Powered by Made-in-China.com
Vmc855 Productiewerkpaard: Gebouwd voor Beschikbaarheid
US$ 26.000,00
1-4 Sets
US$ 23.000,00
5-9 Sets
US$ 21.000,00
10+ Sets
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
on-line/off-line serviceGarantie
1 jaarModel NR.
VMC-855Toepassing
Metaalproces Usage
Metaal-snijden CNC Machine Tools, CNC Niet-conventionele gereedschapsmachinesBeweging Method
Point to Control PointMethode van controle
Semi-Gesloten LusregelingNumerieke besturing
CNC / MNCVerwerking Precisie
0,01 ~ 0,02 (mm)Prestaties Classificatie
High-end CNC-bewerkingsmachinesCertificaat
CE, ISO 9001Conditie
Nieuwbeweging van de x-as
800 mmbeweging van de y-as
550 mmz-as-beweging
550 mmtafelgrootte (l*graden)
1050*550 mmmaximale belasting van de tafel
600 kgt-sleuf (sleufnummer*breedte*pitch)
5*18*100mmtapsheid van de spil
bt40spilkracht
7.5 kwmaximale snelheid van de spindie
10000 omw/min.snelle traverse (x/y/z)
48/48/36 m/min.voeding wordt afgesneden
1-8000 mm/min.invoermotor
20/20/20tnmspindel neus naar tafel
130 mmafstand van middelpunt spil tot oppervlak kolom
590 mmtype tijdschrift
24tTransportpakket
multiplex-doosSpecificatie
3300*2400*3000 mmHandelsmerk
vedonOorsprong
ChinaGs-Code
8457101000Productiecapaciteit
350 sets/jaarBelangrijkste kenmerken
Hogesnelheidsspindel: De maximale spindelsnelheid bereikt 10.000 omwentelingen per minuut, met een BT40-aansluiting voor efficiënt snijden.
Snelle gereedschapswisseling: Gereedschapswisselmagazine met 24 posities, met een wisseltijd van slechts 2,33 seconden.
Robuuste constructie: Het zware bedontwerp zorgt voor hoge stijfheid en stabiliteit tijdens zwaar gebruik.
CE- en ISO-certificering: Het product voldoet aan de internationale veiligheids- en kwaliteitsnormen CE en ISO 9001.
Ondersteuning voor OEM en ODM: Volledige aanpassing, kleine aanpassingen en logo-bedrukking zijn mogelijk.
Flexibele minimale bestelhoeveelheid: Er is geen minimale bestelhoeveelheid vereist voor standaardproducten.
Uitgebreide garantie: 1 jaar garantie met online en offline ondersteuning voor service na verkoop.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 1 year GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Qingdao Port; Shanghai PortGemiddelde responstijd: ≤1.28h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier wordt geïdentificeerd als een professionele technische leverancier die 3D-softwareontwerp en uitgebreide maatwerkdiensten aanbiedt. De leverancier rapporteert ISO9001:2015- en CE-certificering, gedocumenteerde procedures voor kwaliteitscontrole en klachtenafhandeling, traceerbaarheid van materialen en beschreven aftersalessupport. Het R&D-team en de geavanceerde productiefaciliteiten ondersteunen de ontwikkeling van CNC-bewerkingsmachines, hoewel er slechts één R&D-engineer wordt gerapporteerd en er geen SDK beschikbaar is. De productie-efficiëntie en kwaliteitsbewaking worden beschreven, met een levertijd buiten het hoogseizoen van maximaal 15 werkdagen. Er wordt verwezen naar financiële gegevens voor 2021–2023, maar er worden geen waarden voor de financiële prestaties verstrekt. De leverancier rapporteert geen samenwerking met Fortune 500-bedrijven en is één jaar geleden begonnen met exporteren, hoewel export 71%–90% van de totale verkoop vertegenwoordigt.
LeverancierstypeDe leverancier identificeert zichzelf uitdrukkelijk als een professionele technische leverancier, met een ervaren R&D-team, geavanceerde productiefaciliteiten en bedrijfsactiviteiten op het gebied van softwareontwikkeling, integratie van informatiesystemen, technische diensten en verkoop van metalen producten. Dit ondersteunt de classificatie als een technisch en productiegericht bedrijf.
CertificeringenDe leverancier rapporteert een ISO9001:2015-managementsysteemcertificaat en CE-productcertificering. Deze certificeringen leveren expliciet bewijs van formele kwalificaties op het gebied van kwaliteitsmanagement en productconformiteit.
After-sales capaciteitHet bedrijf beschrijft het verlenen van aftersalesservice en beschikt over een duidelijke, vastgelegde procedure voor klantenklachten. Instructies voor kwaliteitscontrole, consequent bijgehouden registraties en procedures voor corrigerende en preventieve maatregelen ondersteunen verder de gestructureerde dienstverlening en het vermogen om problemen te beheren.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert een professioneel R&D-team, 3D-softwareontwerpmogelijkheden en meerdere maatwerkmogelijkheden. Er wordt echter geen beschikbare SDK gerapporteerd en er is slechts één R&D-engineer, waardoor het bewijs basiscapaciteit voor technische innovatie en ontwerp ondersteunt, maar geen brede of diepgaande R&D-capaciteit aantoont.
ProductiecapaciteitDe leverancier beschrijft geavanceerde productiefaciliteiten, een efficiënte uitvoering van complexe bewerkingstaken, strikte controle vanaf de selectie van grondstoffen tot en met de eindinspectie en traceerbaarheid van de kwaliteitscontrole. Een levertijd buiten het hoogseizoen van maximaal 15 werkdagen en gedocumenteerde procedures voor leveranciersdiensten leveren aanvullend operationeel bewijs.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt uitdrukkelijk maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkte aanpassingen en flexibel maatwerk. Daarnaast biedt de leverancier 3D-softwareontwerpdiensten, wat een breed aangegeven toepassingsgebied voor maatwerk aantoont.
ClientcasesDe leverancier rapporteert geen samenwerking met Fortune 500-bedrijven. Hoewel een voorkeur voor terugkerende kopers van 80%–100% wordt gerapporteerd, worden er geen met name genoemde klanten, projectvoorbeelden of onafhankelijk beschreven klantcases verstrekt.
Product Q&A
Q:Kan ik het logo aanpassen of de kleur wijzigen?
A:
Ja, u kunt uw eigen logo toevoegen of de kleur aanpassen, zolang de bestelhoeveelheid de minimale afname (MOQ) bereikt.
Q:Wat zijn uw handelsvoorwaarden?
A:
Wij accepteren FOB, CIF, DAP, of andere voorwaarden.
Q:Is er een minimale bestelhoeveelheid voor standaardproducten?
A:
Nee, er is geen minimale afname voor de standaardversie van onze producten, hoewel de prijzen variëren afhankelijk van de bestelhoeveelheid.
Q:Welke details moeten worden bevestigd voordat u een bestelling plaatst?
A:
Controleer en bevestig alstublieft de spanning, frequentie, het type stekker, de handelsvoorwaarden, en of u een transportagent heeft.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shandong Vedon Intelligent Equipment Co., Ltd.
Shandong Vedon Intelligent Equipment Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Vmc855 Verticale CNC-freesmachine voor de verwerking van complexe metalen componenten
US$14,000.00-15,000.00
1 Stuk(MOQ)
Socay Duurzaam Stabiel Industrieel Freesmachine Centrum CNC Vmc 855
US$20,000.00-25,700.00
1 Set(MOQ)
Socay Lage Fout- en Lange Levensduur Machine voor Stabiele Werkplaatsoperatie CNC Vmc 855c
US$20,000.00-25,700.00
1 Set(MOQ)
Socay Stabiele Machine Levert Nauwkeurige Componentverwerking CNC 850 855 Vmc
US$29,800.00-32,800.00
1 Set(MOQ)
Kosteneffectieve Vmc855 5-Axis verticale bewerkingscentrum stabiele werking CNC-freesmachine voor auto-onderdelen
US$16,800.00-17,500.00
1 sets(MOQ)
CNC verticale bewerkingscentrum Vmc 855 automatische freesmachine voor metaalbewerking
US$20,000.00-50,000.00
1 Stuk(MOQ)
Metaalbewerking Vmc855 CNC-freesmachine CNC-bewerkingscentrum
US$14,900.00-18,400.00
1 Stuk(MOQ)
Socay Stabiele Metaalmachine Biedt Hoge Precisie Snijden CNC 850 855 Vmc
US$29,800.00-32,800.00
1 Set(MOQ)
Metaalbewerkingsmachine Vmc 855 1160 Fanuc-controller 3/4/5 As verticale bewerkingscentrum
US$21,500.00-48,600.00
1 Stuk(MOQ)
Kosteneffectieve Vmc855 CNC-freesmachine voor kleine serie metaalbewerking
US$19,658.00-19,958.00
1 Set(MOQ)
Hoge Snelheid Vmc855 CNC Freesmachine Centrum voor Efficiënte Metaalbewerking
US$14,000.00-15,000.00
1 Stuk(MOQ)
CNC Draaibank Vmc855 Metaal Freesverwerkingsmachine Vmc
US$19,658.00-19,958.00
1 Set(MOQ)
Vmc855/1160 Wordt een hoge precisie CNC-freesmachine gebruikt voor het bewerken van metalen mallen
US$27,900.00-32,990.00
1 Stuk(MOQ)
Metaalonderdelen Verwerkingsmachines Vmc855 China 3-Axis Verticale CNC Freesmachine
US$20,000.00-50,000.00
1 Stuk(MOQ)
Zware Snijden Vmc855 CNC Verticale Bewerking Centrum Metaal Freesmachine 550kg Tafelbelasting voor Precisie Metaalcomponenten
US$16,800.00-17,500.00
1 Stuk(MOQ)
Vmc855 CNC Verticale Bewerkingcentrum Optioneel 3/4/5 As CNC Boor- en Freesmachine met GSK/Syntec voor Metaalbewerking
US$23,500.00-24,500.00
1 Stuk(MOQ)
Gietijzeren vlakfrezen Antivibratie Antideformatie Lange levensduur Lange tijd stabiele werking
US$8,000.00-100,000.00
1 Set(MOQ)
China Fabrikant Vmc855 Verticale Bewerking Centrum CNC Freesmachine Vmc voor Metaalbewerking
US$19,888.00
1 Stuk(MOQ)
Vmc855 3 As CNC-bewerkingscentrum voor metaalverwerking, freesmachine
US$25,000.00-30,000.00
1 Stuk(MOQ)



















