Powered by Made-in-China.com
Linux-gebaseerde RFID-kaart tijdregistratieterminal toegangsbewakingsbeheer kantoortoegangssysteem
US$ 199,00
1 Stuk
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarType
IC-kaartlezerKaarttype
PROCESSOR, EM, desfire ev1/ev2/ev3Model NR.
CT9 PROInterface
USB, Seriële poort, 4g, tcp/ip, rs485, weigandLeesafstand
10 cm - 15 m.Toepassing
Parkeergelegenheid, Ziekenhuis, Bibliotheek, Vennootschap, Bank, Winkelproduct
4g tcp/ip-toegangscontroleterminalbesturingssysteem
linux-besturingssysteemweergave
3.5-inch touchscreenidentificatie
rfid, nfc, ble, pincoderfid-kaart
13.56MHz 125kHzmobiele referentie
iso 18092 nfc, ble (bluetooth laag energieverbruik)qr-code
qr-code, barcodewachtwoord
tik op pincodekaarthouders
10, 000 gebruikersinterfaces
4g, tcp/ip, rs485 osdp, wiegandzet de module vast
iso7816 sam-moduleswerkmodus
standalone- en netwerkmodusvermogen
12 v, poeip-bescherming
waterbestendig gebruik buitenshuiscertificering
ce, fccTransportpakket
goed pakketHandelsmerk
civintecOorsprong
ChinaGs-Code
8471900090Productiecapaciteit
1000 stuks/maandBelangrijkste kenmerken
5-in-1 Toegangscontrole: Ondersteunt RFID (125KHz/13.56MHz), mobiele BLE/NFC-technologie, QR-codes/barcode en een aanraaksleutelpad voor veelzijdige toegang.
Weerbestendigheid IP65: Geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik, met UV-bestendigheid, en geschikt voor regen, stof en ruige omgevingen met lage temperaturen.
Grote opslagcapaciteit: Kan tot 10.000 gebruikerskaarten en 50.000 gebeurtenislogboeken opslaan voor uitgebreide offline tracking.
Aanpasbare branding: Ondersteunt het printen van een OEM-logo op de behuizing van de lezer en biedt gratis programmering om aangepaste logo's op het 3,5-inch scherm weer te geven.
Veelzijdige interfaceondersteuning: Beschikt over 4G, TCP/IP, RS485, Wiegand en OSDP-protocollen, met een 12-30V DC- of PoE-voeding.
Beveiligde SAM-module: Bevat een ISO7816 SAM-sleuf voor verbeterde beveiliging, met opties voor extra modules op aanvraag.
IoT-beheer van faciliteiten: Geïntegreerde relaisuitgangen maken op afstand bediening van deurvergrendelingen mogelijk en integratie met verschillende IoT-systemen voor het beheer van faciliteiten.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service BeschikbaarJaar Exporteren: 2006-03-01Dichtstbijzijnde Haven: shenzhenGemiddelde responstijd: ≤1.65hBetalingsvoorwaarden: T/T, PayPal, Western Union, etc.
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier toont gevestigde capaciteiten op het gebied van productontwikkeling, maatwerk, kwaliteitscontrole en export. Er is R&D-documentatie beschikbaar voor audits, de leverancier biedt 3D-ontwerpdiensten aan, heeft in het afgelopen jaar nieuwe producten gemeld en ondersteunt maatwerk op basis van monsters, ontwerpen en volledige specificaties. De productiegegevens omvatten twee productielijnen, een opgegeven productievolume van 20,000 toegangscontrolelezers, drie kwaliteitsinspecteurs, afstemming van productiehoeveelheden en uitbestedingsprocedures. De serviceprocessen omvatten gedocumenteerde klachtenbehandeling, corrigerende en preventieve maatregelen, inspectie van eindproducten en kwaliteitsborging. De leverancier exporteert al 19 jaar, waarbij export 90% van de totale omzet vertegenwoordigt, en bedient Zuidoost-Azië, het Midden-Oosten en Noord-Amerika. De fragmenten bieden echter geen bewijs van financiële betrouwbaarheid, genoemde klantcases, buitenlandse vestigingen of agenten, buitenlandse magazijnen of deelname aan offline vakbeurzen. CE-conformiteit wordt vermeld, maar er is geen bredere certificering...
LeverancierstypeDe leverancier lijkt een productieleverancier te zijn met eigen productiecapaciteit, twee productielijnen, een opgegeven productievolume voor toegangscontrolelezers, voorraadcapaciteit en geldige contracten met verbonden onderaannemers. Daarnaast hanteert de leverancier uitbestedingsprocedures en vindt er doorlopend een afstemming van productiehoeveelheden plaats, wat de classificatie als fabrikant met beheerde uitbestede capaciteit ondersteunt.
CertificeringenCE-productconformiteitscertificering wordt vermeld. De verstrekte fragmenten identificeren geen aanvullende certificeringen of certificaatgegevens, waardoor het bewijs eerder op een beperkte conformiteitsindicatie wijst dan op een brede certificeringsbeoordeling.
After-sales capaciteitR&D-ingenieurs zijn verantwoordelijk voor technische ondersteuning tijdens de productie en voor aftersales-service, terwijl de leverancier gedocumenteerde en toegepaste procedures meldt voor klantklachten en corrigerende en preventieve maatregelen. Deze gegevens leveren expliciet bewijs van een georganiseerd aftersales-ondersteuningsproces.
R&D-capaciteitDe leverancier meldt nieuwe productontwikkeling, nieuwe producten in het afgelopen jaar, 3D-softwareontwerpdiensten en beschikbare documenten over R&D-ontwerpinvoer, -uitvoer, -beoordeling, -verificatie en -validatie voor audits. Deze punten ondersteunen expliciet actieve en gedocumenteerde capaciteiten voor productontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe productiegegevens omvatten twee productielijnen, een gemelde jaarlijkse productiviteit van 20,000 toegangscontrolelezers, drie kwaliteitsinspecteurs, gecontroleerde inspectie van eindproducten, afstemming van batchhoeveelheden en uitbestedingsprocedures. De gemelde doorlooptijden bedragen buiten het hoogseizoen maximaal 15 werkdagen en tijdens het hoogseizoen één maand, wat wijst op vastgelegde productie- en leveringscapaciteit.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen, beperkte aanpassingen en flexibele maatwerkoplossingen, in combinatie met 3D-softwareontwerpdiensten. Dit wijst op een breed aangegeven maatwerkbereik, ondersteund door ontwerpcapaciteit.
Product Q&A
Q:Welke soorten toegangscredentials worden ondersteund?
A:
De CT9 Pro ondersteunt 5-in-1 credentials: RFID (125KHz & 13.56MHz smartcards), mobiele toegang via BLE & NFC, QR-code/barcode, en een aanraaksleutelpad.
Q:Kan dit apparaat buiten worden gebruikt?
A:
Ja, het heeft een IP65-classificatie, waardoor het bestand is tegen regen, stof en sterke zonlicht, en geschikt is voor gebruik buitenshuis en in ruwe omgevingen.
Q:Welke communicatie-interfaces zijn beschikbaar?
A:
Het ondersteunt 4G, TCP/IP, RS485, Wiegand en OSDP protocollen, waardoor flexibele integratie mogelijk is met LAN-, internet- en cloudservers.
Q:Is OEM/ODM-aanpassing mogelijk?
A:
Ja, wij bieden ODM-aanpassingen voor hardware, firmware en software, evenals OEM-logo's op de behuizing van de lezer en aangepaste schermweergaven.
Q:Wat is de capaciteit voor gebruikers en logbestanden?
A:
Het systeem kan tot 10.000 gebruikerskaarten en 50.000 event logs opslaan, met uitbreidingsmogelijkheden op aanvraag.
Verstuur aanvraag
*naar:
CiVinTec Global Co., Limited
CiVinTec Global Co., Limited*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
TCP/IP Webgebaseerd RFID Kaart Toegangscontrolesysteem (S600)
US$95.00-100.00
1 Stuk(MOQ)
13.56MHz Mf Kaart Aanraakscherm Tijdregistratiesysteem (FA2/MF)
US$165.00-170.00
1 Stuk(MOQ)
Waterdichte Draagbare RFID Vingerafdruk Tijdregistratiesysteem (TFT500P)
US$312.00-320.00
1 Stuk(MOQ)
Modern RFID-bovenhoofdse detectiesysteem voor moeiteloos voorraadbeheer
US$464.00-577.00
2 piece(MOQ)
RFID Kaart Toegangscontrolesysteem met Toetsenbord (S600)
US$100.00-110.00
1 Stuk(MOQ)
Geavanceerd UHF RFID-inventarisbeheersysteem voor retail en bibliotheken
US$397.05
2 piece(MOQ)
RFID nabijheid deurtoegang controle systeem
US$24.00-25.00
1 Stuk(MOQ)
433MHz RFID Antenne in Toegangscontrolesysteem voor Parkeren
US$105.00-140.00
1 Stuk(MOQ)
UHF RFID Personeelsbeheersysteem
US$1,100.00-1,300.00
1 Stuk(MOQ)
Slimme UHF RFID-betaalterminal met direct factureringssysteem
US$397.05
2 piece(MOQ)
Geautomatiseerd Xclone contactloze RFID-leessysteem voor toegangscontrole
US$105.00-140.00
1 Stuk(MOQ)
Xclone RFID Actieve Tag voor Parkeersysteem en Toegangscontrole
US$105.00-140.00
1 Stuk(MOQ)
RFID Kanaaltoegang Controle Identificatie Inkomend en Uitgaand Schietbeveiligingssysteem
US$1,250.00
1 Stuk(MOQ)
RFID Toegangscontrolesysteem
US$320.00-340.00
1 Stuk(MOQ)
RFID Voertuig Toegangscontrolesysteem
US$1.00-300.00
2 Stukken(MOQ)
Geavanceerd UHF RFID-diefstalalarm met AI-analyses
US$464.00-577.00
2 piece(MOQ)



















