Powered by Made-in-China.com
Originele Solid State Drive 2.5 SATA3 SSD Universeel Intern Intern Beschikbaar SSD
US$ 8,60
50-99 Stukken
US$ 8,40
100+ Stukken
Voorbeeldprijs: US$20.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarHoedanigheid
128GBType
Solid State DiskModel NR.
D100Toepassing
Laptop, Bureaublad, Server, industrieel/geïntegreerd, automatiseringRotatiesnelheid
7200 toeren per minuutInstallatie
InternInterfacetype
SATA3Grootte
2,5Interface Tarief
600MB / sssd-logo
aangepast logoleessnelheid
550 mb/s.schrijfsnelheid
500 mb/s.ssd-materiaal
kunststof behuizingsata-protocol
6 gb/slevertijd
5-7 dagenondersteuningssysteem
vensters 8/windows 7/windows server 2003/xp/linux/wcertificaat
ce/fcc/rohsgegevensretentie
>10 jaaropslagtemperatuur
-25 tot +85 graden CelsiusTransportpakket
verpakking met kleurbox of elektrostatische zakSpecificatie
2.5-inch sata iii ssdHandelsmerk
oem/odmOorsprong
ChinaGs-Code
8471701000Productiecapaciteit
800000 stuks per maandBelangrijkste kenmerken
Hoge snelheid dataoverdracht: Interface snelheid van 600 MB/s, met een leessnelheid van 550 MB/s en een schrijfsnelheid van 500 MB/s.
Lange dataopslagduur: Dataopslag gegarandeerd voor meer dan 10 jaar onder specifieke omstandigheden.
Brede compatibiliteit: Ondersteunt Windows 8/7, Server 2003, XP, Linux, Win10 en Win11 systemen.
Breed werkingsbereik: Opslagtemperatuur bereik van -25 tot +85 graden Celsius.
Uitgebreide certificeringen: Producten gecertificeerd volgens CE, FCC en RoHS normen.
Aanpasbare branding: Mogelijkheid tot het aanpassen van logo, behuizing, kleur, capaciteit en verpakking.
Kwaliteitsborging: 100% volledige inspectie, verouderingstests en snelheidscontroles vóór verzending.
Flexibele garantie: Garantieperiode van 1-3 jaar, afhankelijk van de productcategorie.
Bedrijfsprofiel
Soort bedrijf: Fabrikant/fabriekGemiddelde responstijd: >24h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier toont sterke capaciteiten op het gebied van maatwerk en productontwikkeling, waaronder ODM-diensten, maatwerk op basis van monsters en ontwerpen, flexibel maatwerk en bewijs van nieuwe producten in het afgelopen jaar. De leverancier rapporteert geautomatiseerde productie- en testapparatuur, SOP-implementatie, kwaliteitsbewaking, volledige inspectie, traceerbaarheid en de mogelijkheid om producten uit voorraad te leveren. De kwaliteits- en duurzaamheidscredentials omvatten ISO9001:2015-, ISO14001- en ISO45001:2018-certificeringen, evenals gedocumenteerde procedures voor corrigerende maatregelen en klachtenafhandeling. De dekking van buitenlandse dienstverlening is echter beperkt: de leverancier heeft geen buitenlandse agenten, filialen, magazijn, showroom of deelname aan handelsbeurzen, en export is pas één jaar geleden begonnen. De productiecapaciteit beschikt niet over een geldig contract met gerelateerde onderaannemers, terwijl procedures voor de beoordeling van leveranciersdiensten en een goedgekeurde leverancierslijst ontbreken. De financiële geloofwaardigheid kan niet positief worden beoordeeld, omdat de current ratio als nul wordt vermeld en er geen aanvullend financieel bewijs is...
LeverancierstypeDe leverancier presenteert zich als fabrikant van oorsprong en houdt zich bezig met technische ontwikkeling en verkoop van elektronische producten, binnenlandse handel en toegestane import- en exportactiviteiten. Het beschreven proces omvat SMT-soldeerwerk tot en met assemblage en verpakking, ondersteund door geautomatiseerde productie- en testapparatuur, wat wijst op een productiegerichte leverancier van elektronica.
CertificeringenDe leverancier rapporteert ISO14001-, ISO9001:2015- en ISO45001:2018-certificeringen. Deze tonen expliciet formele certificering aan op het gebied van milieumanagement, kwaliteitsmanagement en arbeidsgezondheid en -veiligheid.
After-sales capaciteitDe leverancier stelt dat het aftersalessupport biedt en beschikt over duidelijke, nageleefde procedures en registraties voor klantklachten en corrigerende en preventieve maatregelen. Dit ondersteunt het bestaan van een gevestigd aftersales- en probleemoplossingsproces, hoewel er geen prestatie-indicatoren voor de dienstverlening worden verstrekt.
Financieel kredietDe gerapporteerde current ratio voor de afgelopen drie jaar is 0. Dit is een expliciet ongunstige financiële indicator en de verstrekte informatie bevat geen compenserend financieel bewijs ter ondersteuning van een hogere geloofwaardigheid.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert R&D-capaciteit, ten minste één nieuw product in het afgelopen jaar en de beschikbaarheid van ODM-diensten. Deze verklaringen leveren direct bewijs van voortdurende productontwikkeling en ondersteuning bij origineel ontwerp.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters en ontwerpen, volledig, beperkt en flexibel maatwerk, evenals logo-opdruk, het vooraf laden van bestanden, aangepaste behuizingen en verpakkingen. Ook rapporteert de leverancier ODM-diensten, wat wijst op een brede dekking van maatwerk.
Product Q&A
Q:Bent u een fabriek of een handelsbedrijf?
A:
Wij zijn een fabrikant met meer dan 15 jaar ervaring in de productie van USB-flashdrives, TF-kaarten, geheugensticks, SSD's, PSSD's en andere opslagapparaten. Wij bieden zowel OEM- als ODM-services aan.
Q:Kan ik mijn producten aanpassen?
A:
Ja, u kunt het logo, de behuizing, de kleur en de capaciteit van het product aanpassen, evenals de verpakking.
Q:Wat is uw minimale bestelhoeveelheid (MOQ)?
A:
Voor standaardmodellen zonder aanpassingen kan de minimale bestelhoeveelheid zo laag zijn als 10 tot 100 stuks, afhankelijk van de productcategorie. Voor OEM-bestellingen hangt de minimale bestelhoeveelheid af van de details van de aanpassing.
Q:Kan ik een sample ontvangen voordat ik een grote bestelling plaats?
A:
Ja, wij bieden gratis of betaalde samples aan, afhankelijk van het product en de bestelhoeveelheid.
Q:Welke certificeringen hebben uw producten?
A:
Onze producten voldoen aan de CE-, ROHS- en FCC-normen. Indien u specifieke certificeringen nodig heeft voor uw markt, laat het ons dan weten.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shenzhen Peng Shi Science and Technology Limited Company
Shenzhen Peng Shi Science and Technology Limited Company*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Fabrieksprijs Sataiii 64GB 2.5 Inch SSD Solid State Drive
US$8.50-9.60
1 Stuk(MOQ)
Groothandelsprijs 2.5 Inch SATA3 128GB 256GB 512GB Solid State Drive SSD
US$12.00-68.90
50 Stukken(MOQ)
Sataiii SSD 1tb Efficiënte Overdracht PC/Nb Ingebouwde Solid State Drive SSD
US$102.00-105.00
10 Stukken(MOQ)
M.2 2280 SATA SSD 6 Gbps TLC-solid-state-drive voor pc
US$26.70-138.00
50 Stukken(MOQ)
SSD SATA3 256GB 512GB 1tb 2.5 Inch interne SSD-schijf voor computer
US$5.60-133.00
50 Stukken(MOQ)
Fabriek 2.5 SATA 3.0 SSD 128GB 256GB 512GB 1tb 2tb Interne Harde Schijf Solid State Drive voor Laptop (6GB/S)
US$27.00-30.00
100 Stukken(MOQ)
Intel D7-P5520 1.92tb / 3.84tb / 7.68tb SSD Solid State Drive voor Enterprise Servers
US$360.00-1,650.00
1 Stuk(MOQ)
Intel Ssdpf2kx038t1n1 D7 P5520 Serie 3.84tb 2.5in Pcie 4.0 Solid State Drive SSD
US$300.00-1,500.00
1 Stuk(MOQ)
Merk Nieuwe M. 2 2280 Nvme M2 Pcie Gen 3.0 X 4 SSD Nv2 250GB 500GB 1tb 2tb Vastestaatschijf Nv3
US$32.00-109.00
3 Stukken(MOQ)
Intel SSD Ssdsckkb240gz01 in Tel D3 S4510 240g 480g 960g 1.92t 3.84t Solid State Drive
US$169.00-171.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Snelheid 2.5 Inch Solid State Drive Computer Hardware 512GB 1tb 2tb Solid State Disk SSD 128GB 256GB
US$6.70-80.00
30 Stukken(MOQ)



















