Powered by Made-in-China.com
Geavanceerde Oplossing voor Opslag van Zonne-energiecontainers voor Efficiënt Energiebeheer
US$ 0,90
1.000.000-9.999.999 watts
US$ 0,75
10.000.000+ watts
Voorbeeldprijs: US$0.90/1000000 watts.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarContainer Grootte
12192 mm (l)*2438 mm (b)*2591 mm (h)Gewicht
55,000 kgModel NR.
1MWGarantie
3 jaarNominale capaciteit
300 kw 500 kw 800 kw 1 mw 2 mwLevenscyclus
50000hproductnaam
energieopslagsysteem zonder 1 mwfunctie
zorg voor stroomac-frequentie
50 hz/60 hzzonnepaneel
mono/poly 158.75/166/182/210 mmmontagestructuur
montagestructuur voor windkapinstallatielocatie
open veldingebouwde batterij
lithium-ijzerfosfaat-multiplierbatterijtechnische ondersteuning
online ondersteuningcontroller
mppt-regelaar voor zonne-energiefunctie
industrieel opslagsysteemleveringsmogelijkheden
100000 watt/watt per dag sunway 10kw zonne-energiespecificatie .
aangepaststatusindicator
jaaanpassen
odm/oem geaccepteerdkleur
de vraag van de klantTransportpakket
verpakt in kastSpecificatie
12192 mm (l)*2438 mm (b)*2591 mm (h)Handelsmerk
solarthonOorsprong
ChinaGs-Code
9405409000Productiecapaciteit
300 kw/maandBelangrijkste kenmerken
Modulair ontwerp: Naadloze aanpassing voor een precieze configuratie, afgestemd op specifieke vermogens- en capaciteitseisen.
Hoog rendement: Het maximale rendement bereikt 98,1% dankzij geavanceerde MPPT-technologie voor de zonne-omvormer.
Zuivere sinusgolfuitgang: Garandeert een hoogwaardige prestatie, vergelijkbaar met het openbare elektriciteitsnet, zonder harmonische vervorming.
IP65-bescherming: Robuuste bescherming tegen stof en water voor betrouwbare werking in verschillende omgevingen.
OEM/ODM-service: Maatwerk is mogelijk, inclusief het printen van het bedrijfslogo op omvormers, typeplaatjes en verpakkingen.
Flexibele spanningsopties: De uitgangsopties omvatten 110V, 115V, 120V, 220V, 230V en 240V, met automatische aanpassing aan 50/60Hz.
Uitgebreide garantie: 5 jaar garantie op de omvormers en 3 jaar garantie op het energieslagersysteem.
Technische ondersteuning 24/7: 24-uurs after-sales ondersteuning en gratis reserveonderdelen of printplaten voor defecte producten.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 5 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Guangzhou Port, Shenzhen PortGemiddelde responstijd: ≤2.21h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier wordt geïdentificeerd als fabrikant van fotovoltaïsche producten, producten voor nieuwe energie, verlichtingsproducten, elektronische componenten en aanverwante producten. De leverancier rapporteert zes productielijnen, vermelde jaarlijkse productievolumes voor draagbare energiecentrales, zonne-energiebatterijen, zonne-energiecontrollers, omvormers en zonnepanelen, evenals geldige contracten inzake productiecapaciteit met betrokken onderaannemers. Maatwerk-, ODM- en OEM-diensten zijn beschikbaar en de leverancier geeft aan het afgelopen jaar nieuwe producten te hebben ontwikkeld. Er wordt echter geen informatie verstrekt over certificeringen, aftersalescapaciteit, buitenlandse agenten of filialen, buitenlandse magazijnen of buitenlandse showrooms; ook meldt de leverancier geen voorraadcapaciteit en geen beschikbare SDK. Financiële informatie is uitsluitend aanwezig in de vorm van jaartallen, zonder voldoende bewijs om de geloofwaardigheid te beoordelen. Klantcases worden niet geïdentificeerd, hoewel OEM-diensten voor erkende merken worden vermeld.
LeverancierstypeDe leverancier wordt expliciet geclassificeerd als fabrikant. De opgegeven bedrijfsactiviteiten omvatten fotovoltaïsche apparatuur en componenten, apparatuur voor nieuwe energie, verlichtingsproducten, elektronische componenten, halfgeleiderverlichtingsproducten en hardwareproducten, wat wijst op een productiegerichte leverancier met een brede scope van aanverwante producten.
R&D-capaciteitDe leverancier geeft aan dat hij het afgelopen jaar nieuwe producten heeft gehad en ODM-diensten levert. De bedrijfsactiviteiten omvatten ook onderzoek en ontwikkeling op het gebied van technologie voor nieuwe materialen en technische ontwikkelingsdiensten. Daarentegen meldt de leverancier dat er geen SDK beschikbaar is, wat het bewijs voor softwareontwikkelingsintegratie beperkt, maar geen afbreuk doet aan de genoemde product- en technische R&D-capaciteiten.
ProductiecapaciteitDe leverancier rapporteert zes productielijnen, duidelijk omschreven assemblage- en testfaciliteiten, vermelde jaarlijkse productievolumes en geldige contracten met elke betrokken onderaannemer. Ook rapporteert de leverancier levertijden binnen 15 werkdagen, zowel in het hoogseizoen als in het laagseizoen, hoewel de beschikbare gegevens geen onafhankelijke verificatie van capaciteit of leverprestaties bieden.
AanpasbaarheidMaatwerk wordt expliciet aangeboden op basis van monsters en ontwerpen, waaronder volledige, beperkte en flexibele aanpassingen. Deze capaciteit wordt ook herhaald in de productiegerelateerde informatie, wat direct bewijs levert dat de leverancier meerdere niveaus van maatwerk ondersteunt.
Product Q&A
Q:Leveren uw omvormers een zuivere sinusgolf?
A:
Ja, al onze omvormers leveren een zuivere sinusgolf, wat zorgt voor een hoogwaardige prestatie.
Q:Welke soorten uitgangen zijn mogelijk?
A:
Normaliter bieden wij omvormers aan met uitgangsopties van 110V, 115V, 120V, 220V, 230V en 240V, met automatische aanpassing aan 50/60Hz. Indien u specifieke wensen heeft, neem dan contact met ons op voor een technisch advies.
Q:Wat is het verschil tussen een omvormer met lage frequentie en een omvormer met hoge frequentie?
A:
Omvormers met lage frequentie zijn uitgerust met diverse beveiligingen, hebben een sterke aanpassing aan de omgeving en zijn betrouwbaarder met betrekking tot spanningsregeling.
Q:Wat is het verschil tussen een omvormer met een zuivere sinusgolf en een omvormer met een aangepaste sinusgolf?
A:
Omvormers met een zuivere sinusgolf leveren een prestatie die vergelijkbaar is met het openbare elektriciteitsnet, met lagere reparatiekosten, een langere levensduur, geen harmonische vervuiling en een betere bescherming van apparaten. Omvormers met een aangepaste sinusgolf kunnen schadelijk zijn voor apparaten, kunnen geen inductieve belastingen zoals airconditioners en koelkasten verwerken, en kunnen bepaalde motorbesturingscircuits verstoren.
Q:Welke apparaten kunnen uw omvormers aan?
A:
Onze omvormers kunnen huishoudelijke, kantoorbenodigdheden en landbouwmachines ondersteunen, evenals inductieve belastingen zoals koelkasten, airconditioners, waterpompen en meer.
Verstuur aanvraag
*naar:
Guangdong Solarthon Technology Co., Ltd.
Guangdong Solarthon Technology Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Geavanceerde lithium-energieopslagcontainer voor duurzame stroomoplossingen
US$0.75-0.90
1,000,000 watts(MOQ)
Geavanceerde Lithium Batterij Container 1mwh voor 500kw Energieopslagoplossingen
US$0.20-0.40
50,000 watt(MOQ)
Container zonne-energie opslaabbatterij 220V 50kw 30kw Batterij-energieopslagsysteem voor zonne-energie
US$0.18-0.22
60,000 Watt(MOQ)
Sunark 500kw Geïntegreerde Bess Container met 1mwh LiFePO4 Batterij voor Industriële Zonne-energie Gladde Energieopslag
US$0.12-0.20
200,000 Watt/Watts(MOQ)
Sunark 1mwh Hoogspannings Bess Container met 500kw PCS Energieconversie voor Industriële Kwaliteit Zonne-energie Opslagsysteem
US$0.12-0.20
200,000 Watt/Watts(MOQ)
Sunpal Ess Container Zonnebatterij Opslagsystemen 1Mwh 5Mwh 10Mwh Energie Opslagsysteem Container Voor Industrie
US$99,999.00-120,000.00
1 Stuk(MOQ)
Innovatieve batterijopslagcontainer voor zonne-energie
US$0.75-0.90
1,000,000 watts(MOQ)
500kw 1mwh Hybride off-grid zonne-energie LiFePO4 Lithium batterij energieopslagoplossingen Bess energieopslagsysteem container
US$26,036.56-99,999.00
1 Set(MOQ)
Sunark Grote Batterijopslagcontainer Bess 3mwh 5mwh Lithiumbatterij China voor Zonne-energie
US$22,365.00-31,950.00
1 Stuk(MOQ)
Zonne-energie opslagcontainer voor batterijen Sunpal 1Mwh 700kWh 500 kWh 450kWh Zonne-energie lithium batterijkast Ess
US$99,999.00-119,999.00
1 stukken(MOQ)
Efficiënte Industriële LiFePO4 Batterijcontainer voor Zonne-energiegebruik
US$194,940.00
1 Stuk(MOQ)
2mwh 3mwh 4mwh 5mwh Zonne-energie Lithium Ion Batterij Energie Opslag Bess Container voor Micro Net Stroomvoorziening
US$350,000.00-450,000.00
1 Set(MOQ)



















