Powered by Made-in-China.com

Hoge Efficiëntie Container Vlak Wagon
US$ 10.000,00-80.000,00
1 Stuk
Productprofiel
Maatwerk
Beschikbaaraangepaste
aangepastecertificaat
ISO14001, ISO / TS16949, ISO9001Model NR.
TR-0016Type
trein Wielbetaling
t/t,l/c,materiaal
staalmeter
1435 mmlevertijd
90 dagenTransportpakket
door containersSpecificatie
70THandelsmerk
theedrailOorsprong
ChinaGs-Code
8601101900Productiecapaciteit
1 stuk per maandBelangrijkste kenmerken
Hoge laadcapaciteit: Draagt een lading van 70 ton, met een asbelasting van 23 ton, geschikt voor zwaar transport.
Compatibiliteit met meerdere containers: Compatibel met internationale containers van 45/48/50 voet en verschillende ISO 668 types.
Geavanceerd veiligheidsremsysteem: Uitgerust met een regelaarsysteem type 120 en automatische remmen voor situaties waarin er sprake is van ontsporing.
Hoge prestaties bij hoge snelheid: Het ontwerp bereikt een snelheid van 120 km/u, met een remweg van minder dan 1400 meter.
Gecertificeerde kwaliteitsnormen: Gecertificeerd met ISO14001, ISO/TS16949 en ISO9001 voor de kwaliteit van de productie.
Duurzame stalen constructie: Volledig gelaste stalen onderconstructie met een vloer van planken of een dikke bamboevloer.
Maatwerkproductie: Biedt mogelijkheden voor maatwerk op het gebied van betaling, materiaal, spoorbreedte en levertijd.
Internationale exportervaring: Producten worden geëxporteerd naar de VS, Zuid-Afrika, Brazilië en andere internationale markten.
Bedrijfsprofiel

Soort bedrijf: Fabrikant/fabriekJaar Exporteren: 2008-01-01Dichtstbijzijnde Haven: ZHANGJIAGANG, SHANGHAIGemiddelde responstijd: ≤24hBetalingsvoorwaarden: LC, T/TInternationale Handelsvoorwaarden (Incoterms): FOB, EXW, CFR, CIF, DDP, DAP, FCA
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingJiangsu Tedrail Industrial Co., Ltd. wordt geïdentificeerd als een Chinese fabrikant/fabriek die gespecialiseerd is in spoorweggerelateerde producten, waaronder wagenbakken, passagiersrijtuigen, koppelingen, goederenwagons, treinonderdelen en koudgebogen onderdelen. De leverancier meldt meer dan 10 productielijnen, 50 jaar gecombineerde ervaring van R&D-ingenieurs, 11–20 kwaliteitscontrolemedewerkers en vermelde productiecapaciteiten voor verschillende categorieën spoorwegproducten. De leverancier meldt ISO 9000- en ISO 9001-certificering en beschrijft meerdere methoden voor materiaal- en producttests. Exportactiviteiten blijken uit 90% exportomzet, eigen import-/exportrechten en exportactiviteiten sinds 2008. Er is onvoldoende bewijs om financiële draagkracht, maatwerkprestaties, aftersalescapaciteit of een omvangrijke geschiedenis van klantcases te verifiëren. Het fabrieksadres verschilt enigszins tussen de gegevens, wat tijdens due diligence moet worden verduidelijkt.
LeverancierstypeDe leverancier wordt expliciet geïdentificeerd als fabrikant/fabriek en als een in Jiangsu, China gevestigde besloten vennootschap. De vermelde commerciële activiteiten en producttrefwoorden zijn geconcentreerd op industriële apparatuur en spoorwegproducten, waaronder wagenbakken, koppelingen, goederenwagons, treinonderdelen en interieurs.
CertificeringenDe leverancier meldt te beschikken over ISO 9000- en ISO 9001-certificering. De fragmenten bevatten geen certificaatnummers, uitgevende instanties, geldigheidsdata of reikwijdte, zodat het bestaan ervan wordt gemeld, maar de huidige geldigheid niet onafhankelijk kan worden beoordeeld.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt 50 jaar totale ervaring onder R&D-ingenieurs en beschrijft een technisch team met ervaring in het ontwerp, de productie en de inspectie van spoorwegproducten. Ook worden chemische, metallografische, mechanische, ultrasone, magnetische, impact- en hardheidstests vermeld, wat de technische competentie ondersteunt; er wordt echter geen expliciet bewijs geleverd van gepatenteerde technologie, ontwikkeling van nieuwe producten of meetbare innovatieresultaten.
ProductiecapaciteitDe leverancier meldt meer dan 10 productielijnen, 11–20 kwaliteitscontrolemedewerkers en vermelde jaarlijkse capaciteiten van 200 wagenbakken, 1.200 koppelingssets, 500 goederenwagons, 10.000 sets treinonderdelen en 3.000 ton aluminiumprofielen. Het aandeel van 90% exportomzet en de eigen import-/exportrechten wijzen verder op gevestigde productie- en exportactiviteiten.
Product Q&A
Q:Wat is de maximale laadcapaciteit van de wagon?
A:
De wagon heeft een laadcapaciteit van 70 ton, met een leeggewicht van minder dan 23,8 ton.
Q:Welke soorten containers worden ondersteund?
A:
Het ondersteunt internationale containers van 45/48/50 voet en ISO 668-typen zoals 1AAA, 1AA, 1A, 1AX, 1CC, 1C en 1CX.
Q:Wat is de ontwerpsnelheid en de remweg?
A:
De ontwerpsnelheid is 120 km/u, en de remweg is minder dan 1400 meter wanneer de wagon beladen is en in geval van nood.
Q:Welke certificeringen heeft het product?
A:
Het product is gecertificeerd met ISO14001, ISO/TS16949 en ISO9001.
Q:Wat is de levertijd voor deze wagon?
A:
De standaard levertijd is 90 dagen.
Verstuur aanvraag
*naar:
Jiangsu Tedrail Industrial Co., Ltd.
Jiangsu Tedrail Industrial Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Algemene Betrouwbare Spoorweg Vracht Platte Wagon voor Standaard Container Transport
US$10,000.00-80,000.00
1 sets(MOQ)
Hoge laadcapaciteit, gladde oppervlakte, eenvoudige bediening, multi-scenario toepassing, spoorweg vlakke wagen
US$28,000.00-59,000.00
1 Stuk(MOQ)
Zware Duurzame Hoge Laadcapaciteit Lange Levensduur Lage Onderhoudsrail Staal Spoor Transport Vlak Wagon
US$28,000.00-59,000.00
1 Stuk(MOQ)
Algemene Betrouwbare Spoorweg Vracht Flatwagen voor Standaard Container Transport
US$80,000.00-85,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hogeprestatie Spoorijzer Ouwagen met 45-70t Laadvermogen voor Efficiëntie
US$100,000.00
1 Stuk(MOQ)
40gp Spoorwegvrachtwagen van algemeen container standaard vlakwagen
US$80,000.00-85,000.00
1 Stuk(MOQ)
Betrouwbare kolenwagen met 22 3t tara gewicht en hoge efficiëntie
US$100,000.00
1 Stuk(MOQ)
Algemene Betrouwbare Spoorweg Vrachtwagen voor Standaard Container Flat Wagon
US$80,000.00-85,000.00
1 Stuk(MOQ)
Robuuste ballastwagen met hoge laadcapaciteit efficiëntie
US$100,000.00
1 Stuk(MOQ)
Spoorweg Flatwagen; Nx70; Trolley; Platte Containerwagen
US$10,000.00-80,000.00
1 Stuk(MOQ)
70t Spoorwegvrachtwagen van algemeen container standaard vlakwagen
US$80,000.00-85,000.00
1 Stuk(MOQ)
Vlakke Wagon Container Wagon; Nx70
US$10,000.00-80,000.00
1 Stuk(MOQ)
70t Spoorwegvrachtwagen van algemeen container standaard vlakwagen te koop
US$10,000.00-80,000.00
1 sets(MOQ)
Zware Laad Spoorweg Platte Wagon Speciale Spoorcontainerwagens Platte Kar 10t Coilmachinewagen
US$8,000.00-18,000.00
1 Stuk(MOQ)
Veelzijdige spoorwegertsenwagen voor efficiënte transport van ertsen met hoge laadcapaciteit
US$100,000.00
1 Stuk(MOQ)
Nx70 Vlakke Wagon, Spoorweg Vlakke Wagon, Rail Container Wagon
US$10,000.00-100,000.00
1 Stuk(MOQ)
Grote Volume Stabiele Structuur Eenvoudig Onderhoud Spoorweg Bouwmateriaal Vervoer Vlakke Wagon
US$28,000.00-59,000.00
1 Stuk(MOQ)
Spoorwegvracht vlakke tankwagen voor standaardcontainertransport van olie en brandstof spoorwagen
US$8,000.00-18,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoogafdichtingsbestendige corrosievrije lekvrije stabiele structuur weerbestendige olietankwagen
US$28,000.00-59,000.00
1 Stuk(MOQ)
Spoorweg Flat Wagon Car, Spoorweg Vrachtwagen voor Container
US$10,000.00-80,000.00
1 Stuk(MOQ)



















