Powered by Made-in-China.com
460W Perc Hoge Efficiëntie Zonne Monokristallijn Module
US$ 0,085-0,129
10.000 Watt
Voorbeeldprijs: US$69.70/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
duitse garantieGarantie
25 JaarModel NR.
VDS-120/M10H 445-460WAantal Cellen
120 cellenToepassing
IndustrieelStaat
nieuweCertificering
ISO, CE, tuvMateriaal
Monokristallijn siliciumgewicht
24 kgstroomverdeeldoos
ip68frame
geanodiseerde aluminiumlegeringverpakkingsconfiguratie
31 stuks per doos, 744 stuks/40 hqvoorglas
2.0 mm gehard glaskabellengte
350 mm of aangepaste lengtemodule-efficiëntie
21.2%garantie op materiaal en vakmanschap
12 jaarTransportpakket
containerSpecificatie
1909*1134*35 mmHandelsmerk
vdsOorsprong
ChinaProductiecapaciteit
50000 stuks/jaarBelangrijkste kenmerken
Hoge efficiëntie technologie: 10BB halfgesneden cellen met een module-efficiëntie van 21,2% en 2% meer energieopwekking.
Uitstekende PID-prestaties: Superieure bescherming tegen PID, 2 keer beter dan de industriële standaard, gecertificeerd door TUV SUD.
Bescherming tegen hotspots: Speciaal circuitontwerp vermindert de temperatuur van hotspots aanzienlijk en verkleint het risico.
Duurzame constructie: Uitgevoerd met 2,0 mm gehard glas, een IP68-aansluitdoos en een frame van geanodiseerd aluminium.
Uitgebreide garantie: Omvat een productgarantie van 25 jaar en een garantie van 12 jaar op materialen en fabricage.
Internationale certificeringen: Gecertificeerd door CE, TUV en IEC voor naleving van wereldwijde normen en veiligheid.
Aanpasbare kabellengte: De kabellengte is verkrijgbaar in 350 mm of kan op aanvraag worden aangepast om aan specifieke behoeften te voldoen.
Bedrijfsprofiel
Soort bedrijf: Fabrikant/fabriek, HandelsbedrijfJaar Exporteren: 2016-03-01Dichtstbijzijnde Haven: shanghaiGemiddelde responstijd: ≤7.82hBetalingsvoorwaarden: LC, T/TInternationale Handelsvoorwaarden (Incoterms): FOB, EXW, CIF
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier wordt geïdentificeerd als een fabriek in het district Wujin, Changzhou, actief in de sectoren elektriciteit, energie en nutsvoorzieningen. De leverancier rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018-, ISO14001- en CE-certificeringen. De leverancier biedt uitgebreide maatwerk-, ODM- en OEM-diensten, waarbij naar verluidt in het afgelopen jaar nieuwe producten zijn ontwikkeld en zes R&D-ingenieurs werkzaam zijn. Er zijn gedocumenteerde procedures voor inspectie van eindproducten, leveranciersbeheer, corrigerende maatregelen en klantklachten. De exportactiviteiten zijn al zeven jaar voortgezet, waarbij 51%–70% van de omzet uit export afkomstig is, en de leverancier biedt diensten vanuit overzeese magazijnen. Er zijn ook aanwijzingen voor samenwerking met Fortune 500-bedrijven en een aandeel terugkerende kopers van 80%–100%. Financiële gegevens zijn geïdentificeerd voor 2020–2022, maar de verstrekte gegevenssegmenten geven geen uitsluitsel over de financiële kracht.
LeverancierstypeDe leverancier wordt expliciet beschreven als een fabriek in het district Wujin, Changzhou. De opgegeven bedrijfsactiviteiten omvatten de productie van batterijen, de productie van batterijonderdelen, de verkoop van batterijen, diensten op het gebied van energieopslagtechnologie en aanverwante activiteiten met elektrische apparatuur, wat wijst op een productiegerichte leverancier van energie- en elektriciteitsproducten.
CertificeringenDe leverancier rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018-, ISO14001- en CE-certificering. Deze certificeringen ondersteunen rechtstreeks de aanwezigheid van gedocumenteerde kwalificaties op het gebied van kwaliteit, arbeidsveiligheid, milieu en productconformiteit.
After-sales capaciteitDe leverancier heeft procedures voor de afhandeling van klantklachten gedocumenteerd en toegepast, waaronder corrigerende en preventieve maatregelen. De leverancier biedt ook diensten vanuit overzeese magazijnen, maar rapporteert geen showroom in het buitenland en geen overzeese agenten of filialen; daarom is er bewijs voor klachtenafhandeling en enige ondersteuning in het buitenland, terwijl de bredere aftersalesdekking beperkt is.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert nieuwe producten in het afgelopen jaar, ODM-capaciteit en zes R&D-ingenieurs. Er wordt ook gemeld dat er geen SDK beschikbaar is, wat het bewijs van ondersteuning voor softwareontwikkeling beperkt, maar de beschikbare informatie ondersteunt expliciet de capaciteit voor productonderzoek, -ontwikkeling en -ontwerp.
ProductiecapaciteitDe leverancier is een fabriek met productieactiviteiten in de batterij- en aanverwante energiesector. De leverancier heeft de inspectie-instructies voor eindproducten consequent gevolgd, procedures voor leveranciersbeheer en corrigerende maatregelen gedocumenteerd en rapporteert gemiddelde levertijden van één maand, zowel in piek- als in rustige periodes; productieschaal en productiecapaciteit worden niet vermeld.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen, beperkte aanpassingen en flexibel maatwerk. Dezelfde brede capaciteit voor ontwerpdiensten wordt in twee gegevenssegmenten vermeld, wat direct bewijs levert voor uitgebreide ondersteuning op het gebied van maatwerk.
ClientcasesDe leverancier rapporteert OEM-diensten voor bekende merken en samenwerking met Fortune 500-bedrijven. De leverancier heeft deelgenomen aan de vakbeurs The Smarter E Europe en beschikt over een magazijn in het buitenland, hoewel er geen specifieke klantnamen, projectdetails of onafhankelijk verifieerbare resultaten van projecten worden verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat is de garantieperiode voor dit zonnemodule?
A:
De module wordt geleverd met een productgarantie van 25 jaar en een garantie van 12 jaar op materialen en fabricage.
Q:Wat is de efficiëntie van de zonnemodule?
A:
De module heeft een efficiëntie van 21,2% dankzij de 10BB half-cell technologie.
Q:Kan de lengte van de kabel aangepast worden?
A:
Ja, de kabel is verkrijgbaar in een lengte van 350 mm of kan op aanvraag worden aangepast aan uw wensen.
Q:Welke certificeringen heeft het product?
A:
Het product is gecertificeerd door CE, TUV en IEC, wat zorgt voor naleving van internationale normen.
Q:Hoe gaat de module om met hotspots?
A:
Het gebruikt een speciaal circuitontwerp dat de temperatuur van hotspots aanzienlijk verlaagt en het risico vermindert.
Verstuur aanvraag
*naar:
Jiangsu VDS Renewable Technology Co., Ltd.
Jiangsu VDS Renewable Technology Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Hoge Efficiëntie Dubbel Glas Fotovoltaïsche Zonnepaneel 655-680W Perc Chn-680-PC-Dg
US$0.09-0.10
1,000 W(MOQ)
Hoge Efficiëntie 320W PV Monokristallijn Polykristallijn Zonnepaneel en Thuis Zonne-energiesysteem en Zonne-module
US$0.075-0.12
10,000 watts(MOQ)
Hoge Efficiëntie Oranje Monokristallijne Zonne-PV Module Te Koop
US$0.17-0.32
1,000 /W(MOQ)
Hoge Efficiëntie 265W PV Monokristallijn Polykristallijn Zonnepaneel en Thuis Zonne-energiesysteem en Zonne-module
US$0.075-0.12
10,000 watts(MOQ)
Hoge Efficiëntie 290W PV Monokristallijn Polykristallijn Zonnepaneel en Thuis Zonne-energiesysteem en Zonne-module
US$0.075-0.12
10,000 watts(MOQ)
450W182mm Perceel Hoge Efficiëntie Mono Zonnepaneel
US$0.085-0.129
10,000 Watt(MOQ)
Hoogwaardige 720W monokristallijne zonnepaneel voor zonneparkproject
US$0.08-0.10
30,000 Watt(MOQ)
Hoge Efficiëntie 550W PV Monokristallijn Polykristallijn Zonnepaneel en Thuis Zonne-energiesysteem en Zonne-module
US$0.075-0.12
10,000 watts(MOQ)
460W Perc Hoge Efficiëntie Milieu Mono Zonnepaneel
US$0.085-0.129
10,000 Watt(MOQ)
Hoogwaardige 455W 460W Zonne-module voor Duurzame Energie
US$0.08-0.10
18,000 W(MOQ)
*Shinefar Zonnepaneel 550W PERC Zonne-module Hoge Efficiëntie Klasse A
US$0.0799-0.0968
21,460 w(MOQ)
OEM-fabriek Hoge Efficiëntie 580W-615W Zonnepaneelmodule PNG Mono Kristallijn Perc met Glazen Voorzijde Op Voorraad China
US$0.10-0.11
1,000,000 watt(MOQ)
Hoogwaardige Schutten 450W 455W 460W Zonnepanelen voor Thuisenergie
US$0.08-0.10
18,000 W(MOQ)
450W 455W 460W 182mm Perc Hoge Efficiëntie Monokristallijne Zonne-PV Module
US$0.085-0.129
10,000 Watt(MOQ)
Shinefar Zonnepaneel 440W PERC Zonne-module Hoge Efficiëntie Klasse A
US$0.08-0.09
13,950 W(MOQ)
Hoogwaardige 460W Zonne-module met CE-certificering
US$0.08-0.10
18,000 W(MOQ)
Hoogwaardige 210mm Mono 600W Perc Zonnepaneel te koop
US$0.085-0.096
15,540 W(MOQ)
Topcon Bifaciale Hoogwaardige Zonnepanelen 445W, 450W, 455W 460W 465W 108 Halve Snede
US$0.088-0.10
21,460 Watt(MOQ)
Hoge Efficiëntie 450W-460W Mono Zonne-PV Energie Power Module voor Thuis
US$84.50-87.30
100 Stukken(MOQ)



















