Powered by Made-in-China.com
100tpd Tarwe Meelfabriek Machine/Tarwe Verwerkingsinstallatie
US$ 400.000,00
1 Set
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
technici beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenlandGarantie
3 jaarModel NR.
100TPDspanning
380 v, 415 v, 440 v.vermogen
350 kwafmetingen (l*w*h)
35 x 10 x 11 m.garantie op kernonderdelen
5 jaarTransportpakket
houten kistSpecificatie
35 x 10 x 11 m.Handelsmerk
pingleOorsprong
Hebei, ChinaGs-Code
843780Productiecapaciteit
20 sets/sets per jaarBelangrijkste kenmerken
Hoge productiviteit: De productiecapaciteit bedraagt 8-20 ton per uur voor efficiënt graanmalen.
Service in het buitenland: Ingenieurs zijn beschikbaar voor installatie, inbedrijfstelling en reparaties ter plaatse.
Garantie op kerncomponenten: 5 jaar garantie op PLC, motor, lagers en motoronderdelen.
Wereldwijde exportervaring: Producten worden geëxporteerd naar meer dan 40 landen, waaronder Egypte, India, Brazilië en Vietnam.
Professionele fabrikant: 30 jaar ervaring in graanmachines, met 100 ingenieurs voor onderzoek en ontwikkeling.
Aanpasbare opties: Spanning, vermogen en afmetingen kunnen worden aangepast aan de specifieke behoeften van een project.
CE- en ISO-certificering: De machines voldoen aan de CE- en ISO9001:2015-normen voor kwaliteit en veiligheid.
Uitgebreide ondersteuning: Inclusief technische ondersteuning via video, online ondersteuning en levering van reserveonderdelen.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service BeschikbaarJaar Exporteren: 1997-05-01 GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Tianjin PortGemiddelde responstijd: ≤2.12h GecertificeerdBetalingsvoorwaarden: LC, T/T
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingHebei Pingle Flour Machinery Group Co., Ltd. is een in China gevestigde besloten vennootschap die in 1995 is opgericht, met 521 medewerkers en een productiefaciliteit van 58,837 m². Het bedrijf produceert maïs- en tarwemolenapparatuur en rapporteert zes productielijnen, een jaarlijkse productie van 2,000 walsmolensets, meer dan 100 R&D-ingenieurs en 21–30 medewerkers in kwaliteitscontrole. De leverancier beschikt over ISO 9001:2015- en ISO 14001:2015-certificeringen, rapporteert meer dan 160 geregistreerde octrooien en heeft maalprojecten in meerdere landen voltooid. De internationale servicecapaciteit wordt ondersteund door vestigingen of kantoren in India, Brazilië, Kenia en Ethiopië, terwijl export 41%–50% van de omzet vertegenwoordigt. Het beschikbare bewijs ondersteunt sterke punten op het gebied van certificering, aftersalesdekking, innovatie, productieschaal en ervaring met klantprojecten. Maatwerk en financiële geloofwaardigheid kunnen op basis van het beschikbare niet-financiële bewijs niet definitief worden beoordeeld.
LeverancierstypeDe leverancier wordt geïdentificeerd als een gecombineerde zakelijke entiteit en een besloten vennootschap met hoofdkantoor in Hebei, China. De vermelde activiteiten omvatten industriële apparatuur en componenten, productie- en verwerkingsmachines, en landbouw- en voedselverwerkingsapparatuur, waarbij maïs- en tarwemolenapparatuur als kernproducten wordt vermeld.
CertificeringenDe leverancier rapporteert ISO 9001:2015- en ISO 14001:2015-certificaten, samen met andere niet nader gespecificeerde certificeringen. Deze duiden expliciet op gecertificeerde kwaliteitsmanagement- en milieumanagementsystemen.
After-sales capaciteitDe leverancier stelt dat gespecialiseerde aftersalesteams zorgen voor locatiebeheer, toezicht op en begeleiding bij de installatie, en kwaliteitsondersteuning na verkoop. Ook rapporteert de leverancier vestigingen of kantoren in India, Brazilië, Kenia en Ethiopië voor tijdige dienstverlening in het buitenland en de levering van reserveonderdelen.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert meer dan 160 geregistreerde octrooien, waaronder 19 zelf ontwikkelde octrooien, meer dan 300 machines voor R&D, productie en testen, meer dan 100 technische medewerkers in de uitvoering en 100 R&D-ingenieurs. Deze gegevens leveren expliciet bewijs van aanzienlijke technische en innovatiebronnen.
ProductiecapaciteitDe leverancier exploiteert een productiefaciliteit van 58,837 m² en zes productielijnen, en rapporteert een jaarlijkse productie van 2,000 walsmolensets. Het aantal medewerkers in kwaliteitscontrole van 21–30, het aandeel van 41%–50% van de exportverkoop en de vermelde projectproductie ondersteunen verder een gevestigde productie- en leveringscapaciteit.
ClientcasesDe leverancier rapporteert voltooide projecten, waaronder tarwemolenfabrieken in Tadzjikistan, India, Rusland, Kameroen, Vietnam en Venezuela, plus maïsmolenfabrieken in Angola, Kenia, Lesotho en Zimbabwe. Het aantal landen en de vermelde fabriekscapaciteiten leveren direct bewijs van internationale projectervaring.
Product Q&A
Q:Wat is de productiecapaciteit van deze tarwebloemmolen?
A:
Het vermogen van de machine varieert van 8, 10, 15 tot 20 ton per uur, afhankelijk van de specifieke configuratie.
Q:Wat is de garantieperiode voor de machine en de belangrijkste componenten?
A:
De algemene garantie is 3 jaar, terwijl de belangrijkste componenten (PLC, motor, lagers, aandrijving) een garantie van 5 jaar hebben.
Q:Biedt u installatie en service buitenland ook aan?
A:
Ja, er zijn ingenieurs beschikbaar om machines in het buitenland te onderhouden, inclusief installatie ter plaatse, inbedrijfstelling, training en reparatie.
Q:Kunnen de specificaties van de machine worden aangepast?
A:
Ja, de spanning (380V/415V/440V), het vermogen (350KW) en de afmetingen (35m*10m*11m) kunnen worden aangepast.
Q:Welke certificeringen heeft de tarwebloemmolen?
A:
De machine is gecertificeerd volgens de CE- en ISO9001:2015-normen.
Verstuur aanvraag
*naar:
HEBEI PINGLE GRAIN TECHNOLOGY INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD.
HEBEI PINGLE GRAIN TECHNOLOGY INTELLIGENT EQUIPMENT CO., LTD.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Mini Kleine Schaal Tarwe Meel Molen Maak Plant
US$400.00-2,500.00
1 Stuk(MOQ)
Geavanceerde en efficiënte tarwe meelproductielijn automatische tarwe meelplant
US$1,500,000.00-1,600,000.00
1 Set(MOQ)
Automatische tarwe meel maal- en verwerkingsinstallatie
US$450,000.00-500,000.00
1 Set(MOQ)
Goede prestaties versterkte rijstverwerkingsmachine kunstmatige rijst extruder plant
US$30,000.00-45,000.00
1 set(MOQ)
100t Tarwe Meel Fabrikanten/Automatische Tarwe Meel Plant
US$450,000.00-500,000.00
1 Set(MOQ)
Meelfabriek en Semolina Molen Plant
US$7,500.00-8,000.00
1 Set(MOQ)
Hoge Output Volledig Voedzaam Gezond Rijstverwerkingslijn Maakmachine Plant
US$30,000.00-45,000.00
1 set(MOQ)
1 Ton Per 8 Uur Honing Verwerkingsmachine Plant
US$1,800.00-55,000.00
1 Set(MOQ)
Kleine schaal UHT melkverwerkingsinstallatie roestvrijstalen yoghurtfabriek te koop
US$15,000.00-16,275.00
1 Stuk(MOQ)
2000L 5000L Melkkoeltank Melkopslagtank Melktanker Melkverwerkingsfabriek
US$15,000.00-16,275.00
1 Stuk(MOQ)
Uitgebreide Turnkey Tarwezetmeel en Gluten Verwerkingsfabriek voor Grootschalige Productie Zetmeel Producerende Machine
US$4,000,000.00-15,000,000.00
1 Set(MOQ)
Melkverwerking Zuivelverwerkingsapparatuur RVS-tank Zuivelapparatuur Fabriek
US$15,000.00-16,275.00
1 Stuk(MOQ)
Tarwezetmeel Melk Was Hydrocycloon, Zetmeelslurrie Wasapparatuur, Turnkey Tarwezetmeel Verwerkingsinstallatie
US$4,000,000.00-15,000,000.00
1 Set(MOQ)
Mkfe Moderne Glucose Verdampingsinstallatie Fabrikant Glucose Verwerking Glucose Plant
US$100,000.00-650,000.00
1 Set(MOQ)
Gyc Bijenhonig Verwerkingsproductiefabriek met een Volume van 30L~500L
US$3,900.00-23,200.00
1 Set(MOQ)
Volledige Olie-extractie Molen Plant Technologie
US$3,000,000.00-30,000,000.00
1 Set(MOQ)
Laag Kosten Voeding Rijst Maakmachine Lijn Versterkte Rijst Extruder Productie Plant
US$30,000.00-45,000.00
1 set(MOQ)
Turnkey 50 naar 3, 000t/D Rijstzemelenolie Verwerkingsraffinage Plant
US$3,000,000.00-10,000,000.00
1 Set(MOQ)



















