Powered by Made-in-China.com
Hoge efficiëntie automatische verticale standaard steiger ringlock lasmachine voor steigerproductie
US$ 25.000,00-35.000,00
1 Stuk
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
365 dagen x 24 uren online, ingenieur ter plaatseGarantie
3 jaar voor de belangrijkste onderdelen, 1 jaar voor de volledige machineModel NR.
VH-A12Toepassing
Elektronische industrie, Automobielindustrie, Verwerkende industrieTechnische Class
automatische lasmachineControle
AutomatischVermogensdichtheid
Hitte Conduct WeldingLaser Classificatie
panasonic lasmachineType
automatische lasmachinelastechnieken
c02 afgeschermd booglassenlassnelheid
450 mm/minlaspistool nodig
12 stukslaspistool reisroute
0-100 mmlaspistool handleiding fijne afstelling bereik
X:50mm Y:50mmTransportpakket
aangepastSpecificatie
L4900*W1400*H1800mmHandelsmerk
winnenOorsprong
ChinaGs-Code
8468800000Productiecapaciteit
10000 stuks/jaarBelangrijkste kenmerken
Uitgebreide aftersalesondersteuning: 24 uur per dag, 7 dagen per week online service, met de mogelijkheid om een monteur ter plaatse in te zetten gedurende 365 dagen.
Uitgebreide garantie: 3 jaar op de belangrijkste onderdelen en 1 jaar op de complete machine.
Hoge lasprestaties: De las snelheid varieert van 450 tot 600 mm per minuut.
Geavanceerd PLC-besturingssysteem: Uitgerust met een OMRON PLC en een gebruiksvriendelijk touchscreen.
Aanpasbare machineafmetingen: De afmetingen van de machine kunnen worden aangepast aan specifieke materiaaleisen en afmetingen.
Veelzijdige compatibiliteit met steigers: Geschikt voor steigerstandaarden van 500 mm tot 3000 mm.
Precisielastechnologie: Gebruikt CO2-beschermd booglassen met 12 OTC-laspistolen.
Flexibele aanpassingsmogelijkheden: Biedt volledige aanpassing, kleine aanpassingen en opties op basis van ontwerp.
Bedrijfsprofiel
Soort bedrijf: Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf, Groepsmaatschappij GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 5 YearsGemiddelde responstijd: ≤0.46h GecertificeerdBetalingsvoorwaarden: LC, T/T, Western Union
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingGanar Technology Hebei Co., Ltd. wordt geïdentificeerd als een Chinese handelsmaatschappij die in 2020 is opgericht met zes werknemers. De verstrekte materialen beschrijven GANAR TECH ook als opgericht in 2010, met ongeveer 100 werknemers, engineers, productiemiddelen, internationale export en uitgebreide projectervaring; de relatie tussen deze profielen wordt echter niet expliciet verklaard. De informatie ondersteunt het bestaan van maatwerkdiensten voor verpakkingsautomatisering, internationale serviceverlening, exportactiviteiten en beweerde ervaring in meer dan 20 landen en meer dan 3.000 projecten. Productiecapaciteit wordt aangegeven door 10 productielijnen, terwijl het personeel voor kwaliteitscontrole wordt vermeld als 11–20. Informatie over het certificeringssysteem is expliciet vermeld als NIL en details over de auditresultaten kunnen niet worden geïnterpreteerd op basis van de verstrekte gecodeerde waarden. R&D, OEM/ODM, traceerbaarheid van grondstoffen, magazijnen in het buitenland en verschillende operationele capaciteiten blijven onbekend.
LeverancierstypeDe leverancier is expliciet geclassificeerd als een handelsmaatschappij en als een Limited Company die in China is geregistreerd. De opgegeven oprichtingsdatum is 2 april 2020, met zes werknemers.
CertificeringenHet certificeringsveld voor het leveranciersbeheersysteem is expliciet geregistreerd als NIL. Hoewel een audit door TUVRHEINLAND met een geldigheidsduur van 21 januari 2025 tot 20 januari 2026 wordt vermeld, stellen de opgegeven audittype- en resultaatcodes geen certificering of positief resultaat vast.
After-sales capaciteitHet bedrijf stelt dat meer dan 15% van zijn personeelsbestand wordt ingezet voor pre-sales-engineering en aftersaleservice, en claimt wereldwijd 24 uur per dag ondersteuning voor machines. Het benadrukt ook het draaiende houden van de activiteiten van klanten en levert daarmee expliciet bewijs van een focus op aftersales, hoewel het daadwerkelijke servicenetwerk niet onafhankelijk wordt beschreven.
R&D-capaciteitHet bedrijf claimt 58 patenten, een focus op innovatie en verbetering van de productieprestaties, en een opgegeven ervaringswaarde van 1 voor R&D-engineers. Het aantal nieuwe producten, de ODM-capaciteit, de beschikbaarheid van een SDK en andere specifieke R&D-indicatoren zijn echter onbekend.
ProductiecapaciteitDe leveranciersbeschrijving vermeldt ongeveer 100 werknemers, 30 engineers, 100.000 vierkante meter en 10 productielijnen, terwijl het operationele dossier afzonderlijk zes werknemers vermeldt. Het opgegeven aantal productielijnen ondersteunt de productiecapaciteit, maar de tegenstrijdige informatie over de bedrijfsgrootte vermindert de duidelijkheid over de huidige operationele schaal.
AanpasbaarheidHet bedrijf biedt expliciet maatwerkdiensten op basis van de producten en vereisten van elke klant en vermeldt verpakkingsmachines, kartonneermachines, transportsystemen en andere apparatuur. Dit ondersteunt maatwerk voor apparatuur- en automatiseringsoplossingen, hoewel de formele OEM/ODM-status onbekend blijft.
ClientcasesHet bedrijf claimt meer dan 3.000 projecten, export naar meer dan 20 landen en noemt Thailand, Rusland, Argentinië en Maleisië als enkele van zijn exportbestemmingen. Samenwerking met Fortune 500-bedrijven is onbekend en de projecten zijn niet onafhankelijk gespecificeerd in de verstrekte informatie.
Product Q&A
Q:Wat moet ik doen als er problemen ontstaan?
A:
U kunt direct contact opnemen met onze professionele verkoopvertegenwoordigers, en onze ervaren ingenieurs zullen eventuele problemen die u ondervindt snel en efficiënt oplossen. Bovendien bieden wij zorgvuldig gedetailleerde voorbeelddiensten aan, uitgebreide en systematische gratis technische trainingen, evenals handige online technische begeleiding en duidelijke video-instructies, allemaal om u volledige ondersteuning te bieden.
Q:Is het mogelijk om de afmetingen van de machine aan te passen aan specifieke eisen?
A:
Zeker. Laat ons weten welke specifieke materialen of onderdelen u wilt lassen, samen met de gewenste afmetingen. Ons team zal de machine dan op maat maken, met grote aandacht voor detail, en strikt in overeenstemming met uw gespecificeerde afmetingen, om een perfecte pasvorm te garanderen.
Q:Welke maatregelen zijn er om de kwaliteit van het product te waarborgen?
A:
Er is een verfijnd managementsysteem geïmplementeerd tijdens de productie, met meerdere kwaliteitscontroles op elk onderdeel van het proces. Professionele inspecteurs gebruiken precisie-instrumenten voor monitoring van het gehele proces.
Q:Wat is de duur van de garantieperiode voor het product?
A:
Wij bieden een garantie van 1 jaar. Wij zullen zo snel mogelijk gedetailleerde informatie verstrekken. Als u hulp nodig heeft, staat ons professionele team klaar om u te ondersteunen. Indien u andere behoeften heeft op het gebied van mallen, bieden wij ook technische instructies en video-instructies aan.
Verstuur aanvraag
*naar:
Ganar Technology Hebei Co., Ltd.
Ganar Technology Hebei Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Hoge Efficiëntie 4 in 1 Laser Lasmachine 1000W Draagbare Laser voor RVS
US$2,359.00-2,450.00
1 Stuk(MOQ)
Premium Kwaliteit 12ppm Hoge Snelheid Geautomatiseerde Laser Lasmachine voor Batterijpakketproductie
US$1,000,000.00-1,500,000.00
1 Set(MOQ)
Dmk Hoog-Efficiëntie Lithium Batterij Pack Laser Lasmachine voor Snelle Productie
US$14,500.00-26,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Efficiëntie 1500W 2000W 3000W 4 in 1 Laserlasmachine met Waterkoeler voor Plaatmetaal RVS
US$2,690.00-5,290.00
1 Set(MOQ)
Hoge Efficiëntie 1500W Laserlasmachine voor Energieopslag
US$3,000.00
3 Sets(MOQ)
CNC-vezel-ADTW 1000W hoogrendementslasermachine voor aluminiumlegeringen
US$5,000.00-10,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Efficiëntie 4-in-1 Mini Handheld Laser Lasmachine voor Naadloze Verbindingen
US$2,400.00
1 Set(MOQ)
Chnviken vezel laserlasmachine Ideaal voor dunne materialen Hoge efficiëntie Draagbare laserlasmachine
US$2,000.00-2,200.00
1 set(MOQ)
Hoge Efficiëntie 1000W Fiber Laser Lasmachine voor RVS
US$3,750.00-3,950.00
1 Stuk(MOQ)
Hoogrendements-laserlasmachine voor lithiumbatterijpakketten voor snelle productie
US$14,500.00-26,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Efficiëntie Mould Reparatie Laser Lasmachine voor Professionals
US$5,800.00-6,500.00
1 Set(MOQ)
Fiberlaserlasmachine voor metalen platen roestvrij staal aluminium, hoogefficiënte draagbare laserlasmachine
US$2,000.00-2,200.00
1 set(MOQ)
1000W Hoge Precisie Dubbele Tafel Laserlasmachine voor Verbeterde Productie-efficiëntie
US$121,800.00-151,800.00
1 Set(MOQ)
Hoge Efficiëntie 1000W Draagbare Laserlasmachine voor Metaal
US$5,000.00-11,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoogrendementslasmachine 1500W voor staal en aluminium
US$2,450.00
3 Sets(MOQ)
Hoge Efficiëntie Waterkoeling Draagbare 1500W Fiber Laser Lasmachine voor RVS Aluminium Koper Automatische Hnd
US$2,000.00-4,200.00
1 Stuk(MOQ)



















