Powered by Made-in-China.com
OEM Beschikbaar Bouwconstructie Lift voor Personen en Materialen
US$ 15.000,00-88.000,00
1 Set
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
oversea-serviceGarantie
12 maanden na leveringModel NR.
SC200/200Type
StationairLaadvermogen
2T - 3TSnelheid
40M/Min - 60m/minGebruik
Bouw HoistSling Type
KabelTil Drive / Aansturing
ElektromotorLift Mechanisme
tandheugelBegeleider
Met AttendantVertraging Device
Zonder Vertraging DeviceLiftdeur
Straight Fractional Deurproductnaam
oem bouwlift man materialen tillenafmetingen kooi
3 x 1,5 x 2,2 m 3x1, 5 x 2, 4 m (uitwisselbaar met vereist)nominale belastbaarheid
500, 1000 kg, 1500 kg, 2000 kg, 3000 kg per kooicontrolemethode
joystick, afstandsbediend, scherm voor automatische nivelleringmax. bouwhoogte
150 m, 250 m, 400 m.motorvermogen
3x15 kw, 3x11 kw, 2x15 kw, 2x11 kw of oemmastdoorsnede
650 x 650 x 1508 mm (of 4500 x 450, 650 x 200)gewicht mastdeel
145 kg (dubbele rekken)wandband
2.8 m, 1.9 m, 2.9 m of oemelektrisch hoofdsysteem
algemene plc-regeling of geavanceerde vfc-regelingvermogensoverdracht
kabelwagenveiligheidsvoorziening
saj3.0, saj4.0-1.2, saj4.0-21.4, saj4.0-1.6bestuurderscabine
met of zonderTransportpakket
containerSpecificatie
sgs ce iso cocHandelsmerk
xingdouOorsprong
ChinaGs-Code
8428109000Productiecapaciteit
1000 sets/jaarBelangrijkste kenmerken
OEM en maatwerk: Volledige aanpassing mogelijk van afmetingen van de hijskooi, draagvermogen, mastonderdelen en bedieningsmethoden.
Hoog draagvermogen: Beschikbaar in enkelvoudige of dubbele hijskooien met een draagvermogen variërend van 500 kg tot 3200 kg.
Meerdere snelheidsopties: De snelheid varieert van 33 m/min tot 100 m/min, afhankelijk van het model en de configuratie.
Geavanceerde veiligheidsvoorzieningen: Uitgerust met veiligheidsvoorzieningen uit de SAJ-serie, waaronder SAJ3.0, SAJ4.0 en SAJ50-2.0.
Internationale certificeringen: Gecertificeerd volgens CE, ISO9001, ISO14001, EAC, SASO en TUV-normen.
15 jaar ervaring: Fabrikant met meer dan 15 jaar ervaring in productie en export.
Grote hijthoogte: Kan hoogtes bereiken tot 400 meter met geoptimaliseerde mastonderdelen.
Flexibele besturingssystemen: Opties omvatten een joystick, afstandsbediening, een automatisch nivellerend scherm, een standaard PLC en een geavanceerd VFC-besturingssysteem.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 15 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Qingdao PortGemiddelde responstijd: ≤3.02h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier wordt geïdentificeerd als een handelsbedrijf in het district Zhangqiu van Jinan, dat verbonden is met productiebedrijven en actief is op het gebied van bouwmachines, milieubeschermingsapparatuur, materiaaltransportapparatuur en metaalconstructies. De leverancier rapporteert uitgebreide maatwerkmogelijkheden, ODM- en OEM-diensten, recente productontwikkeling, meer dan 100 octrooien en softwareauteursrechten en uitgebreide productieapparatuur. Tot de kwaliteits- en managementkwalificaties behoren CE-, ISO9001:2015-, ISO14001- en ISO45001:2018-certificeringen. De service-infrastructuur omvat schriftelijke procedures voor leveranciersbeheer en corrigerende maatregelen, voorraadcapaciteit, agenten of filialen in het buitenland en deelname aan vakbeurzen. De beschikbare informatie bevat echter geen financiële bedragen of prestatie-indicatoren en vermeldt expliciet dat de leverancier geen magazijn in het buitenland, geen showroom in het buitenland en geen samenwerking met Fortune 500-bedrijven heeft.
CertificeringenDe leverancier rapporteert CE-certificering voor productconformiteit en de managementsysteemcertificeringen ISO9001:2015, ISO14001 en ISO45001:2018. Deze ondersteunen expliciet de productconformiteit en de kwalificaties op het gebied van kwaliteit, milieu en arbeidsgezondheid en -veiligheid.
After-sales capaciteitDe leverancier beschikt over gedocumenteerde procedures voor de beoordeling van leveranciersdiensten, registraties van corrigerende en preventieve maatregelen, voorraadcapaciteit, agenten of filialen in het buitenland en ervaring met deelname aan CTT Expo. De leverancier heeft geen magazijn of showroom in het buitenland, waardoor de service-dekking wordt ondersteund, maar niet volledig lokaal is.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert nieuwe producten in het afgelopen jaar, meer dan 100 octrooien en softwareauteursrechten, voortdurende innovatie gericht op klantbehoeften, ODM-capaciteit en een beschikbare SDK. Dit zijn expliciete indicatoren van actieve product- en technische ontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe gerapporteerde apparatuur omvat automatische las-, buig-, boor-, lasersnij-, metaalbandzaag-, verf-, plaatschaar- en persmachines. De leverancier stelt tevens dat er geldige productiecontracten bestaan met elke gerelateerde onderaannemer en dat de leverancier over voorraadcapaciteit beschikt, hoewel de classificatie als handelsbedrijf betekent dat de precieze interne productieomvang niet is vastgesteld.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkt maatwerk en flexibel maatwerk. Ook rapporteert de leverancier ODM-diensten en de ontwikkeling van nieuwe producten, wat een brede reikwijdte van maatwerk ondersteunt.
ClientcasesDe leverancier rapporteert samenwerking met veel internationaal bekende merken en projecten, OEM-diensten voor bekende merken, 18 jaar exportervaring en waardering van klanten in binnen- en buitenland. De leverancier stelt echter expliciet dat er geen samenwerking is geweest met Fortune 500-bedrijven en er worden geen met name genoemde klantcases verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat zijn uw belangrijkste producten?
A:
Wij produceren allerlei soorten hijsen voor de bouw, van tandwielheisen met een draagvermogen van 500 kg tot 3200 kg (ook wel bouwheisen of bouwliften genoemd), en de bijbehorende onderdelen.
Q:Zijn alle bouwheisen van alle leveranciers en fabrikanten hetzelfde?
A:
Onze hijsen voor de bouw, tandwielheisen met frequentieomvormer, zijn geëxporteerd naar Europa, Midden- en Zuid-Amerika, het grootste deel van Azië en enkele landen in Afrika, ongeveer 50 landen. We voldoen goed aan Europese, Russische en Amerikaanse normen. We beschikken over de technologie om nieuwe ontwerpen te ontwikkelen en we ondersteunen veel klanten met goede oplossingen om hun specifieke verticale transportproblemen op de bouwplaats op te lossen.
Q:Hebben uw producten certificeringen?
A:
Ja. Onze hijsen voor de bouw, tandwielheisen, hebben de CE-, EAC- (Rusland), ISO- en SASO- (Saoedi-Arabië) certificeringen behaald.
Q:Wat zijn de betalingsvoorwaarden en de levertijd?
A:
De betalingsvoorwaarden voor de materialenlift voor passagiers in de bouw zijn T/T (bankoverschrijving) en LC (letter of credit). We verzenden de goederen binnen 20-30 dagen na ontvangst van de 30% aanbetaling.
Q:Bent u een fabrikant of een handelaar?
A:
Wij zijn een fabrikant van hijsen voor de bouw, tandwielheisen, met 15 jaar ervaring. We hebben een geavanceerde productielijn en inspectieapparatuur. Ons team voor onderzoek en ontwikkeling heeft veel lof ontvangen van klanten.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shandong Xingdou Intelligent Equipment Co., Ltd.
Shandong Xingdou Intelligent Equipment Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Sc200 Bouwlift/ Goederenlift/ Bouwlift te koop en OEM beschikbaar
US$9,000.00-19,800.00
1 Set(MOQ)
Hoge kwaliteit personeel en materialen hijs rack en tandheugel constructie lift
US$10,000.00-88,000.00
1 set(MOQ)
Zoomlion Materiaal Lift Sc100 Rack & Pinion Bouwlift voor Bouwplaats
US$20,000.00-50,000.00
1 Stuk(MOQ)
Bouwen van passagiers- en materiaal kleine vrachtlift
US$24,000.00
1 Stuk(MOQ)
Mingwei elektrische tandheugelbouwlift voor bouwmaterialen
US$1,000.00-150,000.00
1 Set(MOQ)
Gaoli Sc100 Materiaal Lift 30m Hefhoogte Enkele Kooi Bouwlift
US$20,000.00-50,000.00
1 Stuk(MOQ)
Frequentieconversie vrachtlift gebouwconstructie hijsmateriaal en passagierslift
US$12,000.00-45,000.00
1 Set(MOQ)
CE Goedgekeurd Sc200 Bouwlift Elevator OEM Beschikbaar
US$9,000.00-19,800.00
1 Set(MOQ)
Hoge Kwaliteit 2000kg Sc200 Gevel Personeel Materiaal Lift Bouwers Constructie Lift
US$12,000.00-88,000.00
1 Set(MOQ)
Constructieapparatuur lift materiaal en passagierslift voor gebouwen
US$29,000.00
1 Set(MOQ)
Gaoli Scq100/100 Robuuste Gebouwlift voor Efficiënte Hefoplossingen
US$10,000.00-60,000.00
1 Stuk(MOQ)
Sc Series Bouwlift voor Mensen en Materiaal
US$19,000.00-45,000.00
1 Set(MOQ)
Werknemers en Materialen Bouwlift 2ton Constructie Elevator voor Hoge Gebouwen
US$29,000.00
1 Set(MOQ)
Anka Bouwlift Elevator voor Verticale Hefpassagiers en Goederen Gebouw Elevator
US$23,800.00
1 Stuk(MOQ)
Bouwlift met een capaciteit van 3 ton, zwaar uitgevoerd, voor woningbouwprojecten; OEM beschikbaar
US$9,000.00-19,800.00
1 Set(MOQ)
Suntec Sc200 Bouwlift Passagiers- en Materiaal Cargo Lift Gebouwlift
US$9,000.00-19,800.00
1 Stuk(MOQ)
Gaoli Scq100/100 Betrouwbare Bouwlift voor Veilige Materiaalheffing
US$10,000.00-60,000.00
1 Stuk(MOQ)
Constructie Bouwapparatuur Rack en Pinion Lift voor Transport van Passagiers en Materiaal
Bespreekbaar
1 Stuk(MOQ)
CE-gecertificeerde elektrische motor voor bouwkundige toepassingen, personen- en materiaalbouwlift
US$1,000.00-150,000.00
1 Set(MOQ)



















