Powered by Made-in-China.com
Verticale pinmolen voor zetmeelverwerking, maïs natte maalmachine
US$ 500.000,00-2.000.000,00
1 Stuk
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
reserveonderdelen, service in het veldmerk
myandeModel NR.
MZMcapaciteit
5-7t/h maïsbuitendiameter van bewegende schijf
750 mmdraaisnelheid
3800vermogen van de hoofdmotor
110 kwvoeding van de oliepompmotor
0.032kwafmetingen
2250 x 1400 x 1700 mmlevertijd
2 maandeninstallatietijd
2 maandenmeer informatie
ontwerp op basis van de wensen van de klantTransportpakket
containerSpecificatie
2250 x 1400 x 1700 mmHandelsmerk
myandeOorsprong
Yangzhou, JiangsuProductiecapaciteit
200 eenheden per jaarBelangrijkste kenmerken
Efficiënte fijne maaltechnologie: Ontworpen voor het extraheren van zetmeel uit maïs, aardappelen en bonen, met een verhoogd rendement.
Touchscreen-bedieningssysteem: Beschikt over de mogelijkheid om gegevens op te slaan en biedt eenvoudige aanpassing van de verwerkingsparameters.
Geoptimaliseerd smeersysteem: Een lager vermogen van de motor en een directe koelmethode verminderen de operationele kosten en zorgen voor veiligheid.
Volledige aanpassingsmogelijkheden: Biedt uitgebreide, minder uitgebreide en flexibele aanpassingsopties op basis van klantontwerpen.
Alles-in-één engineering service: Omvat indeling, ontwerp, fabricage, installatie, inbedrijfstelling en training.
Geavanceerd 3D-plantontwerp: Levert gedetailleerde 3D-modellen van apparatuur, leidingen en instrumenten voor een intuïtief begrip.
ISO-gecertificeerde kwaliteit: Geproduceerd volgens de ISO9001:2015- en ISO14001-normen, met een 100% inspectie van het eindproduct.
Bedrijfsprofiel

Soort bedrijf: Fabrikant/fabriek GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanuit ontwerpen, Volledige Aanpassing, etc.Jaar Exporteren: 2004-06-01 GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shanghai PortGemiddelde responstijd: ≤18h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingMYANDE GROUP CO., LTD. beschikt over brede capaciteiten op het gebied van engineering, productie, maatwerk, certificering en dienstverlening. Het bedrijf biedt volledige en beperkte maatwerkoplossingen en ODM/OEM-diensten, heeft nieuwe producten geïntroduceerd en biedt SDK-ondersteuning. Het productieplatform omvat een werkplaats van bijna 100.000 vierkante meter met meerdere productieafdelingen, terwijl de gedocumenteerde certificeringen ASME, CE, ISO9001, ISO14000 en ISO18000 omvatten. In Oezbekistan worden aftersalesdiensten aangeboden, waaronder installatie, foutopsporing, onderhoud, reparatie en opleiding, maar de leverancier heeft geen buitenlandse filialen, agenten, magazijn of showroom. De financiële geloofwaardigheid kan niet worden beoordeeld, omdat de verstrekte fragmenten alleen jaren met financiële capaciteit identificeren zonder prestatiegegevens. Het klantenbewijs omvat een met name genoemde koper en OEM-werk voor erkende merken, hoewel de details beperkt zijn.
LeverancierstypeMYANDE GROUP CO., LTD. wordt gepresenteerd als een fabrikant van industriële apparatuur met een geïntegreerd productieplatform, middelen voor technisch onderzoek, kwalificaties voor drukvaten en een kwalificatie voor algemene contractering van buitenlandse projecten. De productinformatie vermeldt hydrocycloonmondstukken en het bedrijf heeft een exporthaven van oorsprong in Shanghai.
CertificeringenDe leverancier vermeldt expliciet de certificeringen ASME, CE, ISO9001, ISO14000 en ISO18000, evenals een kwalificatie voor het ontwerpen en vervaardigen van drukvaten. Deze certificeringen ondersteunen capaciteiten op het gebied van kwaliteit, milieu, arbeidsveiligheid en naleving van apparatuurvoorschriften.
After-sales capaciteitDe leverancier biedt installatie-, foutopsporings-, onderhouds-, reparatie- en opleidingsdiensten in Oezbekistan en heeft deelgenomen aan een offline vakbeurs. Er wordt echter gemeld dat er geen buitenlandse agenten of filialen, buitenlands magazijn of buitenlandse showroom zijn, wat de aangetoonde lokale service-infrastructuur beperkt.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt nieuwe producten in het afgelopen jaar, ODM-diensten, een beschikbare SDK, één nationale onderscheiding voor wetenschappelijke en technologische vooruitgang, een nationaal postdoctoraal onderzoeksstation binnen de onderneming en digitale integratie via ERP-, OA-, CRM- en SAP-systemen. Dit zijn expliciete indicatoren van onderzoeks-, ontwikkelings- en procesdigitaliseringscapaciteit.
ProductiecapaciteitHet productiebewijs omvat een productiewerkplaats van bijna 100.000 vierkante meter met afdelingen voor snijden, verspanen, lassen, schilderen, assemblage en verpakking, voorraadcapaciteit, gedocumenteerde serviceprocedures, een proces voor goedgekeurde leveranciers en registraties van corrigerende en preventieve maatregelen. Het ontbreken van een geldig contract met gerelateerde onderaannemers is een gedocumenteerde zwakte op het gebied van governance, maar het beschikbare bewijs ondersteunt nog steeds een aanzienlijke productiecapaciteit in eigen beheer.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet volledige maatwerkoplossingen, beperkte maatwerkoplossingen, flexibele maatwerkoplossingen en maatwerk op basis van ontwerpen van klanten. Daarnaast biedt de leverancier ODM- en OEM-diensten, waaronder OEM-werk voor erkende merken, wat meerdere modellen voor maatwerk en ontwerpproductie aantoont.
ClientcasesDe leverancier meldt OEM-diensten voor erkende merken, noemt SNS STARCH LIMITED als verbonden koper en vermeldt deelname aan de 12e Academische Jaarlijkse Conferentie en Tentoonstelling van de China Grain and Oil Society. Deze referenties bieden enig markt- en klantenbewijs, maar de fragmenten geven geen informatie over projectomvang, leveringsresultaten of onafhankelijk verifieerbare casusdetails.
Product Q&A
Q:Wat is de productiecapaciteit van deze machine?
A:
De capaciteit is 5-7 ton per uur voor de verwerking van maïs.
Q:Wat is de levertijd voor deze apparatuur?
A:
De standaard levertijd is 2 maanden.
Q:Kan de machine worden aangepast aan mijn wensen?
A:
Ja, wij bieden uitgebreide, minder uitgebreide en flexibele aanpassingsmogelijkheden, inclusief ontwerp op basis van de wensen van de klant.
Q:Welke garantie of service na verkoop wordt er geboden?
A:
Wij leveren reserveonderdelen en bieden technische ondersteuning ter plaatse, inclusief installatie en training.
Q:Wat zijn de belangrijkste technische voordelen van deze molen?
A:
Deze molen heeft een vereenvoudigd zetmeelextractieproces, lagere onderhoudskosten, een stabiele werking en een hoge gebruiksvriendelijkheid met bediening via een touchscreen.
Verstuur aanvraag
*naar:
Myande Group Co., Ltd.
Myande Group Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Premium Hoge Prestaties Posho Molen voor Maïsmeelverwerking
US$3,400.00-3,500.00
1 Set(MOQ)
Hele Verkoop Handmatige Steen China voor Tofu Sojamelk Maalmachine Meelmolen
US$80.00-105.00
1 Stuk(MOQ)
Rijstmolen voor tofu sojamelk malen slijpmachine handmatige stenen molen
US$80.00-105.00
1 Stuk(MOQ)
Industriële Meelfabriek 150t: Hoogwaardige Maaloplossing voor Wereldmarkten
US$850,000.00-900,000.00
1 Set(MOQ)
Meel Rijst Maalmachine voor Tofu Sojamelk Molen Steen Molen
US$80.00-105.00
1 Stuk(MOQ)
Hele Bonen China Meelmachine Maïs Molen Steen voor Tofu Koffiebonen Molen
US$80.00-105.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Capaciteit Tarwemeelfabriek voor Wereldwijde Verwerkingsbehoeften
US$2,500,000.00-2,600,000.00
1 Set(MOQ)
Natte Keuken Gerst Gemotoriseerde Familie Magische Mout Graanmolen
US$400.00-2,500.00
1 Stuk(MOQ)
Geavanceerde Pingle 500t Automatische Meelmolen voor Maïs- en Tarweverwerking
US$3,200,000.00-3,500,000.00
1 Set(MOQ)
Hoge Efficiëntie Colloïdale Molen voor Glad Emulsies en Mengsels
US$2,045.00-2,226.00
1 Stuk(MOQ)
Colloïdale molen voor het bereiden van voedsel sauzen malen emulgeren
US$2,056.00-2,256.00
1 Stuk(MOQ)
Commerciële Maïs Ultra Fijne Cassave Chili Maalmachine
US$400.00-2,500.00
1 Stuk(MOQ)
Industriële colloïdale molen voor het malen van notenboter, pistache, amandel, cashew en sesampasta productie
US$2,020.00-2,380.00
1 Stuk(MOQ)
Commerciële verticale horizontale cacaoboon gember knoflookpasta colloïdale molen apparatuur
US$850.00-8,000.00
1 Stuk(MOQ)
Jm Serie Verticale Colloïdmolen Machine
US$750.00
1 Stuk(MOQ)
Verticale pinmolen in zetmeelverwerkingsfabriek, maalmachine
US$500,000.00-2,000,000.00
1 Stuk(MOQ)
Oogst Graan Molen Gedroogd Fruit Maalmachine Koriander Tarwe Maalmachine Prijs Meel Steen Molen Te Koop
US$400.00-2,500.00
1 Stuk(MOQ)
Mzm750 Zetmeel Pinmolen voor Nat Maïs
US$500,000.00-2,000,000.00
1 Stuk(MOQ)
Vleespasta Maakmachine Vleespasta Colloïd Molen
US$500.00-700.00
1 Stuk(MOQ)
Multifunctionele granen maismolen droge specerijen universele molen chili kruidenmolen
US$1,550.00-1,700.00
1 Stuk(MOQ)



















