Powered by Made-in-China.com
V9 2.2kw Vector Koppel Uitstekende Prestaties VSD
US$ 70,00-699,00
1 Stuk
Voorbeeldprijs: US$78.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarToepassing
Hoogwaardige transducer, Drie Fasen Transducer, Algemene Transducer, Eenfasige Transducer, Hoge frequentie omzetter transducerUitvoertype
DrievoudigModel NR.
V9-H-4T2.2G/3.7LPrincipe van het werk
VectorbesturingsomzetterSchakelmodus
PWM-regelingHoofd Circuit Type
SpanningVoltage van Power Supply
Low Voltage variabele frequentie DriveLink van Transformatie
AC-DC-AC variabele frequentie DriveAard van de DC-
Spanning Variable-Frequency DriveFunctie
Eenvoudig type, Lift Special, Textiel Special, Constant Torque Universeel TypeMerk
v&nl.Transportpakket
karton/houtSpecificatie
eenheidHandelsmerk
v&nl.Oorsprong
ChinaGs-Code
850440999Belangrijkste kenmerken
Hoge prestaties vectorbesturing: Maakt gebruik van vector- en koppelregelingstechnieken voor synchrone en asynchrone motoren.
Breed vermogensbereik: Van 0,75 kW tot 630 kW, geschikt voor diverse industriële toepassingen.
Flexibele besturingsmodi: Ondersteunt V/F, gesloten-lus vectorbesturing en open-lus vectorbesturing voor verschillende behoeften.
Hoge overbelastingscapaciteit: 150% gedurende 60 seconden, 180% gedurende 10 seconden en 200% gedurende 0,5 seconden, met een omgekeerde tijdskarakteristiek.
Uitgebreide communicatie: Ingebouwde Modbus-RTU, CANopen, PROFIBUS-DP, PROFINET en RS485 tot 500 meter.
Aanpasbare spanningsopties: Producten met een hoger vermogen en voedingsspanningen van 220V/690V zijn aanpasbaar.
Geavanceerde beveiligingsfuncties: Omvat overspannings-, onderspannings-, kortsluitings- en thermische beveiliging.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 15 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shenzhen PortGemiddelde responstijd: ≤24h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier toont sterke, gedocumenteerde capaciteiten op het gebied van R&D en maatwerk, waaronder 166 R&D-engineers, 3D-ontwerpdiensten, ODM-/OEM-diensten, beschikbaarheid van SDK's en recente productontwikkeling. De leverancier beschikt over of rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018-, ISO14001- en CE-gerelateerde certificeringen of capaciteiten, en stelt dat de inspectie-instructies voor eindproducten uniform worden gevolgd. De productiecapaciteit wordt ondersteund door geldige contracten met verbonden onderaannemers, voorraadcapaciteit en gemiddelde levertijden van één maand, zowel tijdens piek- als laagseizoenen. Het bewijs van internationale reikwijdte is gedeeltelijk: export vertegenwoordigt 11%–20% van de omzet en de leverancier heeft deelgenomen aan twee fysieke vakbeurzen, maar beschikt niet over een magazijn, showroom, agenten of filialen in het buitenland. Financiële informatie is geïdentificeerd voor 2020–2022, maar bevat geen beoordeelbare prestatiegegevens. Daarom kan de financiële betrouwbaarheid niet worden vastgesteld op basis van de verstrekte fragmenten.
LeverancierstypeDe leverancier biedt R&D-engineering, 3D-ontwerp, ODM- en OEM-diensten, waaronder werkzaamheden voor bekende merken. Deze activiteiten wijzen op een fabrikant met geïntegreerde ontwerp- en productiecapaciteiten, in plaats van een profiel dat uitsluitend op handel is gericht.
CertificeringenDe leverancier rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018-, ISO14001- en andere managementsysteemcertificeringen, evenals CE-certificering of de mogelijkheid om aan CE-eisen te voldoen. Ook rapporteert de leverancier in het afgelopen jaar regelmatig brandoefeningen te hebben gehouden, wat wijst op een gevestigd management- en veiligheidskader.
After-sales capaciteitTechnologie-engineers zijn verantwoordelijk voor technische ondersteuning tijdens de productie en voor aftersales, en de leverancier beschikt over voorraadgestuurde servicecapaciteit. De leverancier rapporteert echter geen magazijn, showroom, agenten of filialen in het buitenland, waardoor er beperkt bewijs is van gelokaliseerde internationale aftersalesondersteuning.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert 166 R&D-engineers, productontwikkeling in het afgelopen jaar, beschikbare documentatie voor R&D-audits, 3D-softwareontwerpdiensten, ODM-capaciteit en beschikbaarheid van SDK's. Deze combinatie levert expliciet bewijs van aanzienlijke, gedocumenteerde capaciteiten op het gebied van R&D en productontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe productieondersteuning omvat geïntegreerde tests, veiligheidstests, luchtdichtheidstests, faciliteiten voor verouderingstests en een softwareprogrammeerplatform. De leverancier rapporteert geldige contracten voor productiecapaciteit met verbonden onderaannemers, voorraadcapaciteit, schriftelijke inspectieprocedures die uniform worden gevolgd en gemiddelde levertijden van één maand, zowel tijdens piek- als laagseizoenen.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkt maatwerk en flexibel maatwerk, in combinatie met 3D-softwareontwerpdiensten. Deze herhaalde dienstverklaringen ondersteunen een brede dekking van maatwerkmogelijkheden.
ClientcasesDe leverancier stelt dat hij OEM-diensten voor bekende merken levert, heeft samengewerkt met Fortune 500-bedrijven en heeft deelgenomen aan de Metalloobrabotka Exhibition en de China Indonesia Fair Trade. Deze verklaringen tonen een aanzienlijke blootstelling aan klanten en markten aan, hoewel er geen klantnamen of projectdetails worden verstrekt.
Product Q&A
Q:Welke besturingsmodi worden ondersteund door de V9-H serie?
A:
Deze ondersteunt sensorloze vectorbesturing, vectorbesturing met sensor, asynchrone V/F-besturing, asynchrone gesloten lusbesturing en synchrone open/gesloten lusbesturing.
Q:Wat is het vermogensbereik van de V9-H omvormer?
A:
Het vermogensbereik loopt van 0,75 kW tot 630 kW, geschikt voor verschillende soorten motoren.
Q:Is maatwerk mogelijk voor spanning of vermogen?
A:
Ja, producten met een hoger vermogen en producten met 220V, 690V of andere voedingsspanningen kunnen op maat worden gemaakt.
Q:Welke communicatie-interfaces zijn ingebouwd?
A:
Deze is voorzien van ingebouwde Modbus-RTU, CAN/CANopen, PROFIBUS-DP, PROFINET en een RS485-interface die tot 500 meter ondersteunt.
Q:Wat is de overbelastingscapaciteit van de aandrijving?
A:
Deze biedt een overbelastingscapaciteit van 150% gedurende 60 seconden, 180% gedurende 10 seconden en 200% gedurende 0,5 seconden.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.
Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
V&T V9 315kw Eenvoudige Besturing Omvormer Vriendelijke Interface Multifunctionele Bediening VSD
US$68.00-499.00
1 Stuk(MOQ)
V&T V9 185kw 0.75kw-500kw Hoge Precisie Sterk Koppel VSD
Bespreekbaar
10 Stukken(MOQ)
V&T V9 30kw Eenvoudige Besturing Omvormer Vriendelijke Interface Multifunctionele Bediening VSD
US$67.00-899.00
1 Stuk(MOQ)
Frequentieomvormer VSD 0.75kw 1.5kw 2.2kw 4kw 5.5kw 220VAC tot 380VAC
US$212.00-238.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Prestaties Frequentie Omvormer Frequentie Converter VSD
US$8,010.00
1 Set(MOQ)
Vectorbesturing Frequentieomvormer Grote Koppel VSD voor Waterpomp Motor
US$102.00
1 Stuk(MOQ)
50/60Hz Vector Inverter VSD 0.75kw naar 55kw FC100p Serie voor Power Inverter
US$57.00-4,950.00
1 Stuk(MOQ)
Spindelmotor Hoge Vector Frequentie Omvormer 220V/380V VSD
US$98.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Prestaties Variabele Frequentie Aandrijving VSD Open Lussysteem Vectorbesturing
US$57.00-1,584.00
1 Stuk(MOQ)
0.75~55kw 3phase 380V Variabele Frequentie Omvormer / VSD voor Stroomvoorziening
US$57.00-1,584.00
1 Stuk(MOQ)
S200 Type Algemeen Doel Hoge Prestaties Vector/Vf Controle VSD
US$108.00-110.00
1 Stuk(MOQ)
S200 Type Hoge Prestaties Vectorbesturing/Vf Besturing VFD/VSD
Bespreekbaar
1 Stuk(MOQ)
15kw Frequentieomvormer Converter Snelheidsregelaar VSD Motorcontroller
US$78.00
1 Stuk(MOQ)
Frequentieregelaar voor Enkel Fase
US$45.00-165.00
1 Stuk(MOQ)



















