SourcingAI
Try for free
Powered by Made-in-China.com
Automatische Stansmachine voor Etiketten
US$ 10.000,00-15.000,00
1 Set

Productprofiel

Maatwerk

Beschikbaar

Soorten

Stansen en rillen Machine

Imprinttype

Platen

Model NR.

DB-MQ

Automatische gradering

Automatisch

Toepassing

label stansen

max. snijsnelheid

260 keer/min (40/min)

max. uitspoeldiameter

450 mm

max. terugspoeldiameter

450 mm

max. breedte van de ondergrond

320 mm

max. snijbreedte matrijs

300 mm

max. snijlengte matrijs

300 mm

nauwkeurigheid van de oriëntatie

± 0.1mm

totaal vermogen

3 kw

netspanning

220V

gewicht van de machine

ongeveer 1500 kg

totale afmetingen

ongeveer l2600 * w950 * h1400 mm

Transportpakket

verpakt met zeewaardige houtkisten

Specificatie

ongeveer l2600 * w950 * h1400 mm

Handelsmerk

daba

Oorsprong

Ruian, China

Productiecapaciteit

10 sets per maand

Belangrijkste kenmerken

Hoge snijsnelheid: De maximale snijsnelheid bedraagt 260 keer per minuut, wat zorgt voor efficiënte productie.
Automatische werking: Volledig automatische bediening garandeert consistente prestaties en vermindert de arbeidskosten.
Groot materiaalcapaciteit: Ondersteunt maximale afwikkel- en opwikkeldiameters van 450 mm.
Compact vermogenssysteem: Het totale energieverbruik is 3 kW bij een spanning van 220 V.
Duurzame constructie: Het gewicht van de machine is ongeveer 1500-1800 kg, wat zorgt voor stabiliteit.
Veelzijdig toepasbaar: Speciaal ontworpen voor het snijden en ribbelen van etiketten.
Flexibele afmetingen: Beschikbaar in modellen met bandbreedtes van 320 mm tot 420 mm.

Bedrijfsprofiel

Soort bedrijf: Fabrikant/fabriekJaar Exporteren: 2013-03-21Dichtstbijzijnde Haven: ningboGemiddelde responstijd: ≤15hBetalingsvoorwaarden: LC, T/T, Western UnionInternationale Handelsvoorwaarden (Incoterms): FOB, CFR, CIF

AI-gestuurde leveranciersbeoordeling

SamenvattingWenzhou Daba Machinery Co., Ltd. wordt voornamelijk gepresenteerd als een Chinese fabrikant/fabriek van label-, coating-, lamineer-, flexografische, rotogravure-, stans-, snij- en aanverwante machines. De leverancier meldt afzonderlijke afdelingen voor technische ontwikkeling, productie, verkoop en aftersales; een ISO 9001-certificering; 10 productielijnen; 6–10 medewerkers voor kwaliteitscontrole; en 11–20 jaar ervaring van R&D-ingenieurs. Het bedrijf stelt dat het sinds 2013 exportactiviteiten uitvoert en naar meerdere wereldregio’s exporteert, met eigen import- en exportrechten. Bewijs van klantactiviteiten is beperkt tot één geregistreerde transactie en één genoemde koper. De verstrekte gegevens bevatten inconsistente classificaties: het bedrijf wordt zowel als fabrikant/fabriek als als handelsmaatschappij geïdentificeerd. Daarom moet het precieze operationele profiel worden geverifieerd. De financiële betrouwbaarheid kan niet worden beoordeeld, omdat financiële cijfers van deze evaluatie zijn uitgesloten.
LeverancierstypeDe leverancier omschrijft zichzelf als een professionele fabrikant en wordt afzonderlijk geïdentificeerd als fabrikant/fabriek, met technische, productie-, verkoop- en aftersalesafdelingen. Een ander record classificeert het bedrijf echter als handelsmaatschappij, wat een wezenlijke inconsistentie creëert die moet worden geverifieerd.
CertificeringenEr wordt expliciet gemeld dat de leverancier over een ISO 9001-certificering beschikt. De verstrekte informatie vermeldt niet de reikwijdte van de certificering, de certificerende instantie of de geldigheidsperiode.
After-sales capaciteitEen aftersalesafdeling wordt expliciet vermeld als onderdeel van het bedrijf, en de leverancier stelt dat de technische afdeling machinekennis kan leveren. Er worden geen gegevens verstrekt over personeelsbezetting, servicegebied, responstijd of installatie- en onderhoudsdiensten.
R&D-capaciteitDe leverancier beschikt over een afdeling Technische Ontwikkeling, meldt 11–20 jaar ervaring van R&D-ingenieurs en stelt dat zijn machines volgens hoge normen worden ontworpen en geproduceerd. Deze verklaringen ondersteunen het bestaan van een engineering- en ontwikkelingsfunctie, maar er worden geen patenten, gegevens over nieuwe producten of meetbare innovatieresultaten verstrekt.
ProductiecapaciteitDe productiecapaciteit wordt ondersteund door een speciale productieafdeling, 10 gemelde productielijnen, 6–10 medewerkers voor kwaliteitscontrole en opgegeven levertijden van binnen 15 werkdagen buiten het hoogseizoen en één maand tijdens het hoogseizoen. Het productassortiment omvat meerdere categorieën label- en drukmachines, hoewel daadwerkelijke capaciteitsverificatie niet wordt verstrekt.
ClientcasesDe gegevens identificeren één geassocieerde koper, AXIOMPRINT INC, en één geregistreerde handelstransactie met betrekking tot een flexografische labeldruk-, stans-, snij- en oprolmachine met accessoires. Dit vormt direct bewijs van ten minste één klanttransactie, maar het beperkte aantal gevallen toont geen brede of goed gedocumenteerde klantenportefeuille aan.

Product Q&A

Q:Wat is de maximale snijsnelheid?
A:
De machine biedt een maximale snijsnelheid van 260 keer per minuut.
Q:Hoeveel weegt de machine?
A:
Het gewicht van de machine is ongeveer 1500 kg voor het kleinere model en 1800 kg voor het grotere model.
Q:Wat zijn de maximale breedteopties van het materiaal?
A:
De machine ondersteunt maximale materiaalbreeeden van 320 mm en 420 mm, afhankelijk van het model.
Q:Wat is de levertijd voor bestellingen?
A:
De levertijd is binnen 15 werkdagen tijdens het laagseizoen en één maand tijdens het hoogseizoen.
Q:Welke betalingsvoorwaarden worden geaccepteerd?
A:
Geaccepteerde betalingsvoorwaarden zijn onder andere: letter van credit (LC), bankoverschrijving (T/T) en Western Union.

Verstuur aanvraag

*naar:Wenzhou Daba Machinery Co., Ltd.Wenzhou Daba Machinery Co., Ltd.
*Inhoud:
0/4000

De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres

Dit vind je misschien ook leuk