Powered by Made-in-China.com
OEM Complete Zetmeelverwerkingsmachine met ISO-goedkeuring
US$ 1.500.000,00-3.000.000,00
1 Set
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
reserveonderdelen, service in het veldmerk
myandeModel NR.
myandecapaciteit
60000 t/min.grondstoffen
tarweproduct
tarwezetmeel en glutener is een servicebeurt beschikbaar
technici beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenlandaantal werknemers
3-5 personen per shift met auto-regelsysteemlevertijd
6 maandeninstallatietijd
6 maandenmeer informatie
ontwerp op basis van de wensen van de klantTransportpakket
containerSpecificatie
isoHandelsmerk
myandeOorsprong
Yangzhou, JiangsuProductiecapaciteit
200 eenheden per jaarBelangrijkste kenmerken
ISO-gecertificeerde kwaliteit: Gecertificeerd volgens ISO9001:2015 en ISO14001, met 100% inspectie van het eindproduct.
Hoge productiecapaciteit: Jaarlijkse capaciteit variërend van 60.000 tot 120.000 ton voor de verwerking van tarwestarch.
Geavanceerde automatische besturing: Uitgerust met een RES PLC/DCS-systeem voor een soepele en betrouwbare werking.
Volledige aanpassing: Biedt volledige, kleine en flexibele aanpassingen op basis van klantontwerpen.
Technische ondersteuning in het buitenland: Ingenieurs beschikbaar voor begeleiding bij de installatie, inbedrijfstelling en training.
Geïntegreerd datasysteem: Intelligente data-integratie voor real-time, accurate en traceerbare rapporten.
Uitgebreide service: Alles-in-één service, van ontwerp en planning tot productie en levering.
Grote schaalproductie: Beschikt over een complex van 120.000 vierkante meter dat R&D, productie en projectmanagement integreert.
Bedrijfsprofiel

Soort bedrijf: Fabrikant/fabriek GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanuit ontwerpen, Volledige Aanpassing, etc.Jaar Exporteren: 2004-06-01 GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shanghai PortGemiddelde responstijd: ≤18h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingMYANDE GROUP CO., LTD. beschikt over brede capaciteiten op het gebied van engineering, productie, maatwerk, certificering en dienstverlening. Het bedrijf biedt volledige en beperkte maatwerkoplossingen en ODM/OEM-diensten, heeft nieuwe producten geïntroduceerd en biedt SDK-ondersteuning. Het productieplatform omvat een werkplaats van bijna 100.000 vierkante meter met meerdere productieafdelingen, terwijl de gedocumenteerde certificeringen ASME, CE, ISO9001, ISO14000 en ISO18000 omvatten. In Oezbekistan worden aftersalesdiensten aangeboden, waaronder installatie, foutopsporing, onderhoud, reparatie en opleiding, maar de leverancier heeft geen buitenlandse filialen, agenten, magazijn of showroom. De financiële geloofwaardigheid kan niet worden beoordeeld, omdat de verstrekte fragmenten alleen jaren met financiële capaciteit identificeren zonder prestatiegegevens. Het klantenbewijs omvat een met name genoemde koper en OEM-werk voor erkende merken, hoewel de details beperkt zijn.
LeverancierstypeMYANDE GROUP CO., LTD. wordt gepresenteerd als een fabrikant van industriële apparatuur met een geïntegreerd productieplatform, middelen voor technisch onderzoek, kwalificaties voor drukvaten en een kwalificatie voor algemene contractering van buitenlandse projecten. De productinformatie vermeldt hydrocycloonmondstukken en het bedrijf heeft een exporthaven van oorsprong in Shanghai.
CertificeringenDe leverancier vermeldt expliciet de certificeringen ASME, CE, ISO9001, ISO14000 en ISO18000, evenals een kwalificatie voor het ontwerpen en vervaardigen van drukvaten. Deze certificeringen ondersteunen capaciteiten op het gebied van kwaliteit, milieu, arbeidsveiligheid en naleving van apparatuurvoorschriften.
After-sales capaciteitDe leverancier biedt installatie-, foutopsporings-, onderhouds-, reparatie- en opleidingsdiensten in Oezbekistan en heeft deelgenomen aan een offline vakbeurs. Er wordt echter gemeld dat er geen buitenlandse agenten of filialen, buitenlands magazijn of buitenlandse showroom zijn, wat de aangetoonde lokale service-infrastructuur beperkt.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt nieuwe producten in het afgelopen jaar, ODM-diensten, een beschikbare SDK, één nationale onderscheiding voor wetenschappelijke en technologische vooruitgang, een nationaal postdoctoraal onderzoeksstation binnen de onderneming en digitale integratie via ERP-, OA-, CRM- en SAP-systemen. Dit zijn expliciete indicatoren van onderzoeks-, ontwikkelings- en procesdigitaliseringscapaciteit.
ProductiecapaciteitHet productiebewijs omvat een productiewerkplaats van bijna 100.000 vierkante meter met afdelingen voor snijden, verspanen, lassen, schilderen, assemblage en verpakking, voorraadcapaciteit, gedocumenteerde serviceprocedures, een proces voor goedgekeurde leveranciers en registraties van corrigerende en preventieve maatregelen. Het ontbreken van een geldig contract met gerelateerde onderaannemers is een gedocumenteerde zwakte op het gebied van governance, maar het beschikbare bewijs ondersteunt nog steeds een aanzienlijke productiecapaciteit in eigen beheer.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet volledige maatwerkoplossingen, beperkte maatwerkoplossingen, flexibele maatwerkoplossingen en maatwerk op basis van ontwerpen van klanten. Daarnaast biedt de leverancier ODM- en OEM-diensten, waaronder OEM-werk voor erkende merken, wat meerdere modellen voor maatwerk en ontwerpproductie aantoont.
ClientcasesDe leverancier meldt OEM-diensten voor erkende merken, noemt SNS STARCH LIMITED als verbonden koper en vermeldt deelname aan de 12e Academische Jaarlijkse Conferentie en Tentoonstelling van de China Grain and Oil Society. Deze referenties bieden enig markt- en klantenbewijs, maar de fragmenten geven geen informatie over projectomvang, leveringsresultaten of onafhankelijk verifieerbare casusdetails.
Product Q&A
Q:Wat is de garantieperiode voor de apparatuur?
A:
De garantieperiode is 12 maanden na installatie of 18 maanden vanaf de verzenddatum, afhankelijk van wat eerder is.
Q:Wat is de jaarlijkse productiecapaciteit?
A:
De capaciteit varieert van 60.000 tot 120.000 ton per jaar voor productielijnen voor tarwestarch.
Q:Ondersteunt de machine aanpassingen?
A:
Ja, wij bieden volledige aanpassingen, kleine aanpassingen en flexibele aanpassingen op basis van klantontwerpen.
Q:Welke after-sales services worden aangeboden?
A:
Wij leveren reserveonderdelen, service op locatie en sturen ervaren ingenieurs om toezicht te houden bij de installatie, inbedrijfstelling en training.
Q:Wat is de levertijd?
A:
De gemiddelde levertijd is 3-6 maanden, afhankelijk van of het piekseizoen of het laagseizoen is.
Verstuur aanvraag
*naar:
Myande Group Co., Ltd.
Myande Group Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Myande centrifugaalscheider met ISO-goedkeuring voor zetmeelverwerkingsmachine
US$500,000.00-2,000,000.00
1 Stuk(MOQ)
Volledige Turnkey Project Maïszetmeel Verwerkingsmachines en Engineering met CE Goedkeuring
US$1,500,000.00-30,000,000.00
1 Set(MOQ)
Industrie Maïs Cassave Gemodificeerde Zetmeelproductieproceslijn met Verpakkingsmachine
US$20,000.00-50,000.00
1 Set(MOQ)
Volledige palmkernelolie-extractiemachine met ISO-goedkeuring
US$500,000.00-2,000,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge opbrengst gummy snoep productieapparatuur met zetmeelvormmachine
US$28,000.00
1 Set(MOQ)
Maïszetmeelverwerkingsmachine met ISO-goedkeuring
US$1,500,000.00-3,000,000.00
1 Set(MOQ)
Hoge efficiëntie gummy snoep productie machine met zetmeelmal
US$28,000.00
1 Set(MOQ)
Voedselmengmachine voor saus- en poedermenging met uniforme mengprestaties voor voedselverwerking
US$3,200.00-3,600.00
1 Stuk(MOQ)
Volledig automatische gemodificeerde zetmeel extruder droog- en verwerkingslijn
US$20,000.00-50,000.00
1 Set(MOQ)
Zetmeelafzet Gummy Productiemachine met Hoge Output
US$28,000.00
1 Set(MOQ)
Sinobake Automatische Koekjesmachine met CE- en ISO-gecertificeerde Koekjesmaker
US$68,000.00-88,000.00
1 Set(MOQ)
Grote Schaal Zetmeel Mal Gummy Snoep Productie Machine
US$28,000.00
1 Set(MOQ)
Automatische Watercyclus Eierenwasmachine voor Massavoedselverwerking met 5000 Output
US$6,500.00
1 Stuk(MOQ)
Nieuwe RVS Eierenwasmachine voor Kleine Pluimveeverwerking met Eenvoudige Bediening
US$6,500.00
1 Stuk(MOQ)
Importeur Roestvrijstalen Gemodificeerde Zetmeel Extruder Verwerkingsmachine
US$20,000.00-50,000.00
1 Set(MOQ)



















