Powered by Made-in-China.com
V&T V9 315kw Hoge Precisie Sterk Koppel Laagspanning Besturing VFD
Negotiable
10 Stukken
Voorbeeldprijs: US$78.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarToepassing
Hoogwaardige transducer, Drie Fasen Transducer, Algemene Transducer, Eenfasige Transducer, Hoge frequentie omzetter transducerUitvoertype
DrievoudigModel NR.
V9-H-4T315G/355LPrincipe van het werk
VectorbesturingsomzetterSchakelmodus
PWM-regelingHoofd Circuit Type
SpanningVoltage van Power Supply
Low Voltage variabele frequentie DriveLink van Transformatie
AC-DC-AC variabele frequentie DriveAard van de DC-
Spanning Variable-Frequency DriveFunctie
Eenvoudig type, Lift Special, Textiel Special, Constant Torque Universeel TypeMerk
v&nl.Transportpakket
karton/houtSpecificatie
eenheidHandelsmerk
v&nl.Oorsprong
ChinaGs-Code
850440999Belangrijkste kenmerken
Breed vermogensbereik: geschikt voor synchrone en asynchrone motoren, van 0,75 kW tot 630 kW.
Hoog startkoppel: 200% van het nominale koppel bij 0,25 Hz voor asynchrone motoren; 150% bij 1,5% van de snelheid voor synchrone motoren.
Flexibele communicatie: Ingebouwde Modbus RTU, CANopen, PROFIBUS-DP, PROFINET, en een bedieningspaneel op afstand met een bereik tot 500 meter.
Aanpasbare spanning: Producten met 220V, 690V en andere voedingsspanningen kunnen op aanvraag worden aangepast.
Robuuste bescherming: IP20-bescherming met uitgebreide beveiligingen tegen overspanning, overstroom en overtemperatuur.
Meervoudige regellussen: Ondersteunt positie-, snelheid- en koppelregellussen met eenvoudige PLC- en PID-functies.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 15 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shenzhen PortGemiddelde responstijd: ≤18h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier toont sterke, gedocumenteerde capaciteiten op het gebied van R&D en maatwerk, waaronder 166 R&D-engineers, 3D-ontwerpdiensten, ODM-/OEM-diensten, beschikbaarheid van SDK's en recente productontwikkeling. De leverancier beschikt over of rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018-, ISO14001- en CE-gerelateerde certificeringen of capaciteiten, en stelt dat de inspectie-instructies voor eindproducten uniform worden gevolgd. De productiecapaciteit wordt ondersteund door geldige contracten met verbonden onderaannemers, voorraadcapaciteit en gemiddelde levertijden van één maand, zowel tijdens piek- als laagseizoenen. Het bewijs van internationale reikwijdte is gedeeltelijk: export vertegenwoordigt 11%–20% van de omzet en de leverancier heeft deelgenomen aan twee fysieke vakbeurzen, maar beschikt niet over een magazijn, showroom, agenten of filialen in het buitenland. Financiële informatie is geïdentificeerd voor 2020–2022, maar bevat geen beoordeelbare prestatiegegevens. Daarom kan de financiële betrouwbaarheid niet worden vastgesteld op basis van de verstrekte fragmenten.
LeverancierstypeDe leverancier biedt R&D-engineering, 3D-ontwerp, ODM- en OEM-diensten, waaronder werkzaamheden voor bekende merken. Deze activiteiten wijzen op een fabrikant met geïntegreerde ontwerp- en productiecapaciteiten, in plaats van een profiel dat uitsluitend op handel is gericht.
CertificeringenDe leverancier rapporteert ISO9001:2015-, ISO45001:2018-, ISO14001- en andere managementsysteemcertificeringen, evenals CE-certificering of de mogelijkheid om aan CE-eisen te voldoen. Ook rapporteert de leverancier in het afgelopen jaar regelmatig brandoefeningen te hebben gehouden, wat wijst op een gevestigd management- en veiligheidskader.
After-sales capaciteitTechnologie-engineers zijn verantwoordelijk voor technische ondersteuning tijdens de productie en voor aftersales, en de leverancier beschikt over voorraadgestuurde servicecapaciteit. De leverancier rapporteert echter geen magazijn, showroom, agenten of filialen in het buitenland, waardoor er beperkt bewijs is van gelokaliseerde internationale aftersalesondersteuning.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert 166 R&D-engineers, productontwikkeling in het afgelopen jaar, beschikbare documentatie voor R&D-audits, 3D-softwareontwerpdiensten, ODM-capaciteit en beschikbaarheid van SDK's. Deze combinatie levert expliciet bewijs van aanzienlijke, gedocumenteerde capaciteiten op het gebied van R&D en productontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe productieondersteuning omvat geïntegreerde tests, veiligheidstests, luchtdichtheidstests, faciliteiten voor verouderingstests en een softwareprogrammeerplatform. De leverancier rapporteert geldige contracten voor productiecapaciteit met verbonden onderaannemers, voorraadcapaciteit, schriftelijke inspectieprocedures die uniform worden gevolgd en gemiddelde levertijden van één maand, zowel tijdens piek- als laagseizoenen.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkt maatwerk en flexibel maatwerk, in combinatie met 3D-softwareontwerpdiensten. Deze herhaalde dienstverklaringen ondersteunen een brede dekking van maatwerkmogelijkheden.
ClientcasesDe leverancier stelt dat hij OEM-diensten voor bekende merken levert, heeft samengewerkt met Fortune 500-bedrijven en heeft deelgenomen aan de Metalloobrabotka Exhibition en de China Indonesia Fair Trade. Deze verklaringen tonen een aanzienlijke blootstelling aan klanten en markten aan, hoewel er geen klantnamen of projectdetails worden verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat is het maximale vermogensbereik dat beschikbaar is?
A:
De V9-H serie omvat een vermogensbereik van 0,75 kW tot 630 kW.
Q:Welke besturingsmodi worden ondersteund?
A:
Het ondersteunt synchrone open/gesloten regellus, asynchrone V/F, asynchrone gesloten regellus en asynchrone vectorregeling.
Q:Is het mogelijk om de spanning aan te passen?
A:
Ja, producten met 220V, 690V en andere voedingsspanningen kunnen worden aangepast.
Q:Wat is het aanloopkoppel?
A:
Voor asynchrone motoren levert het 200% van het nominale koppel bij 0,25 Hz. Voor synchrone motoren levert het 150% bij 1,5% van de nominale snelheid.
Q:Welke communicatie-interfaces zijn ingebouwd?
A:
Modbus RTU-communicatie is standaard ingebouwd, met opties voor CANopen, PROFIBUS-DP en PROFINET.
Verstuur aanvraag
*naar:
Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.
Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
V&T V9 220kw Hoge Precisie Sterk Koppel Laagspanning Besturing VFD
Bespreekbaar
10 Stukken(MOQ)
V&T V9 55kw Hoge Precisie Sterk Koppel Laagspanning Besturing VFD
Bespreekbaar
10 Stukken(MOQ)
Vectorregeling VFD-omvormer hoge koppel lage frequentie-uitgang
US$35.00-102.00
1 Stuk(MOQ)
V&T V9 5.5kw 0.75kw-500kw Hoge Precisie Sterke Koppel VFD
Bespreekbaar
10 Stukken(MOQ)
V&T V9 355kw Meerdere Loopinstructies Instellingsmethoden VFD
US$81.00-699.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge prestaties VFD omvormer frequentieomvormer voor precisie motor snelheid en koppelregeling
US$2,881.00-3,601.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge prestaties VFD omvormer frequentie omvormer voor precisie motor snelheid en koppelregeling
US$155.00-190.00
1 Stuk(MOQ)
Vacon Nx P07305-A0n0ssa-A1a2000000 Originele Echte Hoge Prestaties VFD, 400kw 730A Precisie Koppelregeling
US$10,000.00-12,000.00
1 unit(MOQ)
380V 0.75-800kw Motorfrequentieomvormer Hoge Koppel VFD
US$30.00-1,000.00
1 Stuk(MOQ)
VFD-converter variabele frequentieaandrijving voor nauwkeurige motor snelheid regulatie
US$3,872.00-4,839.00
1 Stuk(MOQ)
Vectorbesturing VFD-omvormer Hoge koppel Lage snelheid prestaties
US$96.00-231.00
1 Stuk(MOQ)
Laagfrequentie hoge koppel VFD omvormer kraan hefmotor snelheidsaanpassingsapparaat
US$177.00
100 Stukken(MOQ)
Yuanshin VFD Fabrikant 3pH 220V naar 3 Fase 220V VFD Laagspanning Variabele Frequentie Aandrijving voor AC Motor
US$30.00-1,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoogwaardige VFD-inverter voor nauwkeurig polijsten van metaal
US$116.50-128.50
1 Stuk(MOQ)
Hoge precisie snelheidsregeling VFD met gesloten lusfunctie
US$56.00-141.00
1 Stuk(MOQ)
Variabele Frequentie Aandrijving VFD Omvormer Converter voor Precisie Motor Snelheid en Koppel Controle
US$2,881.00-3,601.00
1 Stuk(MOQ)
Laagfrequent hoge koppel VFD garandeert soepele zware belasting opstart
US$177.00
100 Stukken(MOQ)
Groothandel VFD Verkoper 220V tot 380V 1pH tot 3pH Hoge Precisie Frequentieomvormer voor Petroleum
US$180.00-980.00
1 Stuk(MOQ)



















