Powered by Made-in-China.com
Sc100/100 Bouwlift met frequentieomvormer
US$ 22.000,00
1-4 Stukken
US$ 10.000,00
5+ Stukken
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
metGarantie
1 jaarModel NR.
SCType
tandheugel en uitrustingLaadvermogen
<1TSnelheid
40M/Min - 60m/minGebruik
Bouw HoistSling Type
KetenTil Drive / Aansturing
ElektromotorLift Mechanisme
tandheugel en uitrustingBegeleider
Met AttendantVertraging Device
Met Vertraging DeviceLiftdeur
Straight Fractional Deurkooi
dubbele kooi (met cabine of zonder cabine)afmetingen kooi
3*1.5*2,2 m, 3*1.3*2,2 m, 3.2*1.5*2,2 m(verwisselbaar )nominaal heftoerental
60 m/min.max. bouwhoogte
250mmotorvermogen
2 x 13 kw per kooimastdoorsnede
650 x 650 x 1508 mm (of 800 x 800 x 1508 mm)gewicht mastdeel
145 kg (dubbele rekken)lengte&aantal aanpassen wandbevestiging
2.8-3,2 m, 1 stuks/5 mast (kan worden afgesteld)elektrisch hoofdsysteem
schneider(kan worden uitgerust met plc-foutsensor )Transportpakket
containerSpecificatie
sc100, sc200, sc150, sc100z, sc150z, sc200zHandelsmerk
xingdouOorsprong
ChinaGs-Code
84281090Productiecapaciteit
1000 sets/jaarBelangrijkste kenmerken
Aanpasbare afmetingen van de kooi: De grootte van de kooi kan naar wens worden aangepast, met verschillende optionele afmetingen.
Variabele kleur van de mast: De kleur van de mast is variabel en kan worden gekozen met een verzinkte coating of een coating aangebracht door middel van thermisch spuiten.
Flexibele opties voor motorvermogen: Beschikbaar met verschillende motorconfiguraties, variërend van 8,5 kW tot 26 kW, afhankelijk van de draagcapaciteit.
Uitgebreide veiligheidsvoorzieningen: Uitgerust met snelheidsregelaars, overbelastingsbeveiligingen, eindschakelaars en vergrendelingsbeveiligingen.
Hoog energie-efficiëntie: Modellen met een versnellingsbak hebben een energie-efficiëntie die meer dan 90% bedraagt.
Internationale certificeringen: Voldoet aan de CE-, EAC-, ISO9001-, ISO14001- en SASO-certificeringen voor wereldwijde naleving.
OEM- en ODM-services: Biedt volledige maatwerkoplossingen, kleine aanpassingen en maatwerk op basis van monsters of ontwerpen.
Snelle levertijd: Levert de goederen binnen 20-30 dagen na ontvangst van de 30% aanbetaling.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 15 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Qingdao PortGemiddelde responstijd: ≤3.02h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier wordt geïdentificeerd als een handelsbedrijf in het district Zhangqiu van Jinan, dat verbonden is met productiebedrijven en actief is op het gebied van bouwmachines, milieubeschermingsapparatuur, materiaaltransportapparatuur en metaalconstructies. De leverancier rapporteert uitgebreide maatwerkmogelijkheden, ODM- en OEM-diensten, recente productontwikkeling, meer dan 100 octrooien en softwareauteursrechten en uitgebreide productieapparatuur. Tot de kwaliteits- en managementkwalificaties behoren CE-, ISO9001:2015-, ISO14001- en ISO45001:2018-certificeringen. De service-infrastructuur omvat schriftelijke procedures voor leveranciersbeheer en corrigerende maatregelen, voorraadcapaciteit, agenten of filialen in het buitenland en deelname aan vakbeurzen. De beschikbare informatie bevat echter geen financiële bedragen of prestatie-indicatoren en vermeldt expliciet dat de leverancier geen magazijn in het buitenland, geen showroom in het buitenland en geen samenwerking met Fortune 500-bedrijven heeft.
CertificeringenDe leverancier rapporteert CE-certificering voor productconformiteit en de managementsysteemcertificeringen ISO9001:2015, ISO14001 en ISO45001:2018. Deze ondersteunen expliciet de productconformiteit en de kwalificaties op het gebied van kwaliteit, milieu en arbeidsgezondheid en -veiligheid.
After-sales capaciteitDe leverancier beschikt over gedocumenteerde procedures voor de beoordeling van leveranciersdiensten, registraties van corrigerende en preventieve maatregelen, voorraadcapaciteit, agenten of filialen in het buitenland en ervaring met deelname aan CTT Expo. De leverancier heeft geen magazijn of showroom in het buitenland, waardoor de service-dekking wordt ondersteund, maar niet volledig lokaal is.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert nieuwe producten in het afgelopen jaar, meer dan 100 octrooien en softwareauteursrechten, voortdurende innovatie gericht op klantbehoeften, ODM-capaciteit en een beschikbare SDK. Dit zijn expliciete indicatoren van actieve product- en technische ontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe gerapporteerde apparatuur omvat automatische las-, buig-, boor-, lasersnij-, metaalbandzaag-, verf-, plaatschaar- en persmachines. De leverancier stelt tevens dat er geldige productiecontracten bestaan met elke gerelateerde onderaannemer en dat de leverancier over voorraadcapaciteit beschikt, hoewel de classificatie als handelsbedrijf betekent dat de precieze interne productieomvang niet is vastgesteld.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkt maatwerk en flexibel maatwerk. Ook rapporteert de leverancier ODM-diensten en de ontwikkeling van nieuwe producten, wat een brede reikwijdte van maatwerk ondersteunt.
ClientcasesDe leverancier rapporteert samenwerking met veel internationaal bekende merken en projecten, OEM-diensten voor bekende merken, 18 jaar exportervaring en waardering van klanten in binnen- en buitenland. De leverancier stelt echter expliciet dat er geen samenwerking is geweest met Fortune 500-bedrijven en er worden geen met name genoemde klantcases verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat zijn uw belangrijkste producten?
A:
Wij produceren bouwheisen, transportliften voor personen, en reserveonderdelen daarvan.
Q:Zijn alle bouwheisen van verschillende leveranciers en fabrikanten hetzelfde?
A:
Onze transportliften voor bouwheisen worden geëxporteerd naar Europa, Midden- en Zuid-Amerika, het grootste deel van Azië, en enkele landen in Afrika, ongeveer 50 landen. Wij voldoen goed aan Europese normen, Russische normen en Amerikaanse normen. Wij beschikken over de technologie om nieuwe ontwerpen te ontwikkelen en we ondersteunen veel klanten met goede oplossingen om hun specifieke verticale transportproblemen op de bouwplaats op te lossen.
Q:Hebben uw producten certificeringen?
A:
Ja. Onze transportliften voor bouwheisen hebben de volgende certificeringen behaald: CE, EAC (Rusland), ISO9001, ISO14001, SASO (Saoedi-Arabië).
Q:Wat zijn de betalingsvoorwaarden en de levertijd?
A:
De betalingsvoorwaarden voor transportliften voor bouwheisen zijn T/T (bankoverschrijving) en LC (letter of credit). Wij verzenden de goederen binnen 20-30 dagen na ontvangst van de 30% aanbetaling.
Q:Bent u een fabrikant of een handelaar?
A:
Wij zijn een fabrikant van transportliften voor bouwheisen met 15 jaar ervaring, en we beschikken over een geavanceerde productielijn en inspectieapparatuur. Ons team voor onderzoek en ontwikkeling heeft veel lof ontvangen van klanten.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shandong Xingdou Intelligent Equipment Co., Ltd.
Shandong Xingdou Intelligent Equipment Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Enkele Kooi Sc100 Bouwlift 1000kg met Frequentieregelaar
US$9,000.00-19,800.00
1 Set(MOQ)
Sc100 Enkele Kooi Bouwlift 1000kg met Frequentieomvormer
US$9,000.00-19,800.00
1 Set(MOQ)
Nieuwe Type China Sc100/100 Bouwlift met 2 Cages voor Bouwplaats
US$22,000.00
1 Stuk(MOQ)
Dubbele Kooi Sc100/100 Bouwlift 2X1000kg met Veiligheidsapparaat
US$9,000.00-19,800.00
1 Set(MOQ)
Sc100/100 Dubbele Kooi Constructie Lift 2X1000kg met Vouwbare Deur op de Verdieping
US$9,000.00-19,800.00
1 Set(MOQ)
Top Rank Bouw Passagierslift / Materiaal Bouwlift / Bouwlift
US$24,700.00-25,500.00
1 Stuk(MOQ)
Veelgebruikte CE-goedgekeurde bouwlift 2ton personenmateriaalheffer bouwlift
US$12,500.00-50,800.00
1 Stuk(MOQ)
Sc100/100 2 Cabines 2t Constructie Hefinstallatie Constructie Lift Constructie Elevator
US$29,000.00
1 Set(MOQ)
Betrouwbare constructieheftrucklift voor de behoeften van de petrochemische bouw in de EU
US$12,000.00-88,000.00
1 Stuk(MOQ)
Dubbele Kooi Gear Constructie Lift Sc100/100 0-30m/Min Maximale Hoogte 60m Hoog
US$18,000.00
1 Set(MOQ)
Sc100/100 Draagbare bouwmateriaallift bouwlift hefplatform
US$18,000.00
1 Set(MOQ)
Hele goede verkoop Sc100 Sc200 Sc270 Sc320 frequentieomvormer bouwconstructie hijsinstallatie lift
US$13,000.00-43,000.00
1 Set(MOQ)
Sc100/Sc200 Dubbele Enkele Hoge Snelheid Frequentie Conversie Bouwlift Passagierslift
US$25,000.00-45,000.00
1 Set(MOQ)
Mingwei Electric 2t constructiepassagiers- en goederenliftlier met vertragingsinrichting
US$1,000.00-150,000.00
1 Set(MOQ)
Sc100 Sc200 Sc270 Sc320 Frequentieconversie Constructie Hijskraan Mast Hefmateriaal Elevator
US$13,000.00-35,000.00
1 Set(MOQ)
Hoge Kwaliteit Materiaal Hijskraan Frequentie Omvormer Bouwlift
US$15,000.00-46,000.00
1 Set(MOQ)
Veelgebruikte frequentie hoge snelheid gebouwconstructie lift met contragewicht
US$20,000.00-50,000.00
1 Stuk(MOQ)
Zoomlion Materiaal Lift Sc100 Rack & Pinion Bouwlift voor Bouwplaats
US$20,000.00-50,000.00
1 Stuk(MOQ)
Constructie Liftapparatuur Frequentietype met Redelijke Prijs
US$18,000.00
1 Set(MOQ)
Passagiers en Materialen Constructie Gebouw Lift met Ce GOST Certificaat
US$15,000.00-40,000.00
1 Stuk(MOQ)



















