Powered by Made-in-China.com

30kw Ontwerp van de vermogensmodule voor EV-lader met CE-certificering
US$ 700,00
1-9 pcs
US$ 650,00
10-19 pcs
US$ 600,00
20+ pcs
Voorbeeldprijs: US$600.00/stuks.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
Beschikbaarfunctie voor constante uitvoer
vermogen 1000 vdc constant 30 kwingangsspanning
285-475 vacModel NR.
TH30F10025C7after-sales service
online ondersteuningtype
fast ev-laadstationcertificering
ce, isogarantie
12 maandenTransportpakket
houten behuizingSpecificatie
437.5*300*84 mmHandelsmerk
tonheOorsprong
ChinaGs-Code
8504401990Productiecapaciteit
5000 pcs per maandBelangrijkste kenmerken
Hoog rendement: Het maximale rendement bereikt 95,5% voor een optimale energieomzetting.
Breed instelpbereik van de ingangsspanning: Ondersteunt een ingangsspanning van 285VAC tot 475VAC, met een nominale spanning van 380VAC.
Flexibel vermogen: 30 kW constant vermogen met een uitgangsspanningsbereik van 250-1000 VDC.
Geavanceerde communicatie: Het CAN-busprotocol maakt parameterinstelling en real-time monitoring mogelijk.
Hoge arbeidsfactor: De arbeidsfactor bij volle belasting is groter dan of gelijk aan 0,99.
Lage totale harmonische vervorming: De THD (totale harmonische vervorming) is kleiner dan of gelijk aan 5% bij volle belasting.
Nauwkeurige stroombegrenzing: Het instelpunt voor de stroombegrenzing is instelbaar tussen 2A en 120A.
CE- en ISO-certificering: Voldoet aan internationale veiligheids- en kwaliteitsnormen voor betrouwbaarheid.
Bedrijfsprofiel
Soort bedrijf: Fabrikant/fabriekJaar Exporteren: 2010-02-03Gemiddelde responstijd: ≤7.78h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingShijiazhuang Tonhe Electronics Technology Co., Ltd. is een gevestigde leverancier van vermogenselektronica, opgericht in 1998, die EV-laadvermogensmodules, EV-laders en EV-laadstations aanbiedt. De leverancier toont brede mogelijkheden voor maatwerk en ODM, rapporteert activiteiten op het gebied van nieuwe producten gedurende het afgelopen jaar en levert OEM-diensten voor erkende merken. Productiegerelateerd bewijs omvat SMT, golfsolderen, geautomatiseerde assemblage en andere apparatuur, evenals 66 inspecteurs voor kwaliteitsborging en kwaliteitscontrole. De kwaliteits- en serviceprocessen zijn gedocumenteerd, met registraties voor inspecties, corrigerende maatregelen, leveranciersbeoordeling en klachtenafhandeling. Ondersteuning in het buitenland omvat installatie, training, reparatie, onderhoud en foutopsporing in vijf vermelde landen, hoewel de leverancier geen magazijn, showroom, agent of filiaal in het buitenland heeft. De certificeringen omvatten ISO9001:2015, ISO45001:2018, ISO14001, UL en CE. Financiële gegevens zijn aangegeven voor 2022–2024, maar er zijn geen beoordeelbare financiële resultaten verstrekt.
LeverancierstypeDe leverancier wordt geïdentificeerd als Shijiazhuang Tonhe Electronics Technology Co., Ltd., opgericht in 1998, en is actief in vermogenselektronica met producten waaronder EV-laadvermogensmodules, EV-laders en EV-laadstations. De vermelde commerciële sectoren omvatten elektrische en elektronische producten, productie- en verwerkingsmachines en instrumenten en meters.
CertificeringenDe leverancier rapporteert ISO9001:2015, ISO45001:2018, ISO14001 en andere certificeringen voor management van duurzame ontwikkeling, evenals UL, CE en andere productcertificeringen. Deze vermelde certificeringen leveren expliciet bewijs van de certificeringsdekking, hoewel de fragmenten geen details over de reikwijdte of geldigheid specificeren.
After-sales capaciteitDe leverancier biedt installatie, training, reparatie, onderhoud en foutopsporing van apparatuur in het buitenland aan en vermeldt service-dekking in India, Duitsland, Rusland, Spanje en Frankrijk. Er bestaan gedocumenteerde procedures en registraties voor servicebeoordeling, corrigerende en preventieve maatregelen en klachtenafhandeling; er zijn echter geen magazijnen, showrooms, agenten of filialen in het buitenland.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert activiteiten op het gebied van nieuwe producten gedurende het afgelopen jaar, biedt ODM-diensten aan en beschikt over mogelijkheden voor ontwerpaanpassingen. De leverancier beschrijft een toewijding aan technologische en productinnovatie, maar rapporteert dat er geen SDK beschikbaar is, wat het bewijs voor integratiemogelijkheden voor softwareontwikkeling beperkt.
ProductiecapaciteitProductiebewijs omvat geautomatiseerde assemblage, lijmapparatuur, insteekmachines, automatische vergrendeling van radiatoren, SMT en golfsolderen, ondersteund door 66 inspecteurs voor kwaliteitsborging en kwaliteitscontrole. De leverancier rapporteert ook voorraadcapaciteit en gedocumenteerde inspectieprocedures voor afgewerkte producten, maar beschikt niet over een geldig contract met zijn fabriek en gerelateerde onderaannemers.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen, beperkte aanpassingen en flexibele maatwerkoplossingen aan, waarbij dezelfde capaciteiten worden vermeld in de registraties voor R&D- en ontwerpdiensten. De leverancier rapporteert ook ODM-beschikbaarheid, wat de brede maatwerkmogelijkheden rechtstreeks ondersteunt.
Product Q&A
Q:Wat is de maximale efficiëntie van het module?
A:
De maximale efficiëntie is 95,5% of hoger.
Q:Wat is het bereik van de ingangsspanning?
A:
Het ondersteunt een ingangsspanningsbereik van 285VAC tot 475VAC.
Q:Wat is het bereik van de uitgangsspanning?
A:
Het bereik van de uitgangsspanning is 150VDC tot 1000VDC.
Q:Ondersteunt het module CAN-communicatie?
A:
Ja, het communiceert met het hoofdmonitoring systeem via een CAN-bus voor het instellen en besturen van parameters.
Q:Wat is de maximale uitgangsstroom?
A:
De maximale uitgangsstroom is 120A, met een instelbaar maximum tussen 2A en 120A.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shijiazhuang Tonhe Electronics Technologies Co., Ltd.
Shijiazhuang Tonhe Electronics Technologies Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Elektrische Auto Snelladen EV DC Oplaadmodule 30kw
US$499.00-539.00
1 Stuk(MOQ)
Elektrische Auto Oplaadstation EV DC Stroommodule 30kw
US$499.00-539.00
1 Stuk(MOQ)
Oplader gelijkrichter voedingsbron gelijkrichtermodule EV-oplaadmodule voedingsmodule voor EV-oplader
US$1,670.00-1,750.00
1 Stuk(MOQ)
China fabrikant 40kw EV lader stroommodule voor 150kw EV laadstation
US$560.00-600.00
1 Stuk(MOQ)
1000V DC-stroom in 30kw EV-laadmodule
US$690.00-750.00
2 Stukken(MOQ)
30kw EV DC Oplaadmodule voor Snelladen van Elektrische Auto
US$650.00-680.00
1 Stuk(MOQ)
UL Gecertificeerde 40kw Super Constante EV Oplaadmodule voor DC Snelle EV Oplader
US$760.00-800.00
1 Stuk(MOQ)
Elektrische Voertuig AC naar DC EV Oplaadmodule 30kw Oplaadmodule
US$750.00-800.00
5 stukken(MOQ)
EV DC Snellader Vermogen Module Hoge Vermogen AC DC Converter Prijs Oplaadmodule voor DC EV Opladen
US$1,670.00-1,720.00
1 Stuk(MOQ)
120kw Oplaadmodule voor Elektrische EV EV Laadcontroller Module Vermogen Module Converter
US$1,750.00-1,760.00
1 Stuk(MOQ)
Ruisu 20kw EV DC Oplaadmodule voor Lithiumbatterijopladen
US$705.00-755.00
1 Stuk(MOQ)
Uxr100040 40kw DC Oplaadmodule voor DC Oplaadstation
US$860.00-950.00
2 stukken(MOQ)
Mxr200050b 50kw 2000V Brede constante stroom DC-oplaadmodule voor EV
US$1,838.00-1,886.00
1 Stuk(MOQ)
Secc8819 Evcc-communicatiemodule, onderdeel van een elektrisch laadstation
US$680.00
2 Sets(MOQ)
Evcc-communicatiemodule ISO/IEC15118, DIN70121, SAE2847
US$600.00-850.00
2 Sets(MOQ)
IP 65 Elektrische Auto EV Oplader EV Oplaadstation voor Thuisopladen
US$321.00-341.00
6 Stukken(MOQ)



















