Powered by Made-in-China.com
V&T V9 400kw Meerdere Loopinstructies Instellingsmethoden VFD
US$ 81,00-699,00
1 Stuk
Voorbeeldprijs: US$78.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarToepassing
Hoogwaardige transducer, Drie Fasen Transducer, Algemene Transducer, Eenfasige Transducer, Hoge frequentie omzetter transducerUitvoertype
DrievoudigModel NR.
V9-H-4T400G/450LPrincipe van het werk
VectorbesturingsomzetterSchakelmodus
PWM-regelingHoofd Circuit Type
SpanningVoltage van Power Supply
Low Voltage variabele frequentie DriveLink van Transformatie
AC-DC-AC variabele frequentie DriveAard van de DC-
Spanning Variable-Frequency DriveFunctie
Eenvoudig type, Lift Special, Textiel Special, Constant Torque Universeel TypeTransportpakket
karton/houtSpecificatie
eenheidHandelsmerk
v&nl.Oorsprong
ChinaGs-Code
850440999Belangrijkste kenmerken
Hoge prestaties vectorbesturing: Maakt gebruik van vector- en koppelbesturingstechnieken voor nauwkeurig motormanagement.
Flexibele opties voor snelheidsregeling: Ondersteunt Modbus, toetsenbord, analoge signalen, multi-segmentregeling, terminals, PID-regeling en PLC-ingangen.
Meerdere bedrijfsmodi: Configureerbaar via Modbus-communicatie, toetsenbord of terminalsignalen.
Optionele bedieningspanelen: LED- of LCD-panelen beschikbaar met een ergonomisch ontwerp en wachtwoordbescherming.
Geavanceerde communicatie-interface: Beschikt over een 485-interface met Modbus-protocol voor het uploaden en downloaden van parameters.
Breed vermogens- en spanningsbereik: Geschikt voor vermogens van 0,75 kW tot 630 kW, met opties voor 220V en 380V voedingsspanning.
Uitgebreide besturingsmodi: Omvat synchrone/asynchrone open/gesloten lussen en V/F-vectorbesturing.
Mogelijkheid tot afstandbediening: Functies voor het kopiëren van parameters en de bedieningskast op afstand worden ondersteund tot een afstand van 500 meter.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 15 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shenzhen PortGemiddelde responstijd: ≤24h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier toont sterke, gedocumenteerde capaciteiten op het gebied van R&D en maatwerk, waaronder 166 R&D-engineers, 3D-ontwerpdiensten, ODM-/OEM-diensten, beschikbaarheid van SDK's en recente productontwikkeling. De leverancier beschikt over of rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018-, ISO14001- en CE-gerelateerde certificeringen of capaciteiten, en stelt dat de inspectie-instructies voor eindproducten uniform worden gevolgd. De productiecapaciteit wordt ondersteund door geldige contracten met verbonden onderaannemers, voorraadcapaciteit en gemiddelde levertijden van één maand, zowel tijdens piek- als laagseizoenen. Het bewijs van internationale reikwijdte is gedeeltelijk: export vertegenwoordigt 11%–20% van de omzet en de leverancier heeft deelgenomen aan twee fysieke vakbeurzen, maar beschikt niet over een magazijn, showroom, agenten of filialen in het buitenland. Financiële informatie is geïdentificeerd voor 2020–2022, maar bevat geen beoordeelbare prestatiegegevens. Daarom kan de financiële betrouwbaarheid niet worden vastgesteld op basis van de verstrekte fragmenten.
LeverancierstypeDe leverancier biedt R&D-engineering, 3D-ontwerp, ODM- en OEM-diensten, waaronder werkzaamheden voor bekende merken. Deze activiteiten wijzen op een fabrikant met geïntegreerde ontwerp- en productiecapaciteiten, in plaats van een profiel dat uitsluitend op handel is gericht.
CertificeringenDe leverancier rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018-, ISO14001- en andere managementsysteemcertificeringen, evenals CE-certificering of de mogelijkheid om aan CE-eisen te voldoen. Ook rapporteert de leverancier in het afgelopen jaar regelmatig brandoefeningen te hebben gehouden, wat wijst op een gevestigd management- en veiligheidskader.
After-sales capaciteitTechnologie-engineers zijn verantwoordelijk voor technische ondersteuning tijdens de productie en voor aftersales, en de leverancier beschikt over voorraadgestuurde servicecapaciteit. De leverancier rapporteert echter geen magazijn, showroom, agenten of filialen in het buitenland, waardoor er beperkt bewijs is van gelokaliseerde internationale aftersalesondersteuning.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert 166 R&D-engineers, productontwikkeling in het afgelopen jaar, beschikbare documentatie voor R&D-audits, 3D-softwareontwerpdiensten, ODM-capaciteit en beschikbaarheid van SDK's. Deze combinatie levert expliciet bewijs van aanzienlijke, gedocumenteerde capaciteiten op het gebied van R&D en productontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe productieondersteuning omvat geïntegreerde tests, veiligheidstests, luchtdichtheidstests, faciliteiten voor verouderingstests en een softwareprogrammeerplatform. De leverancier rapporteert geldige contracten voor productiecapaciteit met verbonden onderaannemers, voorraadcapaciteit, schriftelijke inspectieprocedures die uniform worden gevolgd en gemiddelde levertijden van één maand, zowel tijdens piek- als laagseizoenen.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkt maatwerk en flexibel maatwerk, in combinatie met 3D-softwareontwerpdiensten. Deze herhaalde dienstverklaringen ondersteunen een brede dekking van maatwerkmogelijkheden.
ClientcasesDe leverancier stelt dat hij OEM-diensten voor bekende merken levert, heeft samengewerkt met Fortune 500-bedrijven en heeft deelgenomen aan de Metalloobrabotka Exhibition en de China Indonesia Fair Trade. Deze verklaringen tonen een aanzienlijke blootstelling aan klanten en markten aan, hoewel er geen klantnamen of projectdetails worden verstrekt.
Product Q&A
Q:Welke besturingsmodi worden ondersteund door de V9-H serie?
A:
Deze ondersteunt synchrone openlusbesturing, synchrone geslotenlusbesturing, asynchrone V/F-besturing, asynchrone geslotenlusbesturing en asynchrone vectorbesturing.
Q:Wat zijn de beschikbare vermogens- en spanningsbereiken?
A:
Het vermogensbereik is 0,75 kW tot 630 kW, en het ondersteunt voedingsspanningen van 220 V en 380 V.
Q:Hoe kan ik de bedieningsinstructies instellen?
A:
De bedieningsinstructies kunnen worden ingesteld via Modbus-communicatie, toetsenbordinvoer of terminalsignalen.
Q:Welke communicatie-interfaces worden aangeboden?
A:
Het biedt een 485-communicatie-interface met het Modbus-protocol voor het uploaden en downloaden van parameters.
Q:Zijn er opties voor het bedieningspaneel?
A:
Ja, zowel LED- als LCD-vloeistofkristalbedieningspanelen zijn optioneel, met ergonomische lay-outs en wachtwoordbeveiliging.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.
Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Vts300 11kw Meerdere Loopinstructies Instellingsmethoden VFD
US$78.00-988.00
1 Stuk(MOQ)
Vts300 5.5kw Meerdere Loopinstructies Instellingsmethoden VFD
US$90.00-699.00
1 Stuk(MOQ)
Open Loop Vectorbesturing Vermogen Omvormer 11kw 15kw 22kw VSD VFD
US$55.00-999.00
1 Stuk(MOQ)
Vts300 7.5kw Meerdere Loopinstructies Instellingsmethoden VFD
US$78.00-988.00
1 Stuk(MOQ)
V&T V9 110kw Meerdere Loopinstructies Instellingsmethoden VFD
US$59.00-599.00
1 Stuk(MOQ)
1.5kw 5.5kw 7.5kw 11kw 18.5kw 22kw AC Aandrijving Frequentie Omvormers VSD VFD
US$30.00-1,000.00
1 Stuk(MOQ)
Yuanshin Algemeen Doel Frequentie Omvormer AC Aandrijving VFD VSD met Goedkopere Prijs
US$30.00-1,000.00
1 Stuk(MOQ)
VFD Inverter Koppelregeling VSD Zonne-energie VFD 2HP Top Merken van VFD
US$42.46-44.31
1 Stuk(MOQ)
0.4kw-185kw VSD / Frequentieregelaar / AC Aandrijving / VFD
US$57.00-1,584.00
1 Stuk(MOQ)
Janson Controle Garantie Tijd 24 Maanden 0.4kw 220/380VAC VSD VFD voor Driefasige Asynchrone Motor
US$15.00-5,225.00
1 Stuk(MOQ)
Acs510-01-246A-4 VFD en Waterpomp Gespecialiseerde Wandmontage 380-480 V 132 Kw
US$100.00-500.00
1 Stuk(MOQ)
Jnn Intelligente Besturing VSD VFD V/F Besturing Vectorbesturing 15kw voor Metaal Crusher Machine
US$175.00-191.00
1 Stuk(MOQ)
Eenvoudige werking V/F regeling VFD 220V VSD voor transportband
US$55.00
1 Stuk(MOQ)
Kuvo Kv90m 400kw Meertalig HMI VFD voor Wereldwijde Projecten
US$3,672.00-5,206.00
1 Stuk(MOQ)
VFD 5HP CE Gecertificeerd VFD 440 V Fabrieksgroothandel VFD 45 Kw
US$546.52-570.28
1 Stuk(MOQ)



















