laserpack voor efficiënte oplossingen voor batterijopslag
US$1,000,000.00-1,500,000.00
1 Set(MOQ)
Geavanceerde 6-Axis Laserlasrobot voor radiateurassemblage
US$4,900.00-5,600.00
1 stukken(MOQ)
Geavanceerd vezellaser robotlassen voor automatiseringsoplossingen in de auto-industrie
US$25,848.42-34,522.40
1 Stuk(MOQ)
Een laserlasstation van de lithiumbatterijproductielijn
US$30,000.00
1 Stuk(MOQ)
Geavanceerde Laser Snijdiensten voor Hoge Prestaties Productie Drk10000/Drk15000/Drk20000
US$3,500.00-5,000.00
1 Stuk(MOQ)
Flexibele vezel laser lasoplossing
US$4,000.00-9,800.00
1 Set(MOQ)
220V Waterkoeling Hoge Snelheid Handheld Laser Lasmachine met Mooie Laslijn
US$3,500.00-8,550.00
1 Stuk(MOQ)
Geavanceerd Handheld Fiber Laser Lassen voor Nauwkeurige Toepassingen
US$3,180.00-5,900.00
1 Set(MOQ)
Flexibele vezel laser lasoplossing fabriek
US$4,000.00-9,800.00
1 Set(MOQ)
Hoge Prestaties Laserlasmachine voor Snelle Warmtewisselaar Assemblage
US$4,900.00-5,600.00
1 stukken(MOQ)
Geavanceerd hoogprecisie laserlas systeem voor koolstofstalen buizen
US$4,900.00-5,600.00
1 stukken(MOQ)
Swt Hoge Snelheid Automatische Laser Lasapparatuur Auto CNC 2000W voor HVAC Luchtkanalen RVS Aluminium Fabricage
US$7,999.00-12,999.00
1 Set(MOQ)
Geavanceerde laserlasmachine voor efficiënte productie van finbuizen
US$4,900.00-5,600.00
1 stukken(MOQ)
3kw Fiberlaser Wobble Lassen voor Batterijcellen Koper Busbar
US$30,000.00
1 Stuk(MOQ)
Geavanceerde laserlasapparatuur voor naadloze metalen verbindingen
US$3,800.00-4,600.00
1 Set(MOQ)
Zware Duty Fiber Laser Lasinstallatie voor Industriële Productieoplossingen
US$3,300.00-7,200.00
1 Stuk(MOQ)



















