Powered by Made-in-China.com
Duurzame treinaccessoire stanscomponenten voor optimale prestaties
US$ 1,00
1 Stuk
Voorbeeldprijs: US$100.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarType
Koude StempelenVerwerking Type
MetaalspinnenModel NR.
hs-2140Materiaal
LegeringstaalSchimmel
Multistep volgmatrijzenOppervlaktebehandeling
SpuitenFijn Blanking
DubbelwerkendProcédé
VormingsprocesIndustrie
Algemene StempelenToleranties
0,01 mmAangepaste
Op maatkwaliteitsgarantie
1 jaarTransportpakket
houten doos of doosSpecificatie
volgens de tekeningHandelsmerk
hisea of oemOorsprong
ChinaProductiecapaciteit
20000 stuks per maandBelangrijkste kenmerken
Maatwerk: Accepteert op maat gemaakte ontwerpen en tekeningen voor op maat gemaakte productieoplossingen.
Breed assortiment materialen: Verwerkt roestvast staal, legeringsstaal, messing, aluminium, koper en kunststoffen.
Hoge precisie: Controleert toleranties tot +/-0,002 mm met strikte inspectieprocedures.
Geavanceerde productie: Maakt gebruik van machines van 15 ton tot 10.000 ton voor stempelen, CNC-bewerking, smeden en gieten.
1-jarige garantie: Biedt een garantie van één jaar op de kwaliteit en ondersteuning na verkoop.
Concurrerende prijzen: Biedt concurrerende prijzen met snelle levertijden voor klanten wereldwijd.
Veelzijdig toepasbaar: Onderdelen worden gebruikt in de automobiel-, hydrauliek-, maritieme- en landbouwsector.
Bedrijfsprofiel

Soort bedrijf: Fabrikant/fabriekJaar Exporteren: 2008-08-08Dichtstbijzijnde Haven: NINGBO SEAPORT, SHANGHAI SEAPORT, SHENZHEN SEAPORTGemiddelde responstijd: ≤0.80hBetalingsvoorwaarden: LC, T/T, D/P, etc.Internationale Handelsvoorwaarden (Incoterms): FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, EXW
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingNingbo Yinzhou Hisea Machinery Co., Ltd. wordt geïdentificeerd als een in China gevestigde fabrikant/fabriek, hoewel een andere registratie het bedrijf beschrijft als een handelsmaatschappij. De genoemde capaciteiten omvatten CNC-bewerking, stansen, gieten, smeden, lassen, lasersnijden, dieptrekken en aanverwante metaalbewerking. De leverancier meldt een jaarlijkse CNC-bewerkings- en stansproductie van 200.000 sets, exportactiviteiten sinds 2008 en dat 51%–70% van de omzet uit export afkomstig is. Het bedrijf stelt meer dan 100 klanten wereldwijd te hebben, een engineeringteam met in totaal 50 jaar R&D-ervaring en meerdere certificeringen voor managementsystemen, waaronder ISO 9001, ISO 14001, TS 16949, ASME en andere. Het beschikbare bewijs ondersteunt brede productie-, maatwerk- en internationale leveringscapaciteiten. De verstrekte informatie toont echter geen procedures voor aftersalesservice, financiële betrouwbaarheid of specifieke, met naam genoemde klantcases aan.
CertificeringenDe leverancier meldt dat hij meerdere certificeringen en normen voor managementsystemen bezit, waaronder ISO 9000, ISO 9001, ISO 14001, TS 16949, ASME, ISO 14000, ISO 20000 en GMP. De CNC-faciliteiten worden eveneens beschreven als ISO 9001-gecertificeerd, wat expliciet bewijs levert van de reikwijdte van de certificeringen.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt in totaal 50 jaar ervaring van R&D-ingenieurs en biedt geavanceerde CNC-bewerking met 3, 4, 5, 6 en 7 assen, EDM, prototyping en productie in kleine tot grote volumes. Deze capaciteiten leveren expliciet bewijs van technische engineering- en procesontwikkelingscapaciteit.
ProductiecapaciteitDe leverancier meldt een jaarlijkse productie van 200.000 sets CNC-bewerkte en gestanste onderdelen en beschrijft geïntegreerde capaciteiten voor verspaning, stansen, verlorenwasgieten en zandgieten, smeden, lasersnijden, buigen en andere processen. Het genoemde productassortiment omvat auto-, spoorweg-, olieveld- en andere metalen onderdelen, wat wijst op een brede productiedekking.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet op maat gemaakte CNC-bewerkte onderdelen, maatwerkbewerking van roestvrij staal, precisie-metaalstansdelen, dieptrekdelen, lasersnijden en buigen, evenals productie van prototypes tot grote volumes. Daarnaast ondersteunt hij talrijke materialen en secundaire processen, wat rechtstreeks wijst op aanzienlijke maatwerkcapaciteit.
Product Q&A
Q:Hoe kan ik een offerte aanvragen?
A:
Stuur ons alstublieft PDF-, JPG-bestanden of andere 2D-tekeningen, evenals 3D-modellen. Indien u geen tekeningen heeft, stuur dan monsters.
Q:Hoe garandeert u de kwaliteit?
A:
De productie voldoet strikt aan de specificaties in de tekeningen. Wij leveren gedetailleerde foto's en inspectierapporten ter bevestiging voordat de zending wordt verzonden, en we nemen de verantwoordelijkheid voor eventuele kwaliteitsproblemen.
Q:Wat zijn de betalingsvoorwaarden?
A:
30% aanbetaling vooraf, en het resterende bedrag wordt betaald na ontvangst van een kopie van de Bill of Lading (BL), of via een onmiddellijke letter van credit (LC).
Q:Wat betreft verzending en verpakking?
A:
Wij kunnen contact opnemen met uw aangewezen transportbedrijf, of wij kunnen zelf een transportbedrijf met de beste service en de laagste verzendkosten regelen. De verpakking kan standaard zijn (karton, houten kist, pallet) of op maat, afhankelijk van uw ontwerp.
Q:Wat is de levertijd?
A:
De levertijd bedraagt 20-50 dagen, afhankelijk van het product. Tijdens het hoogseizoen is de levertijd één maand, terwijl de levertijd buiten het seizoen binnen 15 werkdagen is.
Verstuur aanvraag
*naar:
Ningbo Yinzhou Hisea Machinery Co., Ltd.
Ningbo Yinzhou Hisea Machinery Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Duurzame metalen stanscomponenten voor hoogwaardige stofzuigers
US$1.00
1 Stuk(MOQ)
Duurzame roestvrijstalen stanscomponenten voor betrouwbare prestaties
US$0.10-0.20
1,000 Stukken(MOQ)
Premium op maat gemaakte roestvrijstalen dekselcomponenten voor duurzame prestaties
US$8.48-16.95
100 Stukken(MOQ)
Duurzame hardware stanscomponenten voor industrieel machinegebruik
US$0.10-1.00
1 Stuk(MOQ)
Duurzame metalen stanscomponenten voor snelle internationale verzending
US$0.10-1.00
1 Stuk(MOQ)
Hoogprecisie micro kruisboog CNC-component voor optimale prestaties
US$0.45-0.50
200 Stukken(MOQ)
Premium precisie plaatmetaal stanscomponenten voor hoge prestaties
US$0.10-1.00
1 Stuk(MOQ)
Duurzame industriële staalplaatcomponenten voor de productie
US$0.10-1.00
1 Stuk(MOQ)
Duurzame industriële roestvrijstalen stanscomponenten voor machines
US$0.10-0.20
1,000 Stukken(MOQ)
Hoogwaardige precisie plaatmetaal stanscomponenten voor kwaliteitsprestaties
US$0.10
500 Stukken(MOQ)
Premium duurzame metalen stempelcomponenten voor garagedeursystemen
US$1.00
1 Stuk(MOQ)
Duurzame roestvrijstalen stanscomponenten voor de auto-industrie
US$0.10-0.20
1,000 Stukken(MOQ)
Duurzame roestvrijstalen stanscomponenten voor industriële toepassingen
US$0.15-159.90
100 Stukken(MOQ)
Precisie 304 Ss Hardware Stempelen Componenten voor Medische Apparaten
US$0.77-1.00
50 Stukken(MOQ)
Aangepaste staalstempeldelen met duurzame zwarte roestwerende coating
US$0.47-0.60
10 Stukken(MOQ)
Duurzame en Betrouwbare Maatwerk Metalen Componenten voor Elke Industrie
US$0.04-2.00
50 Stukken(MOQ)
Precisie CNC Draaiende Draaibankcomponenten voor Elektrische Apparaten
US$0.45-0.50
200 Stukken(MOQ)
OEM Metaal Stempelcomponenten voor Ingenieursprojecten
US$0.80
50 Stukken(MOQ)
Premium duurzame metalen malcomponenten voor industrieel gebruik
US$0.04-2.00
50 Stukken(MOQ)



















