SourcingAI
Try for free
Powered by Made-in-China.com
(M7140A) Wielenkop Beweegbare Oppervlakte Slijpmachine met Ce
US$ 9.150,00-36.400,00
1 Stuk

Productprofiel

Maatwerk

Beschikbaar

Type

Vlakslijpmachine

Verwerken Object

Krukas

Model NR.

M7140A

Bedieningsmodus

Kunstmatig

Automatische gradering

Automatisch

Cilindrische Grinder Type

machine voor het slijpen van oppervlakken

Precisie

Hoge precisie

Certificaat

CE, ISO 9001

Conditie

Nieuw

grootte werktafel

300x1000~630x2200

vermogen

5,5 kw/7,5 kw

max. overeenkomende afmeting (b*l)

400 x 1000 mm

longitudinale bewegingssnelheid van de werktafel

5-25 m/min.

t-slotnummer *w

3*18 mm

hoge snelheid

400 mm/min.

invoer handwiel

0,005 mm/gra

vermogen van de motor van de wielkop

7,5 kw

totaal vermogen

11 kw

machineafmetingen (l*w*h)

311*182*223 cm.

Transportpakket

houten pallet, geen fumigatie nodig, plastic deksel

Specificatie

ce, iso9001

Handelsmerk

uni-tech

Oorsprong

Shandong, China

Gs-Code

84601900

Productiecapaciteit

200 sets per maand

Belangrijkste kenmerken

Hoogwaardig slijpen: Bereikt een nauwkeurigheid van 0,005 mm, geschikt voor standaard bewerkingsopdrachten.
Robuuste spindelkop: Uitgevoerd met een lagerelementconstructie, ontworpen voor zware bewerkingsklussen.
Stabiele hydraulische aandrijving: De longitudinale beweging van het werkblad wordt aangedreven door een schelpenpomp, wat zorgt voor een stabiele en stille werking.
SIEMENS elektrische componenten: Beschikt over een goed ontworpen circuit met SIEMENS en andere bekende merken elektrische componenten.
Veelzijdig bewerken: Geschikt voor het vlak slijpen van staal, gietstukken, groeven en flenzen.
CE- en ISO-certificering: De machine is gecertificeerd volgens CE- en ISO 9001-normen voor veiligheid en kwaliteit.
Maatwerk mogelijk: Maatwerk is mogelijk, bijvoorbeeld voor de afmetingen van het werkblad en de vermogensopties.
Efficiënte en snelle hefmechanisme: Uitgerust met een snel hefmechanisme om de arbeidsintensiteit te verminderen en de efficiëntie te verbeteren.

Bedrijfsprofiel

Hoge keuze voor terugkerende kopersJarenlange exportervaringErvaren teamODM-diensten
GecertificeerdSoort bedrijf: Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanuit ontwerpen GecertificeerdJaar Exporteren: 13 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Qingdao PortGemiddelde responstijd: ≤4.46h

AI-gestuurde leveranciersbeoordeling

SamenvattingDe leverancier produceert en levert metaalbewerkingsmachines, werktuigmachines, accessoires en meetgereedschappen. Het bedrijf rapporteert 13 jaar exportervaring, waarbij export 90% van de totale verkoop vertegenwoordigt, en bedient Zuidoost-Azië/het Midden-Oosten en Noord-Amerika. De productie-informatie vermeldt jaarlijkse capaciteiten van 1,000 draaibankmachines, 800 freesmachines en 800 boormachines, ondersteund door 50 medewerkers voor kwaliteitscontrole en levertijden van ongeveer één maand tijdens zowel piek- als dalperiodes. De leverancier biedt maatwerk op basis van ontwerpen van klanten, ODM- en OEM-diensten voor populaire merken. Tot de aftersalesverplichtingen behoren een jaar dekking voor defecten, gratis reparatie of vervanging van defecte onderdelen onder voorbehoud van garantie-uitsluitingen, en antwoorden binnen 24 uur. Er wordt echter gemeld dat er geen SDK, geen nieuwe producten in het afgelopen jaar, geen voorraad, buitenlands magazijn, buitenlandse vestigingen of buitenlandse showroom en geen deelname aan offline handelsbeurzen zijn. ISO- en CE-certificaten worden genoemd, maar er zijn geen certificaatgegevens...
LeverancierstypeDe leverancier beschrijft zichzelf expliciet als fabrikant en leverancier van metaalbewerkingsmachines, werktuigmachines, accessoires en meetgereedschappen. De vermelde ODM- en OEM-diensten duiden verder op een productiegerichte leverancier en niet uitsluitend op een handelstussenpersoon.
CertificeringenDe leverancier vermeldt dat het certificaten zoals ISO en CE bezit. Omdat de specifieke certificaattypen, certificaatnummers, reikwijdte en geldigheid niet zijn verstrekt, ondersteunt het bewijs de certificaatclaims, maar is gedetailleerde verificatie niet mogelijk.
After-sales capaciteitDe leverancier verbindt zich tot een jaar dekking voor defecten, gratis reparatie of vervanging van defecte onderdelen tijdens de garantieperiode, onder voorbehoud van uitsluitingen voor verkeerd gebruik en onderhoud, en feedback binnen 24 uur voor servicegerelateerde verzoeken. Deze vermelde reactie- en garantieregelingen leveren expliciet bewijs van aftersalescapaciteit.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt dat er geen SDK beschikbaar is en dat er het afgelopen jaar geen nieuwe producten of product-R&D-activiteiten zijn geweest, wat het bewijs van recente innovatie beperkt. Het bedrijf biedt wel ODM-diensten aan, maar dit bewijst op zichzelf geen sterk doorlopend innovatierecord.
ProductiecapaciteitDe leverancier rapporteert jaarlijkse capaciteiten van 1,000 draaibankmachines, 800 freesmachines en 800 boormachines, met 50 medewerkers voor kwaliteitscontrole en een orderafhandeling van ongeveer één maand tijdens zowel piek- als dalperiodes. Er wordt echter geen voorraadcapaciteit gemeld en de status van productie in opdracht is onbekend; de vermelde productie- en levertijdinformatie levert desondanks expliciet bewijs van productiecapaciteit.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van ontwerpen van klanten en ODM-diensten, en rapporteert daarnaast OEM-capaciteit voor populaire merken. Deze verklaringen ondersteunen rechtstreeks het vermogen om aangepaste of van het merk van de klant voorziene producten te leveren.

Product Q&A

Q:Wat is de nauwkeurigheid van deze machine bij het bewerken?
A:
De nauwkeurigheid van deze machine is 0,005 mm en voldoet aan de eisen voor standaard bewerkingswerkzaamheden.
Q:Kan de afmeting van het werkblad worden aangepast?
A:
Ja, maatwerk is mogelijk op basis van uw ontwerp. De afmetingen van het werkblad variëren van 300x1000 mm tot 630x2200 mm.
Q:Wat is de minimale bestelhoeveelheid?
A:
De minimale bestelhoeveelheid is 1 set.
Q:Welke betalingsmogelijkheden zijn er?
A:
Wij accepteren LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union en betalingen voor kleinere bedragen.
Q:Wat is de levertijd voor de productie?
A:
De levertijd is één maand, zowel in het hoogseizoen als in het laagseizoen.

Verstuur aanvraag

*naar:Tengzhou Uni-Tech Co., Ltd.
*Inhoud:
0/4000

De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres

Dit vind je misschien ook leuk