Powered by Made-in-China.com
Klimaatkast voor hoge en lage temperaturen voor industriële stabiliteits- en verouderingstests
US$ 3.000,00-15.000,00
1 Stuk
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
12 maandenVoeding
220VModel NR.
PW-CTH100-20certificaat
CE, ISO, sgsGarantie
1 jaartemperatuurbereik
-20ºC~150ºCvochtigheidsbereik
20%~98% rhinterne afmetingen
W50×H50×D40cm(Customized)buitenafmetingen
W78×H157×D105cmmateriaal van de binnendoos
spiegel roestvrijstalen plaat (sus#304)materiaal van de buitenste doos
elektrostatisch spuiten van staalplaten van eerste kwaliteittestgat
diameter 100mm, met siliconenstoppercontroller
7" kleuren touchscreencontrollernauwkeurigheid van het display
temperatuur ±0.01°c; luchtvochtigheid ±0,01%totaal vermogen
5kw 220v 50/60hzTransportpakket
sterke houten behuizingSpecificatie
100LHandelsmerk
pwOorsprong
Dongguan, ChinaGs-Code
8479899990Productiecapaciteit
5000 pcs/jaarBelangrijkste kenmerken
Aanpasbare afmetingen: De interne afmetingen zijn volledig aanpasbaar aan specifieke eisen.
Verschillende volumes: Beschikbaar in kamervolumes van 80 liter, 100 liter, 150 liter, 225 liter, 408 liter en 1000 liter.
Geavanceerde besturing: 7-inch kleuren touchscreen met 12 programmagroepen en 120 segmenten.
Duurzame materialen: De binnenkant is gemaakt van gepolijst roestvrij staal (SUS304) voor corrosiebestendigheid.
Uitgebreide veiligheid: Inclusief bescherming tegen lekkage, oververhitting en watertekort.
OEM/ODM-services: Biedt volledige aanpassing, beperkte aanpassingen en flexibele opties.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 16 years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shenzhen PortGemiddelde responstijd: ≤1.56h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier beschikt over gevestigde R&D- en maatwerkcapaciteiten, waaronder 3D-ontwerpdiensten, ODM/OEM-diensten, beschikbaarheid van SDK, recente productontwikkeling en gedocumenteerde ontwerpbeheersing. De leverancier meldt drie productielijnen, genoemde jaarlijkse capaciteiten voor diverse testgerelateerde producten, voorraadcapaciteit en serviceprocedures voor corrigerende maatregelen en klachten. CE-certificering en samenwerking met Fortune 500-bedrijven worden gemeld. Overzeese dienstverlening is vastgesteld voor Vietnam en omvat onderhoud, training en debugging. De leverancier beschikt echter niet over een geldig contract inzake productiecapaciteit met gelieerde onderaannemers, noch over een overzees magazijn of showroom, en het verstrekte bewijs toont geen financiële betrouwbaarheid aan. Sommige productie- en kwaliteitscontrole-informatie is onvolledig of ambigu.
LeverancierstypeDe leverancier biedt ontwerp- en R&D-diensten met betrekking tot productie, waaronder maatwerk op basis van monsters en ontwerpen, volledig en beperkt maatwerk, flexibel maatwerk, ODM- en OEM-diensten. De reikwijdte van de R&D omvat ook 3D-softwareontwerp en beschikbaarheid van SDK, wat duidt op een ontwerpgerichte fabrikant/dienstverlener en niet op een entiteit die uitsluitend handelt.
CertificeringenDe leverancier meldt CE-certificering voor productconformiteit. Het verstrekte bewijs identificeert één certificering, maar toont geen bredere certificeringsdekking aan.
After-sales capaciteitTechnologie-engineers ondersteunen de productie en aftersales, terwijl de overzeese dienstverlening in Vietnam onderhoud, training en debugging omvat. De leverancier meldt ook schriftelijk vastgelegde en nageleefde procedures voor corrigerende maatregelen en klantklachten, hoewel er geen overzees magazijn of showroom is en geen geldig contract inzake productiecapaciteit met gelieerde onderaannemers bestaat.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt vier R&D-engineers, productontwikkeling in het afgelopen jaar, beschikbare documentatie voor ontwerpinput en -output, beoordeling, verificatie en validatie, plus 3D-ontwerpdiensten, ODM-capaciteit en beschikbaarheid van SDK. Dit zijn expliciete indicatoren van actieve en gedocumenteerde R&D-capaciteit.
ProductiecapaciteitDe leverancier exploiteert drie productielijnen en meldt jaarlijkse capaciteiten van 1,000 universele materiaaltestmachines, 1,200 klimaatproefkamers, 500 optische meetmachines en 1,000 fysieke testmachines. De leverancier meldt ook voorraadcapaciteit, maar het ontbreken van een geldig contract inzake productiecapaciteit met gelieerde onderaannemers is een genoemd operationeel tekortkoming.
AanpasbaarheidDe leverancier ondersteunt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkt maatwerk en flexibel maatwerk. De leverancier biedt ook 3D-softwareontwerp en ODM-diensten, wat direct bewijs levert van brede maatwerkcapaciteit.
ClientcasesDe leverancier meldt samenwerking met Fortune 500-bedrijven en vermeldt deelname aan drie vakbeurzen voor lijmen en afdichtingsmiddelen. Deze bekendmakingen leveren bewijs van klant- en marktbetrokkenheid, maar er worden geen specifieke klantnamen of projectdetails verstrekt.
Product Q&A
Q:Kunnen de interne afmetingen aangepast worden?
A:
Ja, de interne afmetingen kunnen worden aangepast.
Q:Welke volumes zijn beschikbaar?
A:
De beschikbare volumes zijn: 80 liter, 100 liter, 150 liter, 225 liter, 408 liter en 1000 liter.
Q:Wat is de minimale bestelhoeveelheid?
A:
De minimale bestelhoeveelheid is 1 set.
Q:Is OEM- of ODM-service beschikbaar?
A:
Ja, zowel OEM- als ODM-services zijn beschikbaar.
Q:Wat is de doorlooptijd voor de productie?
A:
De doorlooptijd tijdens het hoogseizoen is één maand, terwijl deze in het laagseizoen binnen 15 werkdagen is.
Verstuur aanvraag
*naar:
PW INSTRUMENTS (GUANGDONG) CO., LTD.
PW INSTRUMENTS (GUANGDONG) CO., LTD.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Afwisselende Hoge-Laag Temperatuur Testapparatuur Temperatuur en Vochtigheid Controle Stabiliteitstestkamer
US$520.00-15,000.00
1 Stuk(MOQ)
150L Programmeerbare hoge- en lagetemperatuur- en vochtigheidstestkamer voor tests van nieuwe energie
US$4,500.00-99,999.00
1 unit(MOQ)
Industriële hoge en lage temperatuur vochtigheid klimaat stabiliteit testkamer
US$2,500.00-6,500.00
1 Set(MOQ)
Hoog- en Laagtemperatuur Testkamer voor Nauwkeurige Omgevingsmetingen
US$5,804.40
1 Stuk(MOQ)
Industriële Hoge Lage Temperatuur Vochtigheid Lage Druk Controle Testapparatuur Kamer
US$10,000.00-30,000.00
1 Stuk(MOQ)
Aangepaste maat loopomgevingstestkamer programmeerbare hoge en lage temperatuur looptestkamer voor elektronische batchtesten
US$5,000.00-20,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge en Lage Temperatuur Cyclus Testkamer voor Materialen Betrouwbaarheidstest
US$2,000.00-8,000.00
1 Stuk(MOQ)
Milieu-testkamer voor klimaat hoge lage temperatuur lage druk testen
US$10,000.00-30,000.00
1 Stuk(MOQ)
Ce Certificaat Programmeerbare Hoge en Lage Temperatuur Klimaat Stabiliteit Kamer
US$4,000.00-8,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Lage Temperatuur Impact Testkamer voor Thermische Schoktesten
US$8,000.00-80,000.00
1 set(MOQ)
Meerdere Laag Industriële Hoge Lage Temperatuur Testvochtkamer voor Nauwkeurige Klimaatsimulatie
US$2,000.00-15,000.00
1 Stuk(MOQ)
Komeg Hoge en Lage Temperatuur Testkamer Klimatische Testkamer
US$4,000.00-8,000.00
1 Stuk(MOQ)
Geavanceerde hoge-lage temperatuur thermische testkamer voor precisie vochtigheidsklimaatbeheersing
US$2,000.00-20,000.00
1 Stuk(MOQ)
Breed Temperatuurbereik Aanpasbare Programmeerbare Laboratorium Klimaatkamer voor Sensoren
US$8,000.00-10,000.00
1 Stuk(MOQ)
Nieuwe ontwerp klimatologische test hoge en lage temperatuur testkamer warmte koude thermische schok
US$8,900.00-9,980.00
1 Stuk(MOQ)
Corrosiebestendige op maat programmeerbare klimatologische kamer voor PCB-circuitborden
US$8,000.00-10,000.00
1 Stuk(MOQ)



















