Powered by Made-in-China.com
Aanpasbare 42u Serverrack voor Gestroomlijnde Gegevensoplossingen
US$ 89,00-99,00
10 Stukken
Voorbeeldprijs: US$300.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarType
ServerkastGebruik
Videobewakingssystemen, Netwerkintegratiesysteem, Remote Monitoring System, Closed-circuit monitoringsysteem, Elektronisch bewakingssysteem, Draadloos MonitoringssysteemModel NR.
Gma61042bInstallatie
VerticaalFan Nummer
TweeHoedanigheid
42uCertificaat
CE, ISO, RoHSConditie
Nieuwkleur
zwartmodelnr.
gma61042bmerk
goedspanning
110 v tot 280 v.standaard kast
19 inchTransportpakket
kartonnen doos of houten palletsSpecificatie
600 w * 1000 d * 2000 uurOorsprong
Guangzhou, ChinaGs-Code
850440200Productiecapaciteit
4000 sets per maandBelangrijkste kenmerken
Hoge draagcapaciteit: Ondersteunt tot 1800 kg (3968 lb) aan apparatuur voor zwaar gebruik.
Aanpasbare kleur: De kleur is optioneel, waardoor aanpassing mogelijk is om aan specifieke eisen te voldoen.
Voldoet aan industriële standaard: Voldoet aan de EIA-310-D 19-inch standaard voor naadloze integratie.
Verschillende dieptemogelijkheden: Beschikbaar in dieptes van 800 mm, 1000 mm, 1100 mm en 1200 mm.
Gecertificeerde kwaliteit: CE-, ISO- en RoHS-gecertificeerd voor veiligheid en naleving van milieuvoorschriften.
Efficiënte luchtstroom: Geperforeerde voor- en achterdeuren bevorderen de luchtstroom van voor naar achter.
Duurzaam materiaal: Gemaakt van hoogwaardig koolstofstaal (Q235B) met een poedercoating.
Complete accessoires: Inclusief planken, PDU-bevestigingen, kabelgoten en vergrendelde deuren.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 4 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Guangzhou PortGemiddelde responstijd: ≤6.05h GecertificeerdBetalingsvoorwaarden: LC, T/T, D/P, etc.
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier is een gecombineerd bedrijf met een brede productie- en technologiegerichte bedrijfsomvang, waaronder transformatoren, netwerkapparatuur, software, koelapparatuur, bewakingssystemen, containers, metalen constructies, vermogenselektronica en elektrische apparatuur. De leverancier beschikt over de certificeringen ISO9001:2015, ISO45001:2018 en ISO14001. Aanpassingen zijn mogelijk op basis van monsters en ontwerpen, waaronder volledige, beperkte en flexibele aanpassingen. De leverancier meldde echter geen nieuwe producten in het afgelopen jaar, geen ODM, geen OEM voor populaire merken en geen SDK, en beschikt niet over gedocumenteerde dossiers voor corrigerende maatregelen en klachtenafhandeling. De productie omvat zes productielijnen en voorraadcapaciteit, maar er is geen voortdurende afstemming van hoeveelheden, geen SOP voor uitbesteding en geen geldig contract met gerelateerde onderaannemers. Het financiële bewijs is onvoldoende omdat alleen rapportagejaren zijn verstrekt. Er zijn geen klantcases geïdentificeerd.
LeverancierstypeDe leverancier is geclassificeerd als een gecombineerd bedrijf en is actief in productie, software, netwerkbeveiliging, bewaking, elektrische apparatuur en aanverwante technische diensten. De vermelde reikwijdte wijst op een gediversifieerde industriële en technologiegerichte leverancier in plaats van een entiteit met een strikt gespecialiseerd werkterrein.
CertificeringenDe leverancier meldt te beschikken over de certificeringen ISO9001:2015, ISO45001:2018 en ISO14001, die betrekking hebben op kwaliteit, arbeidsgezondheid en -veiligheid en milieubeheer. Deze certificeringen vormen expliciet bewijs ter ondersteuning van de kwalificaties van het managementsysteem.
R&D-capaciteitDe leverancier ondersteunt meerdere aanpassingsvormen, maar meldt geen nieuwe producten in het afgelopen jaar, geen ODM-service en geen beschikbare SDK. Het gedocumenteerde ontbreken van recente productontwikkeling en SDK-capaciteit wijst op beperkingen in het innovatiegerelateerde aanbod.
ProductiecapaciteitDe leverancier meldt zes productielijnen, vier ervaren medewerkers voor de exporthandel en de mogelijkheid om producten uit voorraad te leveren. De leverancier stemt de hoeveelheden voor productiepartijen echter niet continu af, beschikt niet over een SOP voor uitbesteding en heeft geen geldig contract met gerelateerde onderaannemers, wat duidelijke zwakke punten in de productiecontrole veroorzaakt.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet aanpassingen op basis van monsters en ontwerpen, volledige aanpassingen, beperkte aanpassingen en flexibele aanpassingen. Dit vormt direct bewijs van een brede aanpassingscapaciteit, hoewel ODM-diensten niet inbegrepen zijn.
Product Q&A
Q:Wat is de maximale draagcapaciteit?
A:
De serverkast kan tot 1800 kg (3968 lb) aan apparatuur dragen.
Q:Kan de kleur aangepast worden?
A:
Ja, de kleur is optioneel en kan worden aangepast aan uw wensen.
Q:Welke certificeringen heeft het product?
A:
Het product heeft CE-, RoHS- en ISO-certificeringen.
Q:Wat zijn de beschikbare diepteopties?
A:
De kast is verkrijgbaar in de dieptes 800 mm, 1000 mm, 1100 mm en 1200 mm.
Q:Wat is de doorlooptijd voor de productie?
A:
Meestal duurt het 25-30 dagen om het product voor te bereiden.
Verstuur aanvraag
*naar:
Guangzhou Getwell Electronics Co., Ltd.
Guangzhou Getwell Electronics Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Zware 42u Server Rack voor Opslagoplossingen in Datacenters
US$200.00-500.00
10 Stukken(MOQ)
Premium 42u 48u Server Rack voor Edge Computing Oplossingen
US$10,000.00-20,000.00
1 Set(MOQ)
Robuuste 18u Server Rack voor Georganiseerde Datacenter Netwerkoplossingen
US$80.00
1 Stuk(MOQ)
Premium 42u Server Rack voor Efficiënte Datacenter Oplossingen
US$200.00-500.00
10 Stukken(MOQ)
Aze 42u Premium Server Rack voor Datacenter Oplossingen
US$200.00-500.00
10 Stukken(MOQ)
Dimensie 600m× 1200mm× 42u Slimme Server Rack met Geïntegreerde Koelingsoplossing voor Datacenter
US$100.00-300.00
10 Stukken(MOQ)
19-Inch Aanpasbare Dubbele Sectie Server Rack voor Optimale Gegevensbeheer
US$46.00-50.00
1 Stuk(MOQ)
Ruime 42u 800X1000 Server Rack voor Netwerk- en Opslagoplossingen
US$110.00-135.00
1 Stuk(MOQ)
Warm/Koud Gang Beheersysteem voor Server Rack Datacenter Netwerkoplossing
US$100.00-300.00
10 Stukken(MOQ)
Zware 42u Server Rack Ontworpen voor Internet Datacenters
US$110.00-135.00
1 Stuk(MOQ)
Premium Data Center Server Rack Oplossingen voor 42u, 45u, 48u Configuraties
US$100.00-200.00
10 Stukken(MOQ)
Zwarte Grijze 19in 42u Serverrack voor Datacenter
US$118.10-218.10
1 Stuk(MOQ)
19-Inch 42u Perforated Deur Server Rack voor Modulaire Datacenter Oplossingen
US$102.00-156.00
10 Stukken(MOQ)
Hoge kwaliteit 19 inch 42u deur vergrendelbare serverkasten voor datacenter
US$100.00-300.00
1 Stuk(MOQ)
Premium Cloud Server Rack voor Superieure Gegevensbeheeroplossingen
US$89.00-99.00
1 Stuk(MOQ)
42u Netwerkserverrack voor datacenterruimte afgeschermd door IT-room
US$340.00-356.00
10 Stukken(MOQ)
600*600*2000mm Datacenteroplossing met gehard glazen voordeur voor netwerknetwerk kast 42u serverrack prijs
US$89.00-156.00
10 Stukken(MOQ)
OEM Zwart/Grijs/Wit Standaardformaat 19 Inch 42u Serverkasten voor Datakamer
US$100.00-300.00
1 Stuk(MOQ)



















