Powered by Made-in-China.com
Premium droge capacitieve wanddoorvoer met Hall-sensortechnologie
US$ 1.200,00-3.000,00
1 Stuk
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarToepassing
Hoogspanning, LaagspanningMateriaal
Samengesteld polymeerModel NR.
FCRG2-40.5/630~1250Structuur
Bus InsulatorType
Een Type IsolatorGebruik
Hoge spanning elektriciteitstransmissie, Isolatie, Rijden, Elektrische installatieVerbindingsmethode
TrogsysteemGrootte van draagvermogen
40,5 kvCertificaat
ISO9001, iecKleur
rood of grijsMerk
hewei krachtstandaard
IEC60137, GB/T4109nominale stroom
630~1250Atemperatuur
-40 ℃ naar +55℃Transportpakket
plastic zak, export polywood kistSpecificatie
1070*140*140mmHandelsmerk
heweiOorsprong
ChinaGs-Code
85469000Productiecapaciteit
1000 stuks/maandBelangrijkste kenmerken
Breed spanningsbereik: Geschikt voor spanningen van 12 kV tot 550 kV, voor diverse toepassingen in elektriciteitsnetwerken.
Geen gas- of oliegevuld: Vuurvast, explosiebestendig en onderhoudsvrij ontwerp.
Composietisolatie: Gebruikt composiet siliconenrubber of porselein voor de buitenisolatie.
Maatwerk mogelijk: Volledige aanpassing mogelijk op basis van voorbeelden en ontwerpen.
Lichtgewicht ontwerp: Kleinere afmetingen en lager gewicht in vergelijking met traditionele isolatorhulzen.
Diverse certificeringen: Gecertificeerd volgens ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 en OHSAS1800.
Snelle reactietijd: Het verkoopteam reageert binnen 24 uur op vragen.
OEM/ODM-service: Accepteert aangepaste logo's en ontwerpen voor de productie.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 1 year GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Tianjin PortGemiddelde responstijd: ≤0.01h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier beschikt over brede mogelijkheden op het gebied van maatwerk, ODM, OEM en recente ontwikkeling van nieuwe producten. Hij meldt certificering volgens ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001, type-testenrapporten van geaccrediteerde laboratoria, vier productielijnen, een productiefaciliteit van 8.000 m² en gestandaardiseerde inspectieprocedures voor eindproducten. De aftersalesdekking omvat foutopsporing, onderhoud, installatie en training, ondersteund door schriftelijke procedures voor service, corrigerende maatregelen en klachtenafhandeling. De leverancier exporteert echter pas sinds één jaar, beschikt niet over magazijnen en showrooms in het buitenland, heeft geen geldig productiecontract met gerelateerde onderaannemers en mist formele uitbestedingsprocedures en voortdurende afstemming van batchhoeveelheden. De financiële informatie is inconsistent en ontoereikend voor een betrouwbare beoordeling; geldbedragen zijn weggelaten zoals vereist.
LeverancierstypeDe leverancier presenteert zichzelf als een productiegerichte leverancier met productiefaciliteiten, OEM-service voor bekende merken, ODM-service, voorraadcapaciteit en activiteiten op het gebied van productontwikkeling. Zijn exportervaring is beperkt tot één jaar, terwijl er geen magazijn of showroom in het buitenland beschikbaar is.
CertificeringenDe leverancier verklaart dat hij gecertificeerd is volgens ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001 en dat meerdere type-testenrapporten zijn afgegeven door ILAC-MRA-geaccrediteerde laboratoria. Dit zijn expliciete certificeringen en testkwalificaties ter ondersteuning van kwaliteits-, milieu- en arbeidsveiligheidsbeheer.
After-sales capaciteitDe aftersalesdiensten omvatten foutopsporing, onderhoud, installatie van apparatuur en training. De leverancier meldt dat er schriftelijke procedures bestaan en worden gevolgd voor servicebeoordeling, corrigerende en preventieve maatregelen en klantklachten, maar dat er geen magazijn of showroom in het buitenland is.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt dat er het afgelopen jaar nieuwe producten zijn ontwikkeld, dat ODM-service wordt geboden, dat er brede ontwikkelingsondersteuning op ontwerpgebied beschikbaar is en dat 40% van de teamleden een universitaire opleiding of hoger heeft. Er is echter geen beschikbare SDK, wat het bewijs van software- of platformontwikkelingscapaciteit beperkt.
ProductiecapaciteitDe leverancier meldt vier productielijnen, een productieoppervlak van 8.000 m², 500 m² aan gestandaardiseerde testlaboratoria, voorraadcapaciteit en consequent gevolgde inspectie-instructies voor eindproducten. De capaciteitsbeheersing wordt verzwakt door het ontbreken van voortdurende afstemming van batchhoeveelheden, het ontbreken van een SOP voor uitbesteding en het ontbreken van een geldig contract met gerelateerde onderaannemers.
AanpasbaarheidDe leverancier ondersteunt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen, beperkte aanpassingen en flexibel maatwerk. Dezelfde brede dekking van ontwerpdiensten wordt gerapporteerd in zowel de gegevens over productontwikkeling als die over ontwerpcapaciteiten.
Product Q&A
Q:Hoe kunt u uw ideale producten aanschaffen?
A:
U kunt ons uw tekeningen met specificaties toesturen, waarna wij de producten volgens uw tekening produceren. Of, indien u nog geen duidelijk plan heeft, kunnen wij een ontwerp maken op basis van uw wensen.
Q:Wat is uw verpakking?
A:
Standaard exportverpakking of een aangepaste verpakking, afhankelijk van uw wensen.
Q:Bent u akkoord met het gebruik van ons logo?
A:
OEM/ODM is mogelijk.
Q:Welke spanningsbereiken worden door de droge transformatorisolatoren van Hewei Power gedekt?
A:
De droge transformatorisolatoren van Hewei Power dekken een breed spanningsbereik, van 11kV tot 550kV, waaronder 11kV-40.5kV, 24kV-52kV, 12kV-500kV, 12kV-252kV en 35kV-363kV, en voldoen zo aan diverse behoeften van elektriciteitsnetwerken.
Q:Welke certificeringen heeft Hewei Power behaald?
A:
Hewei Power is gecertificeerd volgens de normen ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001. Daarnaast heeft het ook de certificering OHSAS1800 en diverse type-testrapporten die zijn uitgegeven door laboratoria die zijn geaccrediteerd door ILAC-MRA, wat volledig de toewijding van het bedrijf aan kwaliteit en duurzaamheid bevestigt.
Verstuur aanvraag
*naar:
Baoding Hewei Power Technology Co., Ltd.
Baoding Hewei Power Technology Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Geavanceerde droge composietdoorvoer met capacitieve sensor en Hall-effectdetectie
US$1,200.00-3,000.00
1 Stuk(MOQ)
Slimme droge composiet-capacitieve wanddoorvoer met Hall-sensormonitoring
US$1,200.00-3,000.00
1 Stuk(MOQ)
Premium 40.5KV 5000A Droogtype Composiet Capacitatieve Wanddoorvoer voor Vitale Onderstation Toepassingen
US$50.00-130.00
10 Stukken(MOQ)
Smart Grid-ready droge composietdoorvoer met Hall-sensor
US$1,200.00-3,000.00
1 Stuk(MOQ)
40.5kv 1250A Droge Type Capacitatieve Wanddoorvoer met Stroomtransformator, Hoogspanningsisolator voor Energieonderstation
US$1,200.00-2,300.00
1 Stuk(MOQ)
252kV/630A Droogtype hoogspanningswanddoorvoer met composietomhulsel
US$60.00-140.00
100 Stukken(MOQ)
12kv Epoxyhars wandbushing met ingebouwde geleider en sensor voor schakelapparatuur
US$23.00-25.00
5 Stukken(MOQ)
145kV/1600A Droge Type Hoogspanningswanddoorvoer met Composiet Omhulsel
US$70.00-150.00
100 Stukken(MOQ)
1.2kv Epoxyhars gegoten droge type bushing met spade terminals (630-5000A)
US$30.00-1,000.00
10 Stukken(MOQ)
RIS Droge Type 172kV Wanddoorvoer Leverancier
US$9,000.00
1 Stuk(MOQ)
1.2kv Epoxyhars gegoten droge type bushing met spade terminals (417A/660A/830A)
US$30.00-1,000.00
10 Stukken(MOQ)
RIS 362kV Droge Type Condensator Wanddoorvoeren
US$25,800.00
1 Stuk(MOQ)
Droge Type RIP 145kV Condenser Wanddoorvoer
US$6,000.00
1 Stuk(MOQ)
150*200 Transformatorisolatoren Doorvoer met Busbar Gladde Shedless Isolatie Epoxy Wandisolator 12kv
US$18.00-22.00
2 Stukken(MOQ)
Droge Type RIP 363kV 1000A Wanddoorvoer
US$9,000.00
1 Stuk(MOQ)

















