Powered by Made-in-China.com
Ballonval Impact Tester / Testmachine
US$ 600,00-1.500,00
1 set
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarGarantie
12 maandencertificering
ce-, rohs-, fcc-, iso-, sgs-certificatenModel NR.
ZH-FB-200valhoogte
0-2000 mm instelbaarkogelgewicht
55 64 110 255 535gservice
oem/odm/niet-standaard beschikbaarmachinegrootte
50 * 50 * 220 cm.gewicht van de machine
25 kgvermogen
ac 220 v, 50 hzvoldoen aan de normen
jis-k6745, a5430voedingsbron
elektronischTransportpakket
houten koffer voor exportSpecificatie
aanpassing beschikbaarHandelsmerk
sailhamOorsprong
Guangdong, ChinaGs-Code
9024800000Productiecapaciteit
5000sets/jaarBelangrijkste kenmerken
Breed materiaalonderzoek: Geschikt voor kunststoffen, keramiek, acryl, glasvezel, verf en andere materialen.
Instelbare valhoogte: Effectieve valhoogte instelbaar van 300 mm tot 1000 mm, met een digitaal display.
Diverse gewichtsopties: Ondersteunt verschillende gewichten van stalen kogels, waaronder 55g, 64g, 110g, 255g en 535g.
Naleving van normen: Voldoet aan de JIS-K6745 en A5430 testnormen voor kwaliteitsborging.
OEM/ODM-service: Biedt maatwerkoplossingen en OEM/ODM-services op basis van de wensen van de klant.
Eenvoudige bediening: Beschikt over elektrische bediening voor opwaartse en neerwaartse beweging en een gemakkelijk afleesbaar digitaal display.
Bedrijfsprofiel
Soort bedrijf: Fabrikant/fabriek, HandelsbedrijfJaar Exporteren: 2012-06-01Dichtstbijzijnde Haven: Shenzhen, GuangzhouGemiddelde responstijd: ≤1.31hBetalingsvoorwaarden: T/T, Western Union, Betaling van een klein bedragInternationale Handelsvoorwaarden (Incoterms): FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, FCA, EXW
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier is een gecombineerd bedrijf met gedocumenteerde capaciteiten op het gebied van productie, dienstverlening, kwaliteitscontrole, export en R&D. Het bedrijf ondersteunt uitgebreid maatwerk, OEM- en ODM-diensten en heeft in het afgelopen jaar nieuwe producten gemeld. Kwaliteits- en serviceprocessen zijn gedocumenteerd, waarbij ISO9001:2015- en CE-certificering worden vermeld. Productiegerelateerd bewijs omvat een assemblagelijn, voorraadcapaciteit, geldige contracten met betrokken onderaannemers en vermelde levertijden in het hoogseizoen van één maand. Exportverkopen vertegenwoordigen 51%–70% van de totale omzet, met toegang tot de havens van Shenzhen en Guangzhou. Er wordt verwezen naar financiële gegevens voor 2020–2022, maar er worden geen inhoudelijke details over de financiële prestaties verstrekt. De leverancier beschikt niet over een SDK, magazijn in het buitenland, showroom in het buitenland of agenten of vestigingen in het buitenland. Het bedrijf heeft bekende merken bediend, maar meldt geen samenwerking met Fortune 500-bedrijven.
LeverancierstypeDe leverancier wordt geïdentificeerd als een gecombineerd bedrijf en beschikt over capaciteiten op het gebied van productie, exporthandel, dienstverlening, kwaliteitscontrole, R&D en duurzame ontwikkeling. Er wordt specifiek een assemblagelijn genoemd, wat de classificatie als productiegerichte gecombineerde leverancier ondersteunt.
CertificeringenDe leverancier meldt een ISO9001:2015-certificaat voor het managementsysteem en een CE-certificering voor productconformiteit. Deze certificeringen leveren expliciet bewijs van formele kwaliteitsmanagement- en productconformiteitscapaciteit.
After-sales capaciteitDe leverancier beschikt over gedocumenteerde procedures en registraties voor servicebeoordeling, corrigerende en preventieve maatregelen en de afhandeling van klantklachten, en heeft voorraadcapaciteit. Er zijn echter geen magazijn, showroom, agenten of vestigingen in het buitenland, waardoor de internationale service-infrastructuur beperkt is.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt nieuwe producten in het afgelopen jaar, biedt ODM-diensten aan en biedt meerdere vormen van maatwerk. Er is echter geen beschikbare SDK en de verstrekte informatie kwantificeert het aantal R&D-medewerkers, octrooien of ontwikkelingsmiddelen niet.
ProductiecapaciteitProductiegerelateerd bewijs omvat een assemblagelijn, vermelde informatie over de jaarlijkse productiecapaciteit, voorraadcapaciteit, geldige contracten met elke betrokken onderaannemer en gedocumenteerde inspectie-instructies voor eindproducten die uniform worden opgevolgd. De levertijd in het hoogseizoen bedraagt één maand en in het laagseizoen maximaal 15 werkdagen, wat wijst op de vermelde operationele capaciteit, hoewel de productiecapaciteitsvermelding niet voldoende gedetailleerd is voor een bredere capaciteitsbeoordeling.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkt maatwerk en flexibel maatwerk aan. Ditzelfde brede maatwerkaanbod wordt vermeld in zowel de informatie over R&D- als ontwerpcapaciteiten, wat sterk direct bewijs vormt voor de reikwijdte van het maatwerk.
ClientcasesDe leverancier meldt OEM-diensten te leveren aan bekende merken, wat een directe indicatie van een klantcase is. Ook meldt de leverancier geen samenwerking met Fortune 500-bedrijven te hebben, en er worden geen specifieke klantnamen, projecten of prestatieresultaten verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat is de garantieperiode?
A:
Over het algemeen is onze garantie één jaar. Binnen de garantieperiode kunnen wij technische ondersteuning en vervanging van onderdelen aanbieden. Indien nodig kunnen onze engineers naar uw locatie reizen om een betere service te verlenen.
Q:Wat is de levertijd?
A:
In de meeste gevallen hebben wij voorraad in de fabriek. Als er geen voorraad is, is de levertijd doorgaans 15-20 werkdagen na ontvangst van de aanbetaling. Als u dringend een machine nodig heeft, kunnen we een speciale regeling voor u treffen.
Q:Accepteert u maatwerk?
A:
Ja, uiteraard. Wij kunnen niet alleen standaardmachines leveren, maar ook machines op maat, afgestemd op uw wensen. Aarzel niet om ons uw eisen te vertellen, wij zullen ons uiterste best doen om aan uw behoeften te voldoen.
Q:Kunnen wij uw fabriek bezoeken voordat we een bestelling plaatsen?
A:
Ja, we heten u en uw team van harte welkom om onze fabriek te bezoeken. Wij helpen graag met het regelen van een hotel en het ophalen van u vanaf het vliegveld.
Q:Hoe wordt de machine verpakt voor transport?
A:
Onze machines worden verpakt in een standaard exportverpakking van hout, waardoor ze niet beschadigd raken. We hebben al veel testmachines naar het buitenland verzonden, zowel per schip als per vliegtuig, zonder schade.
Verstuur aanvraag
*naar:
Sailham Equipment (Dongguan) Co., Ltd.
Sailham Equipment (Dongguan) Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Zonne-energievalstaal fotovoltaïsche module systeem PV valbal impact testmachine
US$2,000.00
1 Stuk(MOQ)
Stoelzitting impacttestmachine stoelvaltestapparatuur
US$1,200.00-3,500.00
1 Stuk(MOQ)
En168 Goggles Slijtagebestendigheid Tester Veiligheidsbril Zand Vallende Impact Testmachine
US$2,000.00-3,000.00
1 Stuk(MOQ)
Ista Standaard Pneumatische Impact Valtestmachine voor Kartonnen Verpakkingsdozen
US$1,500.00-2,500.00
1 Set(MOQ)
IEC62281 Batterijvaltester IEC60086 Batterijimpactvaltestmachine
US$1,000.00-3,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hielimpacttester, Hielcontinue-impacttestmachine
US$1,000.00-2,000.00
1 Stuk(MOQ)
Stalen Aiv Test Aggregaat Impactwaarde Tester Aggregaat Impact Testmachine voor Spoorwegweg
US$330.00-500.00
1 Stuk(MOQ)
ISO 3127-1994 Verticale Pijpval Hammer Impact Testmachine Kunststof Afvoerbuis Vallend Gewicht Impact Instrument
US$3,000.00-5,000.00
1 Stuk(MOQ)
150j 300j Omhulde Bescherming Pendulum Impact Tester Automatische Charpy Pendulum Impact Testmachine
US$2,000.00-3,000.00
1 Stuk(MOQ)
Valbal Impact Testmachine Zonnepaneel Testapparatuur
US$2,000.00
1 Stuk(MOQ)
PV-module breuk gehard glas schotzak impacttester impacttestmachine
US$4,000.00
1 Stuk(MOQ)
Elektrische Aggregaat Aiv Impact Waarde Tester Impact Testmachine
US$1.00-500.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Precisie Slijtagetestmachine Slijtvastheidstester Aggregaten Rock Los Angeles Slijtagetestmachine
US$700.00-2,000.00
1 Stuk(MOQ)
Elektrische bodem relatieve dichtheid tester zand relatieve dichtheid testmachine
US$880.00-990.00
1 Set(MOQ)
Bouwmateriaal compressie/buiging/flexibele tester/compressietestmachine
US$3,000.00-7,000.00
1 Stuk(MOQ)
Dagelijkse keramische tegel impactweerstand testinstrument machine
US$990.00-1,300.00
1 Set(MOQ)
Computergecontroleerde thermische vervorming Vicat verzachtingspunt tester kunststof thermische vervorming testmachine
US$3,000.00-6,000.00
1 Set(MOQ)
Dart Impact Drop Gewicht Testapparatuur Val Testmachine Impact Tester
US$1,000.00-5,000.00
1 set(MOQ)
Klem Absorptietester Papier Waterabsorptietester & Capillaire Opstijging Testmachine ISO 8787 Standaard 220V
US$400.00-4,000.00
1 Stuk(MOQ)
Valtestmachine voor valhoogte nul, valimpacttester voor verpakkingskartons
US$7,000.00-12,000.00
1 Stuk(MOQ)



















