Powered by Made-in-China.com
V9 0.75kw-500kw Vriendelijke Interface Multifunctionele Bediening VFD
US$ 59,00-599,00
1 Stuk
Voorbeeldprijs: US$78.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarToepassing
Hoogwaardige transducer, Drie Fasen Transducer, Algemene Transducer, Eenfasige Transducer, Hoge frequentie omzetter transducerUitvoertype
DrievoudigModel NR.
V9-H-4T90G/110LPrincipe van het werk
VectorbesturingsomzetterSchakelmodus
PWM-regelingHoofd Circuit Type
SpanningVoltage van Power Supply
Low Voltage variabele frequentie DriveLink van Transformatie
AC-DC-AC variabele frequentie DriveAard van de DC-
Spanning Variable-Frequency DriveFunctie
Eenvoudig type, Lift Special, Textiel Special, Constant Torque Universeel TypeTransportpakket
karton/houtSpecificatie
eenheidHandelsmerk
v&nl.Oorsprong
ChinaGs-Code
850440999Belangrijkste kenmerken
Hoge prestaties dankzij vectorregeling: Maakt gebruik van vectorregeling en koppelregelingstechnieken voor nauwkeurig motormanagement.
Breed vermogens- en spanningsbereik: Ondersteunt een ingangsspanning van 220V/380V met een vermogen variërend van 0,75kW tot 630kW.
Flexibele communicatiemogelijkheden: Beschikt over Modbus-communicatie, een standaard netwerkaansluiting en een RS485-interface.
Gebruiksvriendelijk bedieningspaneel: Optionele LED/LCD-panelen met een ergonomisch ontwerp, wachtwoordbeveiliging en de mogelijkheid om parameters te kopiëren.
Meerdere besturingsmodi: Ondersteunt synchrone/asynchrone V/F-regeling, gesloten lusregeling en vectorregeling.
Uitgebreide aanpassingsmogelijkheden: Biedt volledige aanpassing, van prototypes en ontwerpen tot flexibele kleine wijzigingen.
Veelzijdig voor diverse toepassingen: Geschikt voor machinegereedschappen, liften, kranen, compressoren en de textielindustrie.
Robuuste kwaliteitsborging: 100% inspectie van de eindproducten, met een management systeem gecertificeerd volgens ISO9001/14001/45001.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 15 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shenzhen PortGemiddelde responstijd: ≤24h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier toont sterke, gedocumenteerde capaciteiten op het gebied van R&D en maatwerk, waaronder 166 R&D-engineers, 3D-ontwerpdiensten, ODM-/OEM-diensten, beschikbaarheid van SDK's en recente productontwikkeling. De leverancier beschikt over of rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018-, ISO14001- en CE-gerelateerde certificeringen of capaciteiten, en stelt dat de inspectie-instructies voor eindproducten uniform worden gevolgd. De productiecapaciteit wordt ondersteund door geldige contracten met verbonden onderaannemers, voorraadcapaciteit en gemiddelde levertijden van één maand, zowel tijdens piek- als laagseizoenen. Het bewijs van internationale reikwijdte is gedeeltelijk: export vertegenwoordigt 11%–20% van de omzet en de leverancier heeft deelgenomen aan twee fysieke vakbeurzen, maar beschikt niet over een magazijn, showroom, agenten of filialen in het buitenland. Financiële informatie is geïdentificeerd voor 2020–2022, maar bevat geen beoordeelbare prestatiegegevens. Daarom kan de financiële betrouwbaarheid niet worden vastgesteld op basis van de verstrekte fragmenten.
LeverancierstypeDe leverancier biedt R&D-engineering, 3D-ontwerp, ODM- en OEM-diensten, waaronder werkzaamheden voor bekende merken. Deze activiteiten wijzen op een fabrikant met geïntegreerde ontwerp- en productiecapaciteiten, in plaats van een profiel dat uitsluitend op handel is gericht.
CertificeringenDe leverancier rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018-, ISO14001- en andere managementsysteemcertificeringen, evenals CE-certificering of de mogelijkheid om aan CE-eisen te voldoen. Ook rapporteert de leverancier in het afgelopen jaar regelmatig brandoefeningen te hebben gehouden, wat wijst op een gevestigd management- en veiligheidskader.
After-sales capaciteitTechnologie-engineers zijn verantwoordelijk voor technische ondersteuning tijdens de productie en voor aftersales, en de leverancier beschikt over voorraadgestuurde servicecapaciteit. De leverancier rapporteert echter geen magazijn, showroom, agenten of filialen in het buitenland, waardoor er beperkt bewijs is van gelokaliseerde internationale aftersalesondersteuning.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert 166 R&D-engineers, productontwikkeling in het afgelopen jaar, beschikbare documentatie voor R&D-audits, 3D-softwareontwerpdiensten, ODM-capaciteit en beschikbaarheid van SDK's. Deze combinatie levert expliciet bewijs van aanzienlijke, gedocumenteerde capaciteiten op het gebied van R&D en productontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe productieondersteuning omvat geïntegreerde tests, veiligheidstests, luchtdichtheidstests, faciliteiten voor verouderingstests en een softwareprogrammeerplatform. De leverancier rapporteert geldige contracten voor productiecapaciteit met verbonden onderaannemers, voorraadcapaciteit, schriftelijke inspectieprocedures die uniform worden gevolgd en gemiddelde levertijden van één maand, zowel tijdens piek- als laagseizoenen.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkt maatwerk en flexibel maatwerk, in combinatie met 3D-softwareontwerpdiensten. Deze herhaalde dienstverklaringen ondersteunen een brede dekking van maatwerkmogelijkheden.
ClientcasesDe leverancier stelt dat hij OEM-diensten voor bekende merken levert, heeft samengewerkt met Fortune 500-bedrijven en heeft deelgenomen aan de Metalloobrabotka Exhibition en de China Indonesia Fair Trade. Deze verklaringen tonen een aanzienlijke blootstelling aan klanten en markten aan, hoewel er geen klantnamen of projectdetails worden verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat is het vermogensbereik van de V9-serie omvormer?
A:
De V9-serie omvat een vermogensbereik van 0,75 kW tot 630 kW.
Q:Welke besturingsmodi worden ondersteund?
A:
Het ondersteunt synchrone open/gesloten lus, asynchrone V/F, asynchrone gesloten lus en asynchrone vectorbesturing.
Q:Kan het bedieningspaneel worden aangepast?
A:
Ja, zowel LED- als LCD-vloeistofkristalbedieningspanelen zijn optioneel, met ergonomische lay-outs en functies voor wachtwoordbeveiliging.
Q:Welke communicatie-interfaces zijn beschikbaar?
A:
De omvormer biedt RS485-communicatie, het Modbus-protocol en standaard netwerkpoortverbindingen voor communicatie met een bovenliggende computer.
Q:Wat is de minimale bestelhoeveelheid (MOQ)?
A:
De minimale bestelhoeveelheid is 1 stuk.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.
Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
V9 15kw 220V 380V Vriendelijke Interface Multifunctionele Bediening VFD
US$78.00-499.00
1 Stuk(MOQ)
V&T V9 0.75kw-3000kw Eenvoudige Controle Inverter Vriendelijke Interface Multifunctionele Bediening VFD
US$78.00-499.00
1 Stuk(MOQ)
Vekont Gebruiksvriendelijke Single/3 Fase 0.75kw-1000kw Omvormer VFD met CE
US$69.00
1 Stuk(MOQ)
V&T V9 160kw Eenvoudige Besturing Omvormer Vriendelijke Interface Multifunctionele Bediening VFD
US$79.00-899.00
1 Stuk(MOQ)
V&T V9 Omvormer Vriendelijke Interface Multifunctionele Bediening AC Aandrijving/VFD/VSD/Motorcontroller
Bespreekbaar
10 Stukken(MOQ)
Folinn Merk Sensorloze Vector Frequentie Omvormer VFD/VSD 0.75kw AC Aandrijving (BD600)
US$100.00-6,000.00
1 Stuk(MOQ)
0.75kw 1HP 380V Driefasige Variabele Frequentie Compacte Aandrijving Inverter VSD VFD
US$85.00-99.00
1 Stuk(MOQ)
S800e Eenvoudige bediening 0.4kw 0.75kw 1/2HP 1HP VSD VFD AC-aandrijving
US$55.00
1 Stuk(MOQ)
Eenvoudige werking V/F regeling VFD 220V VSD voor transportband
US$55.00
1 Stuk(MOQ)
Milieuvriendelijke AC frequentieomvormer VFD VSD voor algemeen gebruik
US$102.00
1 Stuk(MOQ)
Chziri Laagspanning 380V Frequentie Omvormer 0.75kw VSD VFD
US$85.00-99.00
1 Stuk(MOQ)
Ckmine Variabele Snelheid Aandrijving 2.2kw 0.75kw-500kw Km800 Frequentie Omvormer VFD
US$80.00-90.00
1 Stuk(MOQ)
Driefasige 380V Ingang Uitgang 0.75kw naar 4kw Frequentie Inverter Variabele Frequentie Aandrijving VFD
US$40.00-999.00
1 Stuk(MOQ)
Gebruiksvriendelijke Vekont Single/3 Fase 0.75kw 1.5kw 2.2kw AC VFD CE
US$69.69
1 Stuk(MOQ)



















