Powered by Made-in-China.com
Online zonnepaneelraam machine voor efficiënte aluminium raamassemblage
US$ 58.000,00
1-9 Stukken
US$ 41.666,00
10+ Stukken
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarType
PV-module turnkey project productielijnFunctionele Kenmerk
Meerdere specificatiecompatibiliteitModel NR.
RZ-ZKAS-3Automatisering Diploma
Volautomatische productielijnEnergieverbruikindex
<400kWh/kwpProductielijngrootte
1640×992-2500×1400mmToepasselijke modulespecificatie
1640×992-2500×1400mmGeïnstalleerde capaciteit
500MW/YearToepasselijke locatie
PV-module OEM-fabriekspanning (v/hz)
380/50werkcyclus
≤50 secondenmaximale frame-afmetingen
2500×1400 (35-45mm)minimale paneelafmetingen
1640×992 (35-45mm)nominaal vermogen (kw)
9hoogte werktafel
1000 ± 50 mmhydraulische druk
1-15 mpagasverbruik
100 l/min.maximale productiecapaciteit
≥1600 stukken/ dagbron druk (mpa)
0.6-0,8 mpainterfacespecificatie
φ10ruis (dba)
<72 dbtemperatuurvereisten
10-30℃lange en korte zijden
±1mmdiagonaal
≤1.5mmSpecificatie
3500* 2400 * 950mmHandelsmerk
oemOorsprong
ChinaGs-Code
8486402900Productiecapaciteit
1000/jaarBelangrijkste kenmerken
Hoge productiecapaciteit: Maximale output van 1600 stuks per dag voor efficiënte massaproductie.
Volledige automatische besturing: Uitgebreide servobesturing en PLC-automatische werking.
Veelzijdige frameafmetingen: Geschikt voor frames van 1640x992 mm tot 2500x1400 mm.
Nauwkeurige montage: Gebruikt geavanceerde hydraulische klinknagels voor een veilige verbinding.
Flexibele aanpassingsmogelijkheden: Biedt volledige, beperkte en op monsters gebaseerde aanpassingsopties.
Lage energieconsumptie: Het energie-index is minder dan 400 kWh/kWp voor kostenefficiënte werking.
Robuuste constructie: Verbindt hoeken van 90 graden met behulp van hoekverbindingen.
Internationale handelsvoorwaarden: Ondersteunt verschillende Incoterms, waaronder FOB, CIF, DDP en DAP.
Bedrijfsprofiel
Soort bedrijf: Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf, Ander, Groepsmaatschappij GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc.Jaar Exporteren: 2013-06-05Dichtstbijzijnde Haven: Shanghai, NingboGemiddelde responstijd: ≤0.38hBetalingsvoorwaarden: LC, T/T, PayPal, etc.
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier wordt in één deel als handelsbedrijf geïdentificeerd, terwijl andere beschrijvingen het bedrijf presenteren als een leverancier van IoT-oplossingen voor slimme gebouwen en oplossingen voor hernieuwbare energie, met meer dan 10 jaar ervaring in onderzoek, ontwikkeling, productie en wereldwijde distributie. Het vermelde productaanbod omvat LoRaWAN-gateways en -sensoren, IoT-controllers, mobiele producten, oplossingen voor slimme gebouwen en slimme steden en zonne-energiegerelateerde producten. Het bewijs voor innovatie is relatief sterk: meer dan de helft van de medewerkers van Milesight zijn R&D-ingenieurs en het bedrijf stelt dat het jaarlijks 15% van de omzet in R&D investeert en oplossingen op maat ondersteunt. Ook de wereldwijde aanwezigheid en exportactiviteiten worden aangegeven, waaronder kantoren in de USA, Korea, Taiwan China en mainland China, waarbij export 90% van de totale omzet vertegenwoordigt. Certificeringen, aftersalesinfrastructuur, financiële betrouwbaarheid, productieschaal, uitvoering van maatwerk en klantcases zijn echter grotendeels niet geverifieerd. De gegevens bevatten ook inconsistente of mogelijk...
LeverancierstypeDe leverancier wordt in bron 3 expliciet geclassificeerd als handelsbedrijf. Bron 5 beschrijft het bedrijf daarnaast als een leverancier van IoT-oplossingen voor slimme gebouwen en oplossingen voor hernieuwbare energie, die betrokken is bij R&D, productie en wereldwijde distributie, wat wijst op een breder bedrijfsprofiel dan uitsluitend handel.
R&D-capaciteitDe innovatiecapaciteit wordt ondersteund door de verklaringen dat meer dan de helft van de medewerkers van Milesight R&D-ingenieurs zijn, dat jaarlijks 15% van de omzet in R&D wordt geïnvesteerd en dat het bedrijf AI, 5G en IoT toepast voor meerdere gebruikssituaties. De leverancier geeft ook aan oplossingen op maat te ontwikkelen, hoewel de vermelde totale ervaring van R&D-ingenieurs slechts 1 bedraagt en de gegevens niet verduidelijken of alle beschrijvingen betrekking hebben op dezelfde juridische entiteit.
ProductiecapaciteitBron 5 stelt dat het bedrijf meer dan 10 jaar ervaring heeft met productie en wereldwijde distributie, terwijl bron 9 vermeldt dat de leverancier één productielijn exploiteert. De beschikbare gegevens bevatten geen volledige cijfers over capaciteit of leveringsprestaties, waardoor de productiecapaciteit wel wordt ondersteund, maar niet voldoende wordt gekwantificeerd.
AanpasbaarheidDe leverancier stelt dat zijn sterke R&D-capaciteit innovatieve producten en oplossingen op maat mogelijk maakt en dat het bedrijf via samenwerking met partners reageert op klantgebonden uitdagingen. De specifieke maatwerkdiensten die in andere velden worden gevraagd, zoals private molds, 3D-ontwerp, ODM of SDK-ondersteuning, blijven echter onbekend.
Product Q&A
Q:Wat is de maximale productiecapaciteit?
A:
De machine kan tot 1600 stuks per dag produceren.
Q:Wat zijn de afmetingen van de te verwerken frames?
A:
De machine ondersteunt maximale afmetingen van 2500x1400 mm en minimale afmetingen van 1640x992 mm.
Q:Ondersteunt de machine aanpassingen?
A:
Ja, de machine biedt volledige aanpassingen, kleine aanpassingen en aanpassingen op basis van voorbeelden of ontwerpen.
Q:Wat is de werktijd per cyclus?
A:
De werktijd per cyclus is 50 seconden of minder.
Q:Wat is het benodigde vermogen?
A:
Het nominale vermogen is 9 kW bij een spanning van 380V/50Hz.
Verstuur aanvraag
*naar:
Nantong Super Intelligence Technology Co., Ltd
Nantong Super Intelligence Technology Co., Ltd*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Veiligheid gecertificeerde hoge snelheid zonnepaneel frameassemblage hoge efficiëntie frame machine
US$9,000.00-15,000.00
1 ZETTEN(MOQ)
Gloednieuwe originele semi-automatische zonnepaneelcelframeassemblagemachine
US$9,000.00-15,000.00
1 ZETTEN(MOQ)
Hoge prestaties frameassemblagemachine voor aluminiumlegering zonneframes
US$41,666.00-58,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Prestaties Metaal Frame Montage Machine voor Zonnepaneelproductie
US$41,666.00-58,000.00
1 Stuk(MOQ)
Industriële Kwaliteit CE Gecertificeerde Zonnepaneel Frame Assemblage Hoge Precisie Frame Machine
US$9,000.00-15,000.00
1 ZETTEN(MOQ)
Online semi-automatische frameassemblagemachine geschikt voor het monteren van aluminiumlegeringframes
US$41,666.00-58,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoogwaardige Volautomatische Zonnepaneel Frame Assemblage Hoge Precisie Frame Machine
US$9,000.00-15,000.00
1 ZETTEN(MOQ)
Hoge Prestaties Zonnepaneel Frame Machine voor Aluminium Legering Frames
US$41,666.00-58,000.00
1 Stuk(MOQ)
Volautomatische productie machine voor PV-moduleframes, snijmachine voor aluminium frames van zonnepanelen, pons- en klinkmachine
US$178,000.00-179,000.00
1 Set(MOQ)
Automatische assemblagemachine voor solar junction boxes voor de productie van PV-modules
US$40,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Automatische machine voor het assembleren en ingieten van aangepaste aansluitdozen voor zonnepanelen
US$40,000.00-200,000.00
1 Stuk(MOQ)
Versterk uw zonnepaneelproductielijn met geavanceerde frame machines
US$5,500.00
1 Set(MOQ)
Automatische flexibele snij- en legmachine voor dunnefilm-inkapselingsmateriaal voor zonnecellen
US$75,000.00-80,000.00
1 Stuk(MOQ)
Professionele installatie en configuratie voor PV-tabber-stringermachines
US$50,000.00
1 Stuk(MOQ)
Temperature Controlled Automatic Curing Machine for Solar Line
US$300,000.00-350,000.00
1 Stuk(MOQ)
Lay-upmachine
US$23,000.00
1 Stuk(MOQ)
Fabrieksdirecte hoogefficiënte industriële zonnepaneelproductielijn
US$2,000,000.00
1 ZETTEN(MOQ)
Machine met hoge doorvoer en snelle uithardingscyclus voor productielijnen van zonnepanelen
US$300,000.00-350,000.00
1 Stuk(MOQ)
2026 Nieuwe Aankomst Volledig Automatische Hoge Efficiëntie Zonnepaneel Assemblage Productielijn
US$2,000,000.00
1 ZETTEN(MOQ)



















