Powered by Made-in-China.com
Duurzame 330 Graafmachine voor Efficiënte Grondverplaatsingsoplossingen
US$ 20.000,00-30.000,00
1 Stuk
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales Service
jaGarantie
1 jaarModel NR.
330-TJH30065Type
RupsgraafmachineGebruik
Mijnbouw graafmachineEmmer
GraafTransmissie
Hydraulische TransmissieAandrijvingstype
Interne verbrandingsmotorEmmercapaciteit
1.0 ~ 1.5m³Grootte
MiddelgrootCertificaat
CEConditie
GebruiktTransportpakket
\Specificatie
30800 kgHandelsmerk
\Oorsprong
ChinaGs-Code
8429521200Belangrijkste kenmerken
Geoptimaliseerde transportafmetingen: De transportbreedte van 2,98 meter en de transporthoogte van 2,96 meter passen in standaard platte aanhangwagens zonder demontage.
Hogere efficiëntie van de bediening: Slimme systemen verhogen de efficiëntie van de bediening tot wel 45% in vergelijking met standaardmodellen.
Lagere onderhoudskosten: Een langere levensduur van de filters vermindert de reguliere onderhoudskosten tot wel 20%.
Grote brandstofcapaciteit: Een brandstoftank van 474 liter zorgt voor een langere operationele tijd zonder frequent bijvullen.
Uitgebreide garantie: Inclusief een garantie van 1 jaar voor gemoedsrust en bescherming.
CE-gecertificeerde kwaliteit: Het product voldoet aan de CE-certificeringseisen voor veiligheid en conformiteit.
Flexibele aanpassingsmogelijkheden: Biedt volledige, beperkte, op monsters gebaseerde en op ontwerp gebaseerde aanpassingsopties.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 15 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Lianyungang PortGemiddelde responstijd: ≤9.44h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDF Nails is een fabrikant van metalen spijkers en draad met meer dan 12 jaar exportervaring en gerapporteerde exportverkopen van 71%–90%. Het bedrijf exploiteert twee productielijnen, rapporteert een jaarlijkse productie van 21.600 ton en voert 100% inspectie van eindproducten uit, ondersteund door twee inspecteurs voor kwaliteitsborging en kwaliteitscontrole. De leverancier beschikt over meerdere managementsysteemcertificeringen, waaronder ISO 9001, ISO 14001, IATF/TS 16949, BSCI, SA 8000, HSE en QC 080000. Het bedrijf biedt OEM- en uitgebreide maatwerkdiensten en heeft OEM-diensten geleverd aan bekende merken. Er wordt gesteld dat serviceprocedures en registraties van corrigerende maatregelen bestaan, met een levertijd van één maand in het hoogseizoen en binnen 15 werkdagen in het laagseizoen. De leverancier beschikt echter niet over een magazijn, showroom, agent of vestiging in het buitenland, heeft geen beschikbare SDK en er zijn geen klantcases bij naam verstrekt. De financiële informatie is beperkt tot jaaraanduidingen zonder inhoudelijke financiële kengetallen.
LeverancierstypeDe leverancier is een fabrikant en verkoper van metalen spijkers, draad, ijzerwaren en aanverwante metaalproducten, met twee productielijnen, een gerapporteerde jaarlijkse productie van 21.600 ton en meer dan 12 jaar ervaring in de sector. De exportverkopen vertegenwoordigen 71%–90% van de totale verkopen en het bedrijf voert ook import- en exportactiviteiten uit.
CertificeringenDe leverancier meldt te beschikken over BSCI-, IATF/TS 16949-, ISO 14001-, ISO 9001-, SA 8000-, HSE- en QC 080000-certificeringen. Dit vormt expliciet bewijs van meerdere certificeringen op het gebied van kwaliteits-, milieu-, maatschappelijke verantwoordelijkheid-, automotivekwaliteit- en veiligheidsgerelateerde managementsystemen.
After-sales capaciteitDe leverancier verklaart dat procedures voor servicecapaciteit en registraties van corrigerende/preventieve maatregelen worden bijgehouden, beschikt over 20 gekwalificeerde leveranciers met servicecapaciteit en biedt ondersteuning bij het debuggen. Het bedrijf biedt meerdere offerte- en betalingsmogelijkheden en heeft vastgestelde levertijden, maar beschikt niet over een magazijn, showroom, agent of vestiging in het buitenland; daarom ondersteunt het bewijs procedurele servicecapaciteit, maar geen uitgebreid buitenlands servicenetwerk.
ProductiecapaciteitDe leverancier meldt twee productielijnen, een jaarlijkse productie van 21.600 ton, meer dan 12 jaar exportervaring en 100% inspectie van eindproducten met vastgelegde inspectie-instructies. Deze gegevens leveren expliciet bewijs van gevestigde productiecapaciteit en kwaliteitscontroles tijdens de productie.
AanpasbaarheidDe leverancier ondersteunt expliciet maatwerk op basis van monsters en ontwerpen, volledig en beperkt maatwerk, flexibele maatwerkoplossingen en OEM-productie. In de bedrijfsbeschrijving staat dat producten op verzoek van klanten kunnen worden aangepast, wat rechtstreeks sterke maatwerkcapaciteit ondersteunt.
Product Q&A
Q:Wat zijn de transportafmetingen van de graafmachine?
A:
De transportbreedte is 2,98 meter en de transporthoogte is 2,96 meter, waardoor deze op standaard platte aanhangwagens kan worden vervoerd zonder dat deze gedemonteerd hoeft te worden.
Q:Hoeveel weegt de graafmachine?
A:
Het bedrijfsgewicht is 31.100 kg.
Q:Wordt de machine geleverd met een garantie?
A:
Ja, er wordt een garantie van 1 jaar meegeleverd.
Q:Welke aanpassingsmogelijkheden zijn er?
A:
Wij bieden volledige aanpassingen, kleine aanpassingen, aanpassingen op basis van voorbeelden en aanpassingen op basis van ontwerpen.
Q:Is de graafmachine nieuw of gebruikt?
A:
De aangegeven staat is "gebruikt".
Verstuur aanvraag
*naar:
Xuzhou Dingfeng Hardware Products Co., Ltd.
Xuzhou Dingfeng Hardware Products Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Compacte lithium mini-graver voor efficiënte grondverplaatsingsoplossingen
US$2,000.00-3,500.00
1 Stuk(MOQ)
Veelzijdige 330 Graafmachine voor Efficiënte Grondverzetoplossingen
US$20,000.00-30,000.00
1 Stuk(MOQ)
Compacte Elektrische Graafmachine voor Efficiënte Stedelijke Grondverzetoplossingen
US$1,999.00-2,699.00
2 Stukken(MOQ)
Compacte Mini Graafmachine voor Efficiënte Grondverplaatsingsoplossingen
US$4,100.00-4,300.00
1 unit(MOQ)
Duurzame Kat 320d Hydraulische Graafmachine voor Efficiënte Grondverzet
US$16,000.00-23,800.00
1 Set(MOQ)
Betrouwbare 350 Graafmachine voor Efficiënte Grondverzetoplossingen
US$50,000.00-80,000.00
1 Stuk(MOQ)
Duurzame Mini 2.6 Ton Graafmachine voor Snelle en Nauwkeurige Grondverplaatsingsoplossingen
US$22,199.00-27,199.00
1 Stuk(MOQ)
Betrouwbare 330 Graafmachine Ontworpen voor Efficiënte Grondverzet
US$20,000.00-30,000.00
1 Stuk(MOQ)
Sany Sy365h Graafmachine voor Efficiënte Aarde Verplaatsingsoplossingen
US$100,000.00-500,000.00
1 Stuk(MOQ)
Betrouwbare 330 Graafmachine voor Efficiënte Grondverzetoplossingen
US$20,000.00-30,000.00
1 Stuk(MOQ)
Premium stalen hydraulische graafmachines voor efficiënte grondverzetoplossingen
US$2,594.00
1 Stuk(MOQ)
Krachtige 1-Ton Graafmachine voor Efficiënte Aarde Verplaatsing Oplossingen
US$999.00-2,499.00
1 Stuk(MOQ)
Compacte Mini Graafmachine voor Efficiënte Mijnbouw- en Grondverzetoplossingen
US$1,999.00-2,699.00
2 Stukken(MOQ)
Geavanceerde Duurzame Graafmachine voor Efficiënte Grondverplaatsingsoplossingen
US$2,499.00-3,999.00
1 set(MOQ)
Duurzame Rhino Graafmachine Grapple voor Efficiënte Materiaalbehandelingsoplossingen
US$4,100.00-4,300.00
1 unit(MOQ)
Brandstofefficiënte Gebruikte Duurzame Structuur Kat 320d Graafmachine voor Bouw
US$32,000.00-38,000.00
1 Stuk(MOQ)
Betrouwbare 3-Ton Graafmachine voor Efficiënte Grondverzetoplossingen
US$2,499.00-3,999.00
1 set(MOQ)
Duurzame en Wendbare Mini Graafmachine voor Efficiënt Onderhoud van Eigendommen en Grondverzet
US$20,264.00-23,382.00
1 Stuk(MOQ)
Duurzame Graafmachine Oplossingen voor Efficiënte Grondverzet Taken
US$2,499.00-3,999.00
1 set(MOQ)



















