Powered by Made-in-China.com

Hoge capaciteit hydraulische zelfladende hefstapelaar voor efficiënte handling
US$ 150,00-5.000,00
1 Stuk
Voorbeeldprijs: US$200.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarCab Locatie
niet verstelbaarType
StapelaarVermogen
handmatig of elektrischLaadvermogen
1T - 5TBrandstof
handmatig of elektrischLastzwaartepunt
algemeenHefhoogte
1,5 m tot 3 m.Conditie
NieuwTransportpakket
film bedekkend + palletSpecificatie
optioneelHandelsmerk
xin feng huaOorsprong
ChinaGs-Code
84279000Productiecapaciteit
1000/jaarBelangrijkste kenmerken
OEM- en ODM-diensten: Volledige aanpassing is mogelijk, van ontwerpen, prototypes, kleine wijzigingen tot complete, op maat gemaakte specificaties.
ISO-managementcertificering: Gecertificeerd volgens de ISO9001:2015, ISO14001 en ISO45001:2018 normen voor kwaliteit en veiligheid.
CE-productcertificering: Producten voldoen aan de CE-veiligheidsnormen voor betrouwbare prestaties op internationale markten.
Flexibele bestelhoeveelheden: De minimale bestelhoeveelheid is 1 stuk, geschikt voor kleine series of proefbestellingen.
Diverse betalingsmogelijkheden: Accepteert T/T-betalingen met flexibele Incoterms, waaronder FOB, CIF, CFR en EXW.
Snelle levertijd: De levertijd varieert van 15 werkdagen tot 3 maanden, afhankelijk van het seizoen.
Aanpassing op basis van ontwerpen: Klanten kunnen op maat gemaakte productie aanvragen op basis van hun specifieke ontwerpvereisten.
Aanpassing op basis van monsters: De productie kan worden aangepast om exact overeen te komen met fysieke monsters die door de klant worden geleverd.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 1 Year GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: XiamenGemiddelde responstijd: ≤3.48h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier produceert en verkoopt machines en aanverwante componenten, waaronder apparatuur voor de bouw, mijnbouw, materiaalhandling en metaalbewerking. De leverancier rapporteert meer dan 2.000 productmodellen, meerdere productiemachines en mogelijkheden variërend van beperkte aanpassingen tot volledig maatwerk. Tot de kwaliteits- en duurzaamheidskwalificaties behoren CE- en ISO9001:2015-, ISO14001- en ISO45001:2018-certificeringen. De leverancier biedt 24/7 meertalige ondersteuning, technisch advies en aftersalesdiensten en stelt klanten in meer dan 50 landen of regio's te hebben bediend. Het bedrijf biedt OEM-diensten voor populaire merken en heeft met Fortune 500-bedrijven samengewerkt. De exportgeschiedenis bedraagt volgens de opgave echter slechts één jaar, er is geen beschikbare SDK, slechts twee R&D-ingenieurs, geen geldig contract inzake productiecapaciteit met gerelateerde onderaannemers en geen magazijn of showroom in het buitenland. Financiële informatie is alleen aanwezig in de vorm van jaartallen, waardoor de financiële draagkracht niet kan worden vastgesteld.
LeverancierstypeDe leverancier is een fabrikant en verkoper van machines met vermelde activiteiten op het gebied van bouw, mijnbouw, materiaalhandling, metaalbewerking, mechanische onderdelen en aanverwante apparatuur. De vermelde productieapparatuur en brede bedrijfsactiviteiten wijzen op een industriële leverancier van het fabrikanttype, in plaats van uitsluitend op een handelsintermediair.
CertificeringenDe leverancier meldt CE-conformiteit van producten en de certificeringen ISO9001:2015, ISO14001 en ISO45001:2018 op het gebied van management of duurzaamheid. Deze vermelde certificeringen vormen expliciet bewijs van relevante kwalificaties op het gebied van kwaliteit, milieu, arbeidsgezondheid en productconformiteit.
After-sales capaciteitDe leverancier stelt 24/7 meertalige klantenondersteuning, technisch advies en aftersalesdiensten te bieden. Dit vormt direct bewijs van een gevestigd ondersteuningsaanbod, hoewel de fragmenten geen responstijden, servicelocaties of regelingen voor reserveonderdelen specificeren.
ProductiecapaciteitDe leverancier beweert meer dan 2.000 productmodellen te hebben en vermeldt apparatuur voor radiaal boren, verticaal frezen, draaien, puntlassen, gritstralen en CNC-plaatbewerking, wat een interne productiecapaciteit ondersteunt. Afgewerkte producten worden echter door verpakkingsmedewerkers gecontroleerd, er is geen geldig contract inzake productiecapaciteit met gerelateerde onderaannemers en daadwerkelijke capaciteitsvolumes worden niet verstrekt.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van ontwerpen, maatwerk op basis van monsters, beperkte aanpassingen en volledig maatwerk aan, naast een productassortiment van meer dan 2.000 modellen. Dit ondersteunt rechtstreeks een brede maatwerkmogelijkheid voor machineproducten.
ClientcasesDe leverancier stelt klanten in meer dan 50 landen of regio's te hebben bediend en met Fortune 500-bedrijven te hebben samengewerkt; ook meldt het een voorkeur van terugkerende kopers van 30%–50%. Dit zijn positieve indicatoren van klantervaring, maar er worden geen klantnamen, projectdetails of onafhankelijk verifieerbare casestudy's verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat is de minimale bestelhoeveelheid?
A:
De minimale bestelhoeveelheid is 1 stuk.
Q:Biedt u OEM- en ODM-diensten aan?
A:
Ja, wij bieden volledige aanpassingsmogelijkheden, van ontwerpen, samples, kleine aanpassingen tot volledige maatwerkoplossingen.
Q:Welke certificeringen hebben uw producten?
A:
Onze producten hebben de CE-certificering, en onze fabriek is gecertificeerd volgens ISO9001:2015, ISO14001 en ISO45001:2018.
Q:Wat zijn de betalingsvoorwaarden?
A:
Wij accepteren betalingen via T/T en bieden Incoterms zoals FOB, CIF, CFR en EXW.
Q:Wat is de gemiddelde doorlooptijd voor de productie?
A:
De doorlooptijden variëren van 15 werkdagen tot 3 maanden, afhankelijk van het seizoen en de bestelhoeveelheid.
Verstuur aanvraag
*naar:Quanzhou Xinfenghua Machinery Development Co., Ltd.
*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
2025 Semi Elektrische Zelfheffende Stapelaar met Lithiumbatterij Zelfladend 500kg 700kg 1000kg1.3-1.6m voor Restaurants
US$300.00-800.00
1 stukken(MOQ)
Half-elektrische zelfladende stapelaar 500/700kg Mini-draaicirkel voor krappe ruimte in een bestelwagen
US$350.00-550.00
1 Stuk(MOQ)
500kg 1t DC Handling Pallet Hefapparatuur Elektrische Stapelaar Zelfladende Heftruck
US$1,000.00-1,150.00
1 Stuk(MOQ)
Elektrische Handhaving voor Leveringsmagazijn Toepassingen 1500kg Zelfladende Palletstapelaar
US$1,000.00-1,150.00
1 Stuk(MOQ)
Zelfladende palletstapelaar vrachtwagen zelfheffende stapelaar voor magazijn, fabriek vrachtverwerking, opslag en laden
US$1,580.00-1,780.00
1 stukken(MOQ)
Elektrische Zelfladende Palletlader 500kg 1000kg Capaciteit Volledig Elektrische Zelfladende Stapelaar
US$300.00-900.00
1 stukken(MOQ)
1300mm Zware Hydraulische 500kg 700kg 1000kg Semi Elektrische Zelfheffende Zelfladende Stacker Laadcapaciteit
US$899.00-1,399.00
1 Stuk(MOQ)
Elektrische Pallet Hefapparatuur voor Magazijntruck 1000kg Zelfladende Palletstapelaar
US$1,000.00-1,150.00
1 Stuk(MOQ)
1.5 Ton Elektrische Zelfladende Stapelaar voor Efficiënte Logistiek
US$1,599.00-1,799.00
1 Stuk(MOQ)
Draagbare batterij commerciële vrachtwagen magazijn materiaalhandling 1300kg zelfladende hefstapelaar
US$1,000.00-1,150.00
1 Stuk(MOQ)
Draagbare elektrische zelfladende stapelaar met hydraulische lift voor magazijnen en bezorgwagens
US$1,200.00-1,500.00
1 Stuk(MOQ)
1 Toncapaciteit Hydraulische Stapelaar voor Efficiënte Magazijnverwerking
US$193.00-289.00
6 unit(MOQ)
Hoge capaciteit handmatige palletheftruck voor opslagbeheer
US$193.00-289.00
6 set(MOQ)
Fabrieksverkoop Hoge Kwaliteit Handig Efficiënt 500kg 1000kg 2000kg Hydraulische Zelfladende Hefstapelaar
US$150.00-5,000.00
1 Stuk(MOQ)
Smalle Gangpad 1.5 Ton Elektrische Palletstapelaar met 3m Hefhoogte voor Efficiënte Opslag in Hoog Niveau Magazijnen
US$1,298.00-1,598.00
1 stukken(MOQ)



















