Powered by Made-in-China.com
Precisie-broodgereedschappen op maat voor wereldwijde productie-toepassingen
US$ 50.000,00-200.000,00
1 Stuk
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
biedenGarantie
1 jaarModel NR.
LJ5105FToepassing
Metaalproces Usage
Metaal-snijden CNC Machine ToolsBeweging Method
Lineaire controleMethode van controle
Gesloten-lusregelingNumerieke besturing
CNC / MNCVerwerking Precisie
0,01 ~ 0,02 (mm)Prestaties Classificatie
High-end CNC-bewerkingsmachinesCertificaat
CEConditie
Nieuwtype besturing
cncgewicht van de machine
100.000 kgmachinegrootte
2200*1700*4000trekkracht
150 knTransportpakket
houten behuizingSpecificatie
2200*1700*4000Handelsmerk
ubrightOorsprong
CnGs-Code
8461300000Productiecapaciteit
1Belangrijkste kenmerken
Hoge precisie bewerking: De precisie van de bewerking bereikt 0,01~0,02 mm, met een nauwkeurigheid van 5 graden voor de tandprofielen.
Geavanceerde CNC-besturing: Beschikt over een gesloten regelingssysteem en een lineaire bewegingsmethode voor superieure prestaties.
Maatwerkopties: De machines kunnen worden aangepast aan de specifieke wensen van de klant en de productie-eisen.
Uitgebreide garantie: Biedt 24 maanden garantie op alle mechanische componenten.
Professionele after-sales service: Een gespecialiseerd serviceteam biedt professionele begeleiding en ondersteuning bij de installatie op locatie.
Strenge kwaliteitscontrole: Elke machine wordt onderworpen aan belastbaarheidstests en een strenge inspectie voordat deze wordt geleverd.
ISO9001 & CE-certificering: Alle producten voldoen aan de ISO9001- en CE-certificeringen, wat wereldwijde kwaliteitsnormen garandeert.
Direct van de fabrikant: Directe verkoop van een professionele fabrikant met 15 jaar ervaring in de branche.
Bedrijfsprofiel

GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaarJaar Exporteren: 2016-02-18 GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shanghai PortGemiddelde responstijd: ≤3.59h GecertificeerdBetalingsvoorwaarden: LC, T/T, D/P, etc.
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier wordt geïdentificeerd als een Chinese fabriek die in 2019 is opgericht, met 13 werknemers, zes productielijnen en een productiefaciliteit van 1.000 m². De vermelde producten richten zich op gespecialiseerde werktuigmachines, waaronder wervel-, steek-, laserhardings- of lasercladding-, polijst- of oppervlakteafwerkings-, richt- en CNC-graveerapparatuur. De leverancier rapporteert zes tot tien medewerkers voor kwaliteitscontrole, machine-inspectie en inbedrijfstelling vóór levering, installatie- en trainingsdiensten, buitenlandse vestigingen en servicemonteurs in sommige landen. Hij beschikt over zelf geëxploiteerde import- en exportrechten, begon in 2016 met exporteren en rapporteert export naar meerdere wereldregio’s. Er wordt geen certificering van het leveranciersmanagementsysteem vermeld. De beschikbare gegevens ondersteunen productie- en internationale servicecapaciteiten, maar zijn onvoldoende om financiële kracht, innovatieprestaties, een staat van dienst op het gebied van maatwerk of met name genoemde klantcases te verifiëren.
LeverancierstypeDe leverancier wordt beschreven als een fabriek en een besloten vennootschap gevestigd in Nanjing, Jiangsu, China. Het bedrijfsbereik omvat industriële apparatuur, componenten en productie- of verwerkingsmachines, met een vermelde productiefaciliteit.
CertificeringenHet certificeringsveld voor het leveranciersmanagementsysteem is expliciet geregistreerd als NIL. Dit geeft aan dat er in de beschikbare informatie geen certificering wordt vermeld, hoewel hiermee niet wordt vastgesteld of de leverancier andere soorten certificering bezit.
After-sales capaciteitDe leverancier verklaart dat hij machine-inspectie en inbedrijfstelling met werkstukken of tekeningen uitvoert, installatie, foutopsporing, bedienerstraining en technische diensten aanbiedt, en in sommige landen buitenlandse vestigingen met verkoopmanagers en servicemonteurs onderhoudt. Deze verklaringen ondersteunen het bestaan van duidelijke aftersales- en inbedrijfstellingscapaciteiten.
ProductiecapaciteitDe leverancier rapporteert zes productielijnen, een productiefaciliteit van 1.000 m², in totaal 13 werknemers en zes tot tien medewerkers voor kwaliteitscontrole. Daarnaast vermeldt hij meerdere werktuigmachineproducten en rapporteert hij levertijden van twee tot drie maanden, zowel in het laagseizoen als in het hoogseizoen, wat operationele productiecapaciteit ondersteunt, hoewel de schaal van de capaciteit beperkt blijft door het genoemde personeelsbestand en de omvang van de faciliteit.
AanpasbaarheidDe leverancier verklaart dat machines worden afgesteld met behulp van werkstukken of tekeningen van klanten en dat hij speciale apparatuur en technische diensten levert overeenkomstig de eisen van de gebruiker. Dit ondersteunt rechtstreeks enige capaciteit voor maatwerk en toepassingsspecifieke aanpassing, hoewel de omvang en diepgang van het maatwerk niet zijn gekwantificeerd.
Product Q&A
Q:Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A:
T/T, L/C, PayPal, Western Union, etc.
Q:Hoe lang is de garantie op het product?
A:
24 maanden.
Q:Bent u een handelsbedrijf of een fabrikant?
A:
Wij zijn een professionele fabrikant. Onze producten worden geëxporteerd naar Azië, Zuid-Amerika en Afrika, en hebben een goede reputatie opgebouwd wereldwijd.
Q:Welke productcertificeringen heeft u?
A:
Al onze producten zijn gecertificeerd volgens ISO9001 en CE. We hebben een strikt kwaliteitscontroleproces voordat onze producten de fabriek verlaten, om onze klanten de beste kwaliteit machines te kunnen leveren.
Q:Biedt u service na verkoop?
A:
Ja, we hebben een speciaal serviceteam dat u professioneel advies kan geven, of installatie op locatie in de fabriek van de klant.
Verstuur aanvraag
*naar:
U·BRIGHT SOLUTIONS Co., Ltd.
U·BRIGHT SOLUTIONS Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Aangepaste precisie-brocheergereedschappen voor efficiënte productieprocessen
US$50,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Superieure CNC-broodschapsgereedschappen voor precisietechniek en productietoepassingen
US$50,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Precisie Vmc Contourboorgereedschappen voor Automobieltoepassingen
US$25,000.00-80,000.00
1 Stuk(MOQ)
Trek-gereedschappen voor de automobielproductie voor maatwerkprecisiefabricage
US$50,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Precisie Broaching Gereedschappen voor Superieure Wereldwijde Fabricage Oplossingen
US$7,000.00-75,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge stijfheid CNC-machinegereedschappen voor precisie-engineeringtoepassingen
US$26,000.00-30,000.00
1 Set(MOQ)
Professionele CNC-machine voor veelzijdige profielfreestoepassingen
US$25,000.00-80,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge prestaties multi-head CNC-machines voor op maat gemaakte toepassingen
US$26,000.00-420,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge efficiëntie CNC-machinegereedschappen voor toepassingen van verticale bewerkingscentra
US$25,000.00-80,000.00
1 Stuk(MOQ)
Precisie CNC snijmachine voor draad-EDM-toepassingen
US$5,200.00
3 Sets(MOQ)
Precisie CNC-machinegereedschappen voor zware metaalbewerkingsapplicaties
US$26,000.00-30,000.00
1 Set(MOQ)
Precisie CNC-gereedschap voor efficiënte productie van messing poortkleppen
US$10,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Betaalbare CNC-machinegereedschappen voor precisie verticale freestoepassingen
US$25,000.00-80,000.00
1 Stuk(MOQ)
Precisie CNC Draadontspanningsmachine voor Industriële Toepassingen
US$10,000.00
1 Set(MOQ)
Hoge precisie CNC boorgereedschappen voor uitzonderlijke productie resultaten
US$31,000.00
1 Set(MOQ)
Hoge Precisie CNC Draaibank Power Head Gereedschap voor Toren Toepassingen
US$28,500.00-29,500.00
1 Set(MOQ)
Precisie verticale freestool met op maat gemaakte oplossingen voor verbeterde prestaties
US$25,000.00-45,000.00
1 Stuk(MOQ)
Verticale CNC-freesmachine Dnm6705 voor hoogprecisie maatwerkprojecten
US$25,000.00-45,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Precisie CNC Eindfreestool voor Schijfproductie
US$29,500.00-31,000.00
1 Set(MOQ)



















