Powered by Made-in-China.com
Ybf3-80m2-6 Explosieveilige Driefasige Asynchrone Motor Gebruik voor Trekkende Ventilator
US$ 500,00
10 Stukken
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarToepassing
IndustriëleSnelheid
Lage snelheidModel NR.
YBF3-80M2-6 MotorAantal Stator
Drie-faseBehuizing Bescherming
Explosion-Proof typeAantal polen
6Vanaf Mode
y-δ StartenCertificaat
ISO9001, CCCframegrootte
80 mmnominaal vermogen
0,55 kwspanning
380 v, 400 v, 460 v, 415 v, 660 v, 1140 vhuidig
1,58a/0,91afrequentie
50 hznominaal toerental
890 omw/m.efficiëntie
73.6%arbeidsfactor
0.72beschermingsklasse
ip55isolatieklasse
Fkoelmethode
ic411type belasting
S1omgevingstemperatuur
-15°c tot 35°c (mijnbouw) of 40°c (fabriek)Transportpakket
houten kistenSpecificatie
100% koperdraadHandelsmerk
dagao-merkOorsprong
Taizhou, ZhejiangGs-Code
8501520000Productiecapaciteit
1000 stuks/dagBelangrijkste kenmerken
Explosieveilig ontwerp: Speciaal ontworpen voor ondergrondse kolenmijnen en fabrieken, en voldoet aan de IEC-normen.
Breed spanningsbereik: Ondersteunt 380V, 400V, 415V, 460V, 660V, 1140V, en biedt opties voor dubbele spanning.
Aanpasbare kabelinvoer: De lengte van de leiding en het type inlaat kunnen worden aangepast aan de wensen van de gebruiker.
Hoge efficiëntie en laag geluidsniveau: Kenmerken zijn een hoge efficiëntie, laag geluidsniveau, minimale trillingen en energiebesparende mogelijkheden.
Duurzame constructie: Gemaakt van gietijzer of aluminium, met een IP55 beschermingsklasse en isolatieklasse F.
Uitgebreide certificeringen: Gecertificeerd volgens CE, CCC, ISO9001 en SGS-normen voor wereldwijde veiligheidsnaleving.
Snelle levering: Standaardmodellen worden geleverd binnen 15-20 dagen; speciale modellen binnen 30 dagen.
Volledige aanpassingsmogelijkheden: Biedt volledige aanpassing, kleine aanpassingen en aanpassingen op basis van ontwerpen.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 10 Years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Ningbo PortGemiddelde responstijd: >24h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier beschikt over brede maatwerk-, ODM- en OEM-mogelijkheden, ondersteund door 10 R&D-ingenieurs, meer dan 10 productielijnen, meerdere gespecialiseerde faciliteiten en 50 medewerkers voor kwaliteitscontrole. Het bedrijf beschikt over ISO9001:2015- en CCC-certificeringen en meldt gedocumenteerde procedures voor inspectie, corrigerende maatregelen, klachtenafhandeling en leveranciersbeheer. De leverancier exporteert al zeven jaar, waarbij de export 21%–30% van de totale omzet vertegenwoordigt, en biedt verschillende internationale offerte- en betalingsvoorwaarden. Er wordt echter gemeld dat er geen beschikbare SDK, geen geldig contract voor productiecapaciteit met gerelateerde onderaannemers, geen voorraad, geen buitenlands magazijn, geen buitenlandse showroom, geen buitenlandse agenten of vestigingen en geen deelname aan offline vakbeurzen zijn. Er wordt geen samenwerking met Fortune 500-bedrijven gemeld. Financiële informatie is alleen beschikbaar in de vorm van jaartallen, waardoor de financiële geloofwaardigheid niet volledig kan worden beoordeeld.
LeverancierstypeDe leverancier biedt ODM-diensten, OEM-diensten voor bekende merken en maatwerk op basis van monsters, ontwerpen en volledige specificaties. De productieopzet omvat faciliteiten voor ponsen, CNC-bewerking, wikkelen, assemblage en spuiten, wat wijst op een fabrikant met geïntegreerde productiefuncties en niet slechts op een handelsrol.
CertificeringenDe leverancier meldt een ISO9001:2015-certificaat voor het managementsysteem en een CCC-product- of conformiteitscertificering. Deze certificeringen leveren expliciet bewijs van formele kwaliteitsmanagement- en productconformiteitsdekking.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt dat het in het afgelopen jaar nieuwe producten heeft ontwikkeld, over ODM-capaciteit beschikt, 10 R&D-ingenieurs in dienst heeft en dat de gecombineerde ervaring van de R&D-ingenieurs 10 bedraagt. Dit ondersteunt de productontwikkelingscapaciteit, hoewel de leverancier expliciet geen beschikbare SDK heeft, wat het bewijs van software- of ontwikkelaarsplatformcapaciteit beperkt.
ProductiecapaciteitDe leverancier exploiteert meer dan 10 productielijnen, beschikt over faciliteiten voor ponsen, CNC-bewerking, wikkelen, assemblage en spuiten, heeft 50 medewerkers voor kwaliteitscontrole in dienst en meldt doorlooptijden van één maand tijdens het hoogseizoen en binnen 15 werkdagen buiten het seizoen. Er is echter geen geldig contract met gerelateerde onderaannemers en geen voorraadcapaciteit, waardoor de productieschaal wordt ondersteund, maar de continuïteit van de productie en de opslagcapaciteit minder goed zijn onderbouwd.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledig maatwerk, beperkt maatwerk en flexibel maatwerk. Ditzelfde bereik wordt gemeld in de informatie over R&D en ontwerpdiensten, wat sterk bewijs levert van brede maatwerkmogelijkheden.
Product Q&A
Q:Wat is uw levertijd?
A:
Binnen 20-25 dagen na ontvangst van de aanbetaling.
Q:Biedt u OEM-service aan?
A:
Ja, wij bieden OEM-service aan.
Q:Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor dit product?
A:
10 stuks per product.
Q:Kunnen we ons merk erop plaatsen?
A:
Ja, natuurlijk.
Q:Waar is uw verzendhaven?
A:
Haven van Ningbo, haven van Shanghai, China.
Verstuur aanvraag
*naar:
Zhejiang Dagao Electric Motor Co., Ltd.
Zhejiang Dagao Electric Motor Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
AC Explosieveilige Elektrische Machines 37kw Driefasige Asynchrone Motor
US$650.00-785.00
100 PC(MOQ)
Hoge Kwaliteit Vermogen 5.5kw, 7.5kw, Explosieveilig Driefasige Ybx3 Asynchrone AC Inductiemotor
US$217.00-220.00
5 Eenheid(MOQ)
Imb3/B5/V1/V3 Hoge Efficiëntie Ie5 Niveau Explosieveilig Permanent Magnetische AC Driefasige Motor voor Industrieel Gebruik
US$1,999.00-39,999.00
1 Stuk(MOQ)
Variabele Frequentie 22kw Driefasige Elektrische Motoren voor Industrieel Gebruik
US$580.00-590.00
10 Stukken(MOQ)
Hoge efficiëntie driefasige AC asynchrone motor voor waterpompen
US$23.00
30 Stukken(MOQ)
6 Polige AC Driefasige Asynchrone Elektromotor met ISO IEC ATEX Norm
US$54.00-1,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Prestaties 18.5kw Asynchrone Motor voor Efficiënte Luchtkoeling
Bespreekbaar
5 Stukken(MOQ)
Vlamdichte 380V/440V AC Asynchrone Driefasige Elektrische Motor voor de Chemische Industrie
US$20.00-1,500.00
10 Stukken(MOQ)
Duurzame 3kw explosieveilige elektromotor voor zwaar gebruik
US$200.00-250.00
10 Stukken(MOQ)
Hoge Spanning Industriële Explosieveilige Driefasige Asynchrone AC Inductiemotor
US$200.00-1,600.00
1 Stuk(MOQ)
2-6 Polige AC Explosieveilige Asynchrone Driefasige Elektromotor voor de Chemische Industrie
US$20.00-1,500.00
10 Stukken(MOQ)
Ybx 3 Serie Explosieveilige Elektrische Motor voor Ondergrondse Steenkoolmijn
US$500.00-8,000.00
1 Stuk(MOQ)
Duurzame 160kw Driefasige Ye3-315L1-2 Motor voor Industrieel Gebruik
US$4,000.00-4,010.00
10 Stukken(MOQ)
Industriële NEMA Fhp 56c Frame Premium Efficiëntie Driefasige Asynchrone Motor
US$23.00
30 Stukken(MOQ)
Ybx3 Serie Explosieveilige Driefasige Asynchrone AC Inductiemotor
US$81.00-85.60
5 Eenheid(MOQ)



















