Powered by Made-in-China.com
Aangepaste Gelaste I-balk voor Structurele Ingenieurs- en Bouwbehoeften
US$ 550,00-1.100,00
1 Ton
Productprofiel
Maatwerk
Beschikbaarrang
SS355JRStandaard
GBModel NR.
Customized/As Drawingcertificaat
IS0, exc4;en1090;iso3834; iso 9001staalkwaliteit
Q235/Q355/S275/S355lassen
Mag(135)/Smaw(111)oppervlaktebehandeling
spuitverven/hete-dip galvaniserengeschilderd
thermisch verzinktTransportpakket
standaardpakketSpecificatie
Q235/Q355/S275/S355Handelsmerk
yaohalOorsprong
Hefei, Anhui, ChinaBelangrijkste kenmerken
Hoge draagkracht: Biedt uitstekende weerstand tegen aardbevingen en wind, geschikt voor zeer hoge gebouwen en constructies met grote overspanningen.
Prefabricage in de fabriek: Componenten worden vooraf geproduceerd, waardoor de bouwtijd op de locatie aanzienlijk wordt verkort.
Aanpasbare staalsoorten: Biedt Q235, Q355, S275, S355 en andere internationale normen, op aanvraag.
Geavanceerde oppervlaktebehandeling: Beschikbaar met spuitcoating of thermisch verzinken voor superieure corrosiebescherming.
Uitgebreide productie: Omvat snijden, lassen, slijpen en precisiefabricage met volledige traceerbaarheid.
Internationale certificeringen: Voldoet aan de normen EN 1090, ISO 3834, ISO 9001 en CE.
Meer dan 25 jaar ervaring: Ondersteund door 28 jaar professionele productie en meer dan 42 belangrijke projecten.
Volledige maatwerkservice: Ondersteunt OEM/ODM, ontwerpoptimalisatie en maatwerk op basis van monsters of tekeningen.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 5 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shanghai PortGemiddelde responstijd: ≤0.60h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier produceert loodgietersonderdelen en andere metalen producten voor gebouwen, met aanverwante activiteiten op het gebied van metaal, deuren en ramen, verf, verkoop en contractprojecten. De leverancier beschikt over brede maatwerkmogelijkheden en gedocumenteerde procedures voor kwaliteit, klachtenbehandeling, corrigerende maatregelen en traceerbaarheid. De certificeringen omvatten ISO9001:2015, ISO45001:2018, ISO14001 en CE. Productiegerelateerd bewijs omvat geldige contracten met verbonden onderaannemers, voorraadcapaciteit en een levertijd van één maand tijdens het hoogseizoen. Financiële administratie wordt aangegeven voor 2023–2025, maar financiële resultaten worden niet verstrekt. Het bewijs van innovatie is beperkt: de leverancier wordt niet aangemerkt als een professionele technische leverancier en biedt geen 3D-softwareontwerp of SDK's, hoewel één nationale prijs voor wetenschappelijke en technologische vooruitgang wordt vermeld. Er wordt geen overzees magazijn, showroom, agent, filiaal of land met overzeese dienstverlening gerapporteerd en er worden geen klantcases verstrekt.
LeverancierstypeDe door de leverancier opgegeven reikwijdte omvat loodgietersonderdelen en andere metalen producten voor gebouwen, metalen materialen, metalen deuren en ramen, de productie en verkoop van verf met uitsluiting van gevaarlijke chemicaliën, de verkoop van metalen producten en buitenlandse contractprojecten. Dit duidt op een op productie gerichte leverancier van bouwmaterialen en metaalproducten, met aanverwante engineering- en verkoopactiviteiten.
CertificeringenDe leverancier rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018- en ISO14001-managementsysteemcertificeringen, plus CE-productconformiteitscertificering. Deze tonen expliciet meerdere certificeringen aan op het gebied van kwaliteit, arbeidsveiligheid, milieu en productconformiteit.
After-sales capaciteitDe leverancier heeft procedures voor klantenklachten en corrigerende/preventieve maatregelen gedocumenteerd en toegepast, samen met kwaliteitsborging en traceerbaarheid van grondstoffen. Ook rapporteert de leverancier schriftelijke procedures en registraties voor de beoordeling van dienstverleningsbekwame leveranciers, wat gestructureerd servicebeheer ondersteunt, hoewel specifieke prestaties op het gebied van garantie of reparaties niet worden vermeld.
ProductiecapaciteitBewijs ter ondersteuning van de productie omvat instructies die consequent worden gevolgd voor de inspectie van eindproducten, geldige productiecontracten met elke verbonden onderaannemer, voorraadcapaciteit en een levertijd van één maand tijdens zowel het hoog- als het laagseizoen. Er worden echter geen productievolumes, schaal van de faciliteiten, uitrustingslijst of capaciteitsbenutting verstrekt.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen en volledige maatwerkoplossingen. Dit vormt direct bewijs van een brede capaciteit voor productaanpassing, ondanks het ontbreken van 3D-softwareontwerpdiensten.
Product Q&A
Q:Wat is uw jaarlijkse productiecapaciteit?
A:
Onze jaarlijkse productiecapaciteit bedraagt 100.000 ton staalconstructies.
Q:Biedt u ontwerpdiensten aan?
A:
Ja. Wij bieden optimalisatie van ontwerpen, detaillering en technische ondersteuning.
Q:Welk type staal gebruikt u?
A:
Voornamelijk Q355B, Q345B, en op aanvraag staalsoorten volgens internationale normen.
Q:Ondersteunt u projecten in het buitenland?
A:
Ja. Wij staan open voor internationale samenwerking en bieden exportverpakking en logistieke ondersteuning.
Q:Wat is de levertijd?
A:
Normaal gesproken 30-60 dagen, afhankelijk van de omvang van het project.
Verstuur aanvraag
*naar:
Anhui Yaohai Steel Structure Construction Co., Ltd.
Anhui Yaohai Steel Structure Construction Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Warmgewalste constructie-koolstofstalen H-balk voor gebouwframes en bouwtoepassingen
US$520.00-600.00
25 Ton(MOQ)
Veelzijdige zware draagbalken voor bouw- en ingenieursbehoeften
US$570.00-600.00
28 Ton(MOQ)
Hoogsterke gelaste H-balk van constructiestaal in aangepaste afmetingen voor bruggenbouw
US$720.00-820.00
1 Tuin(MOQ)
Premium H-balk staal voor productie- en bouwbehoeften
US$480.00-585.00
5 Ton(MOQ)
Premium Q235 en Q345 H-balken voor wereldwijde bouwbehoeften
US$390.00-550.00
5 Ton(MOQ)
Duurzame Precisie H I Balken voor Bouw en Ingenieurswetenschap
US$570.00-600.00
28 Ton(MOQ)
ASTM A992 Gr50 Precisie H I-balken voor bouw- en infrastructuurbehoeften
US$570.00-600.00
28 Ton(MOQ)
Duurzame Q235 en Q345 I-balken voor wereldwijde bouwbehoeften
US$390.00-550.00
5 Ton(MOQ)
Premium Warmgewalste H-balk voor Bouw en Ingenieurswesen Q235B
US$520.00-550.00
5 Ton(MOQ)
Q355b Gelaste H-balk, Maatwerk H-vormige staalbalk voor bruggenbouw
US$480.00-550.00
5 Ton(MOQ)
Aangepaste Gelaste Stalen I-beam voor Structurele Integriteit in de Bouw
US$550.00-1,100.00
1 Ton(MOQ)
Veelzijdige Q235B H-balken voor technische en architectonische behoeften
US$570.00-600.00
28 Ton(MOQ)
Warmgewalste ASTM A36 Ss400 constructiestaal-H-balk voor de bouw en werkplaatsconstructies
US$400.00-480.00
2 Ton(MOQ)
Groothandel 800X300X14X26 H-balk structureel staal voor decoratie en constructie
US$400.00-480.00
2 Ton(MOQ)



















