Powered by Made-in-China.com
Robuuste staalopslagoplossingen voor gestroomlijnde industriële opslag
US$ 55,00
200-499 Vierkante Meters
US$ 50,00
500-999 Vierkante Meters
US$ 45,00
1.000-1.999 Vierkante Meters
US$ 40,00
2.000+ Vierkante Meters
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
onderhandelbaarVerbindingsformulier
Gelaste verbindingKenmerk
Anti-corrosie, Aardbevingsbestendigheid, Hoge intensiteitInstalleren
Online begeleidingmateriaal
staal q345(s355jr) of q235(s235jr)h vormkolommen en balken
rechte doorsnede of variabele doorsnedeonderstalen constructie
1.material q235(s235jr) staal 2.bolt verbindingendak
sandwichpaneel (pu/eps/glasvezel/rookwollen) of colmuur
sandwichpaneel (pu/eps/glasvezel/rookwollen) of colramen
aluminium lichtmetalen raam of andere ruitenranddeksel
staalplaat 0,5 mm dikcertificering
iso9001; ohsas18001; enzovoortTransportpakket
container verzendenSpecificatie
standaard of aangepastHandelsmerk
hongluOorsprong
Anhui, ChinaGs-Code
940690Productiecapaciteit
5000000 ton/jaarBelangrijkste kenmerken
Corrosiebestendigheid en aardbevingsbestendigheid: Biedt bescherming tegen corrosie en is bestand tegen aardbevingen, wat zorgt voor een hoge intensiteit en duurzaamheid.
Aanpasbare materiaalkeuzes: Het materiaal kan worden aangepast naar staaltype Q345 (S355jr) of Q235 (S235jr) in een I-profiel.
Aanpasbare dwarsdoorsnede: Kolommen en balken kunnen worden aangepast met een rechte of variabele dwarsdoorsnede.
Aanpasbare dak- en wandpanelen: Dak- en wandpanelen kunnen worden aangepast met PU, EPS, glasvezel of steenwol.
Online installatiehandleiding: Biedt online begeleiding voor de installatie om een correcte opstelling te garanderen.
Gecertificeerd volgens ISO9001 & OHSAS18001: Beschikt over ISO9001- en OHSAS18001-certificeringen voor kwaliteit en veiligheid.
OEM- en ODM-services beschikbaar: Biedt zowel OEM- als ODM-services voor op maat gemaakte productiebehoeften.
Gelaste constructie: Maakt gebruik van een gelaste constructie voor een robuuste structurele integriteit.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service BeschikbaarJaar Exporteren: 2013-01-15Gemiddelde responstijd: ≤0.35hBetalingsvoorwaarden: LC, Money Gram, T/T, etc.Internationale Handelsvoorwaarden (Incoterms): FOB, CPT, FCA, Anderen, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier is een beursgenoteerde onderneming die staalconstructies aanbiedt, met vermelde kwalificaties voor algemene aanneming van woningbouw en productie van staalconstructies van speciale klasse. De productiemiddelen omvatten apparatuur voor buigen, boren, vormen, lasersnijden, polijsten en robotlassen. De leverancier ondersteunt maatwerk op basis van monsters en ontwerpen en biedt volledig maatwerk, evenals ODM- en OEM-diensten. Procedures voor kwaliteitsinspectie en servicemanagement zijn gedocumenteerd en worden gevolgd, hoewel de lijst van goedgekeurde leveranciers goedkeuringshandtekeningen of -datums mist. ISO9001-, ISO45001- en ISO14001-certificeringen worden gerapporteerd. Exportverkopen vertegenwoordigen 31%–40% van de totale omzet, met FOB-, CIF-, CFR- en EXW-offertevoorwaarden en T/T- of L/C-betalingsvoorwaarden. Er is bewijs voor OEM-dienstverlening aan bekende merken, maar er worden geen specifieke klantnamen of projectcases verstrekt. Financiële informatie wordt vermeld voor 2022–2024, zonder voldoende prestatiegegevens om de geloofwaardigheid te kunnen beoordelen.
LeverancierstypeDe leverancier wordt geïdentificeerd als een beursgenoteerde onderneming waarvan het aangeboden productassortiment uit staalconstructies bestaat. Dit bevestigt het eigendomstype en de primaire bedrijfscategorie.
CertificeringenDe leverancier rapporteert kwalificaties voor algemene aanneming van woningbouw van klasse I en productie van staalconstructies van speciale klasse, evenals ISO9001:2015-, ISO45001:2018- en ISO14001-certificeringen. Deze vermelde kwalificaties en certificeringen voor managementsystemen ondersteunen formele operationele capaciteiten.
After-sales capaciteitDe leverancier beschikt over schriftelijke procedures en registraties voor de beoordeling van servicecapaciteiten, corrigerende en preventieve maatregelen en klantklachten. De aanwezigheid van de leverancier in het buitenland is echter beperkt: er wordt geen buitenlands magazijn, showroom, agent of filiaal gerapporteerd, terwijl serviceoffertes en betalingsvoorwaarden zijn vastgelegd.
ProductiecapaciteitDe productiemiddelen omvatten apparatuur voor buigen, boren, vormen, lasersnijden, polijsten en robotlassen. De leverancier rapporteert tevens kwalificaties voor de productie van staalconstructies van speciale klasse en staalconstructies als productassortiment, wat expliciete ondersteuning biedt voor relevante productiecapaciteiten.
AanpasbaarheidDe leverancier ondersteunt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen en volledig maatwerk. Ook wordt beschikbaarheid van ODM-diensten gerapporteerd, wat wijst op brede ondersteuning voor maatwerk van ontwerp tot productie.
Product Q&A
Q:Welke materialen zijn beschikbaar voor de stalen constructie?
A:
De materialen kunnen worden aangepast aan staalsoorten Q345 (S355jr) of Q235 (S235jr) in een I-profiel.
Q:Kan de doorsnede van de kolommen en balken worden aangepast?
A:
Ja, de kolommen en balken kunnen worden aangepast met een rechte of variabele doorsnede.
Q:Welke soorten sandwichpanelen zijn beschikbaar voor het dak en de wanden?
A:
Opties voor dak en wanden omvatten sandwichpanelen met PU, EPS, glasvezel of steenwol.
Q:Biedt u ondersteuning bij de installatie?
A:
Ja, we bieden online begeleiding voor de installatie.
Q:Welke certificeringen heeft het product?
A:
Het product is gecertificeerd met ISO9001 en OHSAS18001.
Verstuur aanvraag
*naar:
Anhui Honglu Steel Construction(Group)Co., Ltd
Anhui Honglu Steel Construction(Group)Co., Ltd*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Betrouwbaar Prefab Industrieel Magazijn voor Efficiënte Opslagoplossingen en Logistiek Beheer
US$20.00-30.00
1 Stuk(MOQ)
Industriële staalstellingen voor optimale opslagoplossingen in magazijnen
US$20.00-35.00
700 Vierkante Meters(MOQ)
Zware Duurzame Prefab Stalen Frame Magazijngebouw voor Industriële Opslag
US$20.00-35.00
200 Vierkante Meters(MOQ)
Robuuste stalen opslagrek voor gestroomlijnde magazijnoperaties
US$60.00-120.00
500 Vierkante Meters(MOQ)
Robuuste Stevige Weerbestendige Stalen Gebouwen Stalen Magazijnen Industriële Opslag
US$20.00-35.00
200 Vierkante Meters(MOQ)
Veelzijdig industrieel staalmagazijn voor efficiënte opslagoplossingen
US$45.00-65.00
1,000 Vierkante Meters(MOQ)
Hoge kwaliteit geprefabriceerde stalen frame magazijn voor opslagoplossingen
US$899.00-1,099.00
1 Ton(MOQ)
Zwaarstalen magazijnloods voor industriële opslagoplossingen
US$30.00-60.00
100 Vierkante Meters(MOQ)
Robuuste stalen opslagrekken voor gestroomlijnde magazijnorganisatie
US$900.00-1,200.00
1 Ton(MOQ)
Premium stalen modulaire magazijnoplossingen voor efficiënte opslag
US$899.00-1,099.00
1 Ton(MOQ)
Industrieel robuust stalen opslagframe voor magazijnoplossingen
US$15.00-25.00
200 Vierkante Meters(MOQ)
Duurzame Stalen Magazijnoplossingen voor Optimale Industriële Opslag
US$1,599.00-1,799.00
10 Ton(MOQ)
Duurzaam Multifunctioneel Prefab Stalen Magazijn voor Snelle Bouw Industriële Hoge Capaciteit Grootschalige Opslag
US$10.00-60.00
100 Vierkante Meters(MOQ)
Duurzaam Stalen Structuur Magazijngebouw met 50 Jaar Levensduur voor Permanente Industriële Opslagoplossingen
US$25.00-45.00
200 Vierkante Meters(MOQ)
Zware stalen industriële magazijnoplossingen voor wereldwijde kopers Magazijn voor industrieel gebruik voor betrouwbare opslagoplossingen
US$32.00-45.00
200 Vierkante Meters(MOQ)
Duurzame stalen magazijnen voor gestroomlijnde logistieke en opslagoplossingen
US$30.00-45.00
1 Vierkante Meter(MOQ)
Duurzaam Stalen Prefab Magazijn voor Industriële Opslagoplossingen
US$1,000.00-1,300.00
1 Ton(MOQ)
Aangepaste Premium Stalen Frame Industriële Magazijngebouwen voor Efficiënte Opslagoplossingen
US$35.00-55.00
500 Vierkante Meters(MOQ)
Modulaire Sme Staal Opslagoplossing voor Fabrieksuitbreiding en Industrieparken
US$30.00-48.00
200 Vierkante Meters(MOQ)



















