Powered by Made-in-China.com
Precisie-splinebroodgereedschappen voor efficiënte productieactiviteiten
US$ 50.000,00-200.000,00
1 Stuk
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
biedenGarantie
1 jaarModel NR.
LJ5105FToepassing
Metaalproces Usage
Metaal-snijden CNC Machine ToolsBeweging Method
Lineaire controleMethode van controle
Gesloten-lusregelingNumerieke besturing
CNC / MNCVerwerking Precisie
0,01 ~ 0,02 (mm)Prestaties Classificatie
High-end CNC-bewerkingsmachinesCertificaat
CEConditie
Nieuwtype besturing
cncgewicht van de machine
100.000 kgmachinegrootte
2200*1700*4000trekkracht
150 knTransportpakket
houten behuizingSpecificatie
2200*1700*4000Handelsmerk
ubrightOorsprong
CnGs-Code
8461300000Productiecapaciteit
1Belangrijkste kenmerken
Hoge precisie bewerking: Bereikt een bewerkingsnauwkeurigheid van 0,01~0,02 mm met een profielnauwkeurigheid van klasse 5.
Geavanceerd besturingssysteem: Beschikt over een gesloten regellus, lineaire beweging en traploze snelheidsregeling via een Human-Machine Interface (HMI).
Veelzijdig bewerken: Geschikt voor interne tandwielen, spieën en binnenboorgaten, met automatische gereedschapsaanpassing.
Flexibele werkingsmodi: Ondersteunt volledig automatische, semi-automatische segmentatie en handmatige instellingen.
Veiligheid en stabiliteit: Een robuuste constructie zorgt voor nauwkeurigheid en stabiliteit tijdens het frezen.
CE-gecertificeerde kwaliteit: Producten voldoen aan de ISO9001- en CE-certificeringen en worden onderworpen aan strenge belastingstests vóór levering.
Professionele fabrikant: Meer dan 15 jaar ervaring in onderzoek en ontwikkeling en productie van machines voor metaalbewerking.
Maatwerkopties: Biedt maatwerk mogelijkheden voor het type besturing, het gewicht, de afmetingen en de trekkracht om aan specifieke behoeften te voldoen.
Bedrijfsprofiel

GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaarJaar Exporteren: 2016-02-18 GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shanghai PortGemiddelde responstijd: ≤4.28h GecertificeerdBetalingsvoorwaarden: LC, T/T, D/P, etc.
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier wordt geïdentificeerd als een Chinese fabriek die in 2019 is opgericht, met 13 werknemers, zes productielijnen en een productiefaciliteit van 1.000 m². De vermelde producten richten zich op gespecialiseerde werktuigmachines, waaronder wervel-, steek-, laserhardings- of lasercladding-, polijst- of oppervlakteafwerkings-, richt- en CNC-graveerapparatuur. De leverancier rapporteert zes tot tien medewerkers voor kwaliteitscontrole, machine-inspectie en inbedrijfstelling vóór levering, installatie- en trainingsdiensten, buitenlandse vestigingen en servicemonteurs in sommige landen. Hij beschikt over zelf geëxploiteerde import- en exportrechten, begon in 2016 met exporteren en rapporteert export naar meerdere wereldregio’s. Er wordt geen certificering van het leveranciersmanagementsysteem vermeld. De beschikbare gegevens ondersteunen productie- en internationale servicecapaciteiten, maar zijn onvoldoende om financiële kracht, innovatieprestaties, een staat van dienst op het gebied van maatwerk of met name genoemde klantcases te verifiëren.
LeverancierstypeDe leverancier wordt beschreven als een fabriek en een besloten vennootschap gevestigd in Nanjing, Jiangsu, China. Het bedrijfsbereik omvat industriële apparatuur, componenten en productie- of verwerkingsmachines, met een vermelde productiefaciliteit.
CertificeringenHet certificeringsveld voor het leveranciersmanagementsysteem is expliciet geregistreerd als NIL. Dit geeft aan dat er in de beschikbare informatie geen certificering wordt vermeld, hoewel hiermee niet wordt vastgesteld of de leverancier andere soorten certificering bezit.
After-sales capaciteitDe leverancier verklaart dat hij machine-inspectie en inbedrijfstelling met werkstukken of tekeningen uitvoert, installatie, foutopsporing, bedienerstraining en technische diensten aanbiedt, en in sommige landen buitenlandse vestigingen met verkoopmanagers en servicemonteurs onderhoudt. Deze verklaringen ondersteunen het bestaan van duidelijke aftersales- en inbedrijfstellingscapaciteiten.
ProductiecapaciteitDe leverancier rapporteert zes productielijnen, een productiefaciliteit van 1.000 m², in totaal 13 werknemers en zes tot tien medewerkers voor kwaliteitscontrole. Daarnaast vermeldt hij meerdere werktuigmachineproducten en rapporteert hij levertijden van twee tot drie maanden, zowel in het laagseizoen als in het hoogseizoen, wat operationele productiecapaciteit ondersteunt, hoewel de schaal van de capaciteit beperkt blijft door het genoemde personeelsbestand en de omvang van de faciliteit.
AanpasbaarheidDe leverancier verklaart dat machines worden afgesteld met behulp van werkstukken of tekeningen van klanten en dat hij speciale apparatuur en technische diensten levert overeenkomstig de eisen van de gebruiker. Dit ondersteunt rechtstreeks enige capaciteit voor maatwerk en toepassingsspecifieke aanpassing, hoewel de omvang en diepgang van het maatwerk niet zijn gekwantificeerd.
Product Q&A
Q:Wat zijn de betalingsvoorwaarden?
A:
Wij accepteren T/T, L/C, PayPal, Western Union, D/P en andere gangbare betaalmethoden.
Q:Hoe lang is de garantie op het product?
A:
Wij bieden een garantie van 24 maanden op onze producten.
Q:Bent u een handelsbedrijf of een fabrikant?
A:
Wij zijn een professionele fabrikant met een dynamisch model van integratie van industrie en handel.
Q:Welke productcertificeringen heeft u?
A:
Alle producten zijn gecertificeerd met ISO9001 en CE en ondergaan strenge kwaliteitscontroles.
Q:Biedt u service na verkoop?
A:
Ja, wij hebben een speciaal serviceteam dat professionele begeleiding en installatie op locatie biedt.
Verstuur aanvraag
*naar:
U·BRIGHT SOLUTIONS Co., Ltd.
U·BRIGHT SOLUTIONS Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Precisie Hydraulische Broaching Tool voor Efficiënte Productieoplossingen
US$50,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Aangepaste precisie-brocheergereedschappen voor efficiënte productieprocessen
US$50,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Precisie CNC-bewerkingscentrum - Robuuste gereedschappen voor efficiënte snijbewerkingen
US$65,000.00-90,000.00
1 Stuk(MOQ)
Precisie verticale trekbewerkingsgereedschappen voor gestroomlijnde productieoplossingen
US$50,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Geavanceerde precisie-brocheergereedschappen voor efficiënte productiebehoeften
US$50,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Efficiënte CNC-machinegereedschappen voor precisie metaalvormoplossingen
US$22,000.00-33,000.00
1 Stuk(MOQ)
Efficiënt Verticaal Bewerkingcentrum - Professionele CNC Snijgereedschappen voor Precisie
US$65,000.00-90,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge kwaliteit CNC-machinegereedschappen voor precisie malproductie
US$26,000.00-42,000.00
1 Stuk(MOQ)
Efficiënte verticale freesapparatuur - Robuuste snijgereedschappen voor precisiebewerking
US$65,000.00-90,000.00
1 Stuk(MOQ)
Precisie CNC-gereedschap voor efficiënte productie van messing poortkleppen
US$10,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Zeer efficiënte interne spline broaching tool uit China
US$2,000.00-50,000.00
1 Set(MOQ)
Zeer stabiele precisie CNC-machine voor nauwkeurige snijbewerkingen
US$26,000.00-420,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge precisie efficiënte geavanceerde metaalvormende CNC-machine voor de industrie
US$8,000.00-100,000.00
1 Set(MOQ)
Hoge prestaties CNC-gereedschap voor efficiënte schroefproductieoplossingen
US$26,000.00
1 Set(MOQ)
Precisie at-61235 Kleine 5-Axis CNC-bewerkingsgereedschap voor efficiënte productie
US$6,000.00
1 Stuk(MOQ)
Efficiënte verticale draaibankgereedschap voor hoogprecisie metaalbewerkingsapplicaties
US$39,999.00-53,999.00
1 Stuk(MOQ)
Premium hoge precisie bewerkte robuuste industriële CNC-machine, energiezuinige machines voor een hele dag werkplaatsgebruik
US$8,000.00-100,000.00
1 Set(MOQ)
Hoge kwaliteit CNC-machinegereedschappen voor precisie stapfrezen operaties
US$26,000.00-42,000.00
1 Stuk(MOQ)
Compacte CNC EDM-machine voor precisie-dieptrekken
US$10,000.00
1 Set(MOQ)



















