Powered by Made-in-China.com
Ultra Snelle Ethernet Switch voor Betrouwbare Gegevensoverdracht Oplossingen
US$ 300,00
1-9 Stukken
US$ 280,00
10-49 Stukken
US$ 250,00
50+ Stukken
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarToepassing
VerbindingType
aangepastModel NR.
RAY-LH122#Verbindingsstructuur
aangepastMateriaal Vorm
aangepastToegestaan zijdelingse druk
100(N/100mm)<1000(N/100mm)Toegestaan Treksterkte
1000N <10000NKern
aangepastCertificaat
RoHS, ISO9001, CCCSchede Materiaal
aangepastTransportpakket
dozen of houten behuizingHandelsmerk
raytekOorsprong
ChinaGs-Code
9002909090Productiecapaciteit
10000 reeks per jaarBelangrijkste kenmerken
Plug-and-Play functionaliteit: Geen configuratie nodig; sluit eenvoudig de kabel aan voor directe netwerkconnectiviteit.
Robuuste constructie voor industriële toepassingen: Behuizing van gegoten aluminiumlegering met IP30-bescherming, geschikt voor veeleisende omgevingen.
Breed spanningsbereik: Ondersteunt 9,6~60 VDC en 18~30 VAC voor flexibele stroomvoorzieningsopties.
Geavanceerd verkeersbeheer: Beschikt over QoS-prioriteitsverzending en bescherming tegen broadcaststormen (BSP).
Aanpasbaar ontwerp: Mogelijkheid tot aanpassing van het type, de verbindingsstructuur, het materiaal, de vorm, de kern en de mantel.
Compacte montage op DIN-rail: Klein formaat (24x100x61,8 mm) met klemrailmontage voor ruimtebesparende installaties.
Hoge prestaties: 10/100 Mbps snelheid, 16 Gbps backplane-bandbreedte en een MAC-tabel van 4K.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Handelsbedrijf GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 9 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shanghai PortGemiddelde responstijd: ≤2.62h GecertificeerdBetalingsvoorwaarden: LC, T/T, D/P, etc.
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier wordt geïdentificeerd als een handelsbedrijf met een productievestiging van 10.000 vierkante meter en meerdere verwerkingsmachines. Het bedrijf beschikt over een ISO9001:2015-certificaat, meldt gevestigde procedures voor klachtenafhandeling en corrigerende maatregelen en biedt brede maatwerkdiensten. Er wordt negen jaar exportervaring vermeld, waarbij export 51%–70% van de omzet vertegenwoordigt en de markten Zuid-Amerika en Europa omvatten. Er worden productiehoeveelheden en informatie over orderuitvoering in het hoogseizoen verstrekt, maar de leverancier meldt dat er het afgelopen jaar geen nieuwe producten zijn geweest en dat er geen ODM- of SDK-capaciteit, buitenlandse agenten, magazijnen, showrooms of voorraadservice zijn. De financiële informatie is onvolledig en inconsistent in de aangeleverde registraties, waardoor de financiële geloofwaardigheid niet kan worden bevestigd. Er worden geen specifieke klantcases of ervaringen met OEM voor genoemde merken verstrekt.
CertificeringenDe leverancier meldt dat hij in het bezit is van een ISO9001:2015-certificaat. Dit vormt expliciet bewijs van een kwaliteitsmanagementcertificering, maar er worden geen aanvullende certificeringsgegevens of validatie-informatie verstrekt.
After-sales capaciteitDe leverancier beschikt over duidelijke procedures en bijgehouden registraties voor corrigerende en preventieve maatregelen en de afhandeling van klantklachten. De status van de kwaliteitsborging is echter onbekend, waardoor het bewijs een positieve beoordeling van de serviceprocessen ondersteunt, maar geen volledige evaluatie van de aftersalescapaciteit mogelijk maakt.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt dat er het afgelopen jaar geen nieuwe producten zijn geweest, dat er geen ODM-service wordt aangeboden en dat er geen SDK beschikbaar is. Dit zijn expliciete beperkingen op het gebied van recente productinnovatie en ontwikkelingsgerelateerde diensten.
ProductiecapaciteitDe leverancier beschrijft een productievestiging van 10.000 vierkante meter met waterstraal-, CNC-, frees- en andere verwerkingsapparatuur, vermeldt 6–10 medewerkers voor kwaliteitscontrole en geeft productiehoeveelheden voor verschillende productcategorieën op. Tevens wordt gesteld dat orders in het hoogseizoen binnen 15 werkdagen worden uitgevoerd, wat expliciet bewijs levert van productie resources en operationele capaciteit.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen, beperkte aanpassingen en flexibele maatwerkoplossingen. Deze diensten worden consistent vermeld in de twee registraties, wat wijst op een brede dekking van maatwerkdiensten.
Product Q&A
Q:Wat is het verschil tussen deze onbeheerde switch en een beheerde switch?
A:
In tegenstelling tot beheerde switches, die SNMP-configuratie en VLAN-instellingen vereisen, is deze onbeheerde switch "plug-and-play" en stuurt deze automatisch data door op basis van MAC-adressen, zonder handmatige configuratie.
Q:Wat zijn de belangrijkste toepassingsgebieden voor deze switch?
A:
Deze switch wordt veel gebruikt in specifieke industrieën, zoals de energie-industrie, de kolenwinning en de transportsector, vanwege het robuuste ontwerp en het gebruiksgemak.
Q:Ondersteunt deze switch QoS en bescherming tegen broadcaststormen?
A:
Ja, deze switch beschikt over QoS-prioriteitsverzending en BSP-functies (bescherming tegen broadcaststormen) om een stabiele netwerkprestatie te garanderen.
Q:Wat is de garantieperiode voor dit product?
A:
Dit product wordt geleverd met een garantie van 5 jaar, ondersteund door een "3R"-beleid (retourneren, vervangen en terugbetaling) voor producten van mindere kwaliteit.
Q:Kan ik de product specificaties aanpassen?
A:
Ja, aanpassingen zijn mogelijk voor het type, de verbindingsstructuur, het materiaal, de kern en het omhulmateriaal.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shanghai Rui Tai Photoelectric Technology Co., Ltd.
Shanghai Rui Tai Photoelectric Technology Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Hoge Snelheid Ongemanaged Poe Ethernet Switch voor Stabiele Netwerken
US$275.00-320.00
1 Stuk(MOQ)
Uitbreidbare luchtpluggen micro lucht schakelaar
US$0.10
1 Stuk(MOQ)
Mam1q00A-Qsa Qsfp+ naar SFP+ Adapter, voor Mellanox Switch Nic
US$25.00
1 Stuk(MOQ)
1X2 Kale Vezel Mechanische Optische Schakelaar
US$13.59-14.56
500 Stukken(MOQ)
Kexint Sc94-Em-a, Toezichthoudende Engine Module Enterprise Chassis Switch
US$1,000.59-1,205.59
10 Stukken(MOQ)
Kale vezel G652D/G657A1 2km/5km/10km enkelvoudige modus glazen optische vezel
US$0.28-4.60
1,000 Meters(MOQ)
Telecom Klasse Enkelvoudige Modus Optische Kale Vezel 0.25mm voor Fpv Drone
US$200.00-300.00
10 Rollen(MOQ)
40g In staat Om4 50/125 Kale optische vezel voor datalinkverbindingen
US$1.80-2.50
25,000 Meters(MOQ)
260 Graad Celsius Waterstofbestendig Hoge Temperatuur Bestendig Strak Gebufferde Optische Vezel
US$320.00-335.80
1,000 Meters(MOQ)
Om2+ Buiggevoelige multimode optische vezel
US$180.00-300.00
10,000 Meters(MOQ)
G657A2 9/125 Kale vezel voor het aanleggen van optische bekabeling
US$1.80-2.50
25,000 Meters(MOQ)
Concurrente Prijs Optische Vezelcommunicatie Sm G657A2 Blote Vezel
US$200.00-300.00
10 Rollen(MOQ)
FTTH Transformatie Enkelvoudige Modus G657A2 Optische Vezel Strikte Kwaliteitscontrole Betrouwbare Kwaliteit
US$0.035-0.037
10,000 Meters(MOQ)
Buitenvezeloptische kabel 12 Kerncommunicatie ondergrondse enkelvoudige modus optische kabel
US$0.15-1.20
10,000 Meters(MOQ)
Buitenlandse Optische Kabel 4/6/12/24 48 Kern Enkelvoudige Modus Optische Kabel Gewapende Kabel Optische Vezel
US$0.15-1.20
10,000 Meters(MOQ)
G657A2 / B6a2 Buiggevoelige Enkelvoudige Modus Kale Optische Vezel
US$180.00-300.00
10,000 Meters(MOQ)
G657A2 Enkele modus kale telecommunicatie optische vezel
US$199.00
1 Roll(MOQ)
50/60km Kale Optische Vezel 0.20mm 0.25mm Grote Voorraad Optische Vezel Kern Levering
US$650.00-740.00
5 Rollen(MOQ)
3km Drone Optische Viber Spoel voor Drone Video Transmissie met Luchtmodule
US$55.00-60.00
1 Stuk(MOQ)



















