Powered by Made-in-China.com
Prijs van de stroomkwaliteitsanalysator
US$ 248,50-518,00
1 Stuk
Voorbeeldprijs: US$248.50/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
jaGarantie
2 jaarModel NR.
APMTonen
DigitaalInstallatie
Rechtstreeks aangeslotenGebruik
Multifunctionele Meter van de Energie, KWh-meter, Meter voor industrie en thuisgebruik, Standaard Elektrische Energiemeter, Reactieve Meter van de Energie, Multi-rate kWh-meters, Maximale vraag MeterElektrische apparatuur
Drie-fase vier-draadsTheorie
Elektronische MeterVermogenmeterverbinding
TerminalGemeten signaal
Continu WaveType
EnergiemeterCertificaat
RoHS, ISO, CEAangepaste
Op maatfase
3 p3l, 3 p4lnauwkeurigheid
0.2s, 0.5s graadnominale spanning
ac 100 v, 110 v, 400 v, 690 v.nominale stroom
ac 1a, 5afrequentie
45 hzanaloge ingang
dc 0-20 ma, 4-20 ma, 0-5 v, 1-5 v.analoge uitgang
dc 0-20 ma, 4-20 ma, 0-5 v, 1-5 v.sd/tf-kaart
32gprotocol
modbus-rtu, dlt645, profibus-dp, modbus-tcp, httpinterface
rs485, rs232, rj45digitaal
8di/2doanaloog
8ai/4aoTransportpakket
doosSpecificatie
apmHandelsmerk
zweepOorsprong
ChinaGs-Code
9028301400Productiecapaciteit
200000Belangrijkste kenmerken
Nauwkeurige metingen: Klasse 0.2s/0.5s nauwkeurigheid voor spanning, stroom en actief vermogen garandeert betrouwbare gegevens.
Uitgebreide analyse van de energiekwaliteit: Monitort harmonischen (2e tot 63e harmonische), onevenwichtigheid, fasehoeken en golfvormen voor gedetailleerde inzichten.
Modulair ontwerp met uitgebreide I/O-mogelijkheden: Ondersteunt optionele modules voor 8 digitale ingangen/2 digitale uitgangen, 8 analoge ingangen/4 analoge uitgangen, TF-kaartopslag en meerdere communicatie-interfaces.
Communicatie met meerdere protocollen: Beschikt over RS485 (Modbus-RTU/DLT645), Ethernet (Modbus-TCP/HTTP) en PROFIBUS-DP voor flexibele netwerkmogelijkheden.
Aanpasbare specificaties: Biedt aangepaste fase-instellingen, nauwkeurigheid, nominale spanning/stroom en analoge I/O-bereiken om aan specifieke behoeften te voldoen.
Robuuste registratie van gebeurtenissen en alarmen: Registreert tot 128 gebeurtenissen en 66 alarmtypen, met uitgebreide opslag via TF-kaart voor traceerbaarheid.
Gecertificeerde kwaliteit en veiligheid: CE-, RoHS- en ISO-gecertificeerd, met hoge isolatieweerstand en bestand tegen hoge spanningen voor industriële veiligheid.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 8 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shanghai PortGemiddelde responstijd: ≤4.22h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier toont brede maatwerk- en R&D-capaciteiten, waaronder ODM, OEM, beschikbaarheid van SDK, meerdere ontwerptools en gedocumenteerde ontwerpbeoordelings-, verificatie- en validatieregisters. Productiegerelateerd bewijs omvat SMT-, assemblage- en geautomatiseerde verwerkingslijnen, voorraadcapaciteit, contracten met verbonden onderaannemers en gestandaardiseerde inspectie-instructies voor eindproducten. Het servicebeheer wordt ondersteund door schriftelijke procedures en registraties voor corrigerende maatregelen, klachten, leveranciersbeoordeling en kwaliteitsborging. De leverancier beschikt over buitenlandse agenten of filialen, exportrechten en eerdere deelname aan MEE Middle East Energy, maar meldt geen buitenlands magazijn of showroom en vermeldt nul landen die buitenlandse diensten aanbieden. De financiële geloofwaardigheid kan niet worden beoordeeld omdat alleen jaren worden verstrekt, zonder ondersteunende niet-financiële resultaten. Er worden geen expliciete certificeringen of klantcases vermeld.
LeverancierstypeDe leverancier exploiteert of coördineert SMT-, assemblage- en geautomatiseerde verwerkingsfaciliteiten, beschikt over voorraadcapaciteit en heeft geldige productiecontracten met verbonden onderaannemers. Daarnaast beschikt de leverancier over eigen import-/exportrechten en over buitenlandse agenten of filialen, wat wijst op een productiegerichte leverancier met internationale dienstverleningsregelingen.
After-sales capaciteitDe leverancier heeft gedocumenteerde procedures voor corrigerende en preventieve maatregelen, klachten van klanten, beoordeling van dienstverleningscapaciteit en kwaliteitsborging, en volgt deze procedures. Buitenlandse agenten of filialen en eerdere deelname aan een offline vakbeurs ondersteunen het bereik van de dienstverlening, terwijl het ontbreken van buitenlandse magazijnen en showrooms het bewijs voor gelokaliseerde aftersalesinfrastructuur beperkt.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt nieuwe producten in het afgelopen jaar, ODM-diensten, beschikbaarheid van SDK, verantwoordelijkheden op het gebied van R&D voor de ontwikkeling van nieuwe producten en ondersteuning van productietechnologie, evenals het gebruik van AutoCAD, Pro/E en SolidWorks. De leverancier beschikt ook over controleerbare documentatie voor ontwerpinput, -output, beoordeling, verificatie en validatie, wat wijst op een aantoonbaar productontwikkelingsproces.
ProductiecapaciteitHet productiebewijs omvat SMT-, assemblage- en geautomatiseerde verwerkingslijnen, gestandaardiseerde inspectie-instructies voor eindproducten, voorraadcapaciteit, geldige contracten met verbonden onderaannemers en levertijden binnen 15 werkdagen, zowel in het hoogseizoen als in het laagseizoen. Deze vermelde capaciteiten ondersteunen een positieve beoordeling van de productie- en leveringsgereedheid.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkt maatwerk en flexibel maatwerk. Hetzelfde brede aanbod wordt vermeld in de registraties voor R&D- en ontwerpdienstverleningscapaciteit, wat wijst op een ruime dekking van maatwerkmogelijkheden.
Product Q&A
Q:Wat is de meetnauwkeurigheid van de vermogensmeter?
A:
De nauwkeurigheid is klasse 0.5s of klasse 0.2s voor spanning, stroom en actief vermogen, afhankelijk van het specifieke model (APM800/801/810/830).
Q:Ondersteunt het apparaat aangepaste configuraties?
A:
Ja, het product is volledig aanpasbaar. Opties omvatten het type fase (3p3l/3p4l), nauwkeurigheidsklasse, nominale spanning/stroom, frequentie, analoge I/O en communicatieprotocollen.
Q:Welke communicatieprotocollen worden ondersteund?
A:
Het ondersteunt RS485 met de Modbus-RTU- en DLT645-protocollen, Ethernet met Modbus-TCP, HTTP en DHCP, en PROFIBUS-DP voor snelle gegevensoverdracht.
Q:Wat zijn de garantievoorwaarden en de voorwaarden voor service na verkoop?
A:
Het product wordt geleverd met een garantie van 2 jaar en omvat ondersteuning voor service na verkoop.
Q:Kan het apparaat gebeurtenissen en alarmen met betrekking tot de energiekwaliteit registreren?
A:
Ja, het kan tot 128 gebeurtenisrecords en 66 soorten alarmen registreren. Uitgebreide registratie is mogelijk via TF/SD-kaarten.
Verstuur aanvraag
*naar:
Jiangsu Acrel Electrical Manufacturing Co., Ltd.
Jiangsu Acrel Electrical Manufacturing Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
HVHIPOT Draagbare Kwaliteitsanalysator GDPQ-300E Met Goede Prijs
US$4,000.00-7,000.00
1 Set(MOQ)
Draagbare Handheld Power Quality Analyzer Prijs Lage Elektrische Energie Kwaliteitsbewakingsinstrument
US$800.00-2,000.00
1 Stuk(MOQ)
0.2s Hoge Nauwkeurigheid Alle Parameter Meting 3 Fase Meter Energie Kwaliteit Analyzer
US$150.00-220.00
1 Stuk(MOQ)
En50160 Rapport over de Kwaliteit van de Energie HTTP Webserver Klasse a Energie Kwaliteitsanalysator
US$500.00-650.00
1 Stuk(MOQ)
Romaz Rpm65/Rpm65c kleuren-TFT-netkwaliteitsanalysator met meerdere tarieven 32GB SD-logger
US$154.00-385.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Nauwkeurigheid 0.2% Suin SA2300 Driefasige Vermogenskwaliteitsanalysator
US$1,012.00-1,518.00
1 set(MOQ)
Draagbare 3 Fase Rogowski 32GB Energie Vermeter Kwaliteitsanalysator
US$380.00-750.00
1 Stuk(MOQ)
Multifunctionele Energie Elektronische Linfee 96*96mm Multifunctionele Meter Kwaliteitsanalysator
US$150.00-220.00
1 Stuk(MOQ)
Meervoudige Functionele Energie Meter Puls Piekt 3 Fase Vermogen Kwaliteitsanalysator
US$150.00-220.00
1 Stuk(MOQ)
WiFi 4G Communicatie Modbus TCP LAN Energie Meter Analyzer Draagbare Kwaliteit Meter Energie Analyzer
US$550.00-750.00
1 Stuk(MOQ)
ATZ2000 Driefasige Vermogenskwaliteitsanalyzer Klasse 0.5s
US$30.00-50.00
100 Stukken(MOQ)
GF438II Driefasige Harmonic & Vermogenskwaliteitsanalyzer
US$9,850.00-12,500.00
1 Stuk(MOQ)
GF438II 3-Phase Vermogen & Energie Kwaliteits Analyzer
US$9,850.00-12,500.00
1 Stuk(MOQ)
Elektrische stroommeter Me435 Rogowski spoel handmatige driefasige energie kwaliteitsanalysator
US$180.00-200.00
1 Stuk(MOQ)
Rogowski spoel slimme meter hoge kwaliteit analyzer handmatige energie kwaliteitsanalysator
US$380.00-750.00
1 Stuk(MOQ)
GF438II Hoge Precisie Driefasige Vermogenskwaliteitsanalyzer
US$9,850.00-12,500.00
1 Stuk(MOQ)
AT280Y Intelligente Vermogensmerer Kwaliteitsanalysator voor Energieverbruik Meting
US$25.00-40.00
100 Stukken(MOQ)
10mA 6000A Driefasige Energie- en Kwaliteitsanalysator
US$1,000.00-2,500.00
1 Stuk(MOQ)



















