Powered by Made-in-China.com
Stabiele prestaties, driefasig 380V, VFD
US$ 73,00-76,00
10 Stukken
Voorbeeldprijs: US$76.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarToepassing
Hoge frequentie omzetter transducerUitvoertype
DrievoudigModel NR.
MZ510A-0015G-T4Principe van het werk
VectorbesturingsomzetterSchakelmodus
Hoge Draagfrequentie PWM ControlHoofd Circuit Type
spanning/stroomVoltage van Power Supply
Medium Voltage variabele frequentie DriveLink van Transformatie
AC-DC-AC variabele frequentie DriveAard van de DC-
Spanning Variable-Frequency DriveFunctie
Eenvoudig type, Constant Torque Universeel TypeMerk
chnchimodelnr.
mz510akleur
zwarthoogste frequentie
0 tot 500 hzingangsstroom
5.0Auitgangsstroom
3.8Aoem
jasnelheidsbereik
1:100 (svc); 1:1000 (fvc)besturingsmodus
svc, fvc, v/fTransportpakket
kartonnen doos/houtSpecificatie
1,5 kwHandelsmerk
chnchiOorsprong
Nanjing, ChinaGs-Code
8504409940Productiecapaciteit
1000000set/jaarBelangrijkste kenmerken
Breed vermogens- en spanningsbereik: Ondersteunt vermogens van 0,4 kW tot 1600 kW met opties voor 220V, 380V, 660V en 1140V.
Geavanceerde vectorregeling: Beschikt over geavanceerde vectorregeling algoritmen voor nauwkeurige snelheids- en koppelregeling.
Flexibel snelheidsregelbereik: Bereikt snelheidsverhoudingen van 1:100 (SVC) tot 1:1000 (FVC).
Geïntegreerde PLC- en PID-functies: Omvat meerfasige snelheidsregeling en gesloten lus procesbesturing.
Uitgebreid beveiligingssysteem: Beschermt tegen overbelasting, over- en onderspanning, oververhitting en kortsluiting.
Modulair ontwerp voor eenvoudig onderhoud: Compacte constructie met modulair ontwerp vermindert de onderhoudskosten.
Ondersteuning voor meerdere communicatieprotocollen: Ondersteunt Modbus, RS485, CANopen en CANlink voor flexibele integratie.
CE-certificering voor veiligheid: Voldoet aan Europese veiligheidsnormen met gegarandeerde kwaliteit.
Bedrijfsprofiel
Soort bedrijf: Fabrikant/fabriekJaar Exporteren: 2024-01-22Gemiddelde responstijd: ≤9.12h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier toont brede maatwerk- en R&D-capaciteiten, waaronder recente productontwikkeling en ODM-diensten. Hij rapporteert OEM-dienstverlening voor bekende merken en beschikt over productieapparatuur voor motorassemblage, PCBA-assemblage, lijminjectie, coating- en verouderingsprocessen. Tot de kwaliteitsgerelateerde sterke punten behoren de vermelde ISO9001-, ISO14001- en OHSAS18001-certificeringen, gedocumenteerde inspectie-instructies voor eindproducten en vastgelegde procedures voor corrigerende maatregelen en klachtenafhandeling. De leverancier beschikt echter niet over een geldig contract inzake productiecapaciteit met gerelateerde onderaannemers, noch over een magazijn, showroom, agent of filiaal in het buitenland, en rapporteert nul landen met buitenlandse dienstverlening. De financiële geloofwaardigheid kan niet worden beoordeeld op basis van de verstrekte gegevens, omdat de vermelde items jaren identificeren in plaats van financiële prestaties of ondersteunende maatstaven.
LeverancierstypeDe leverancier lijkt een fabrikant te zijn met interne assemblage- en productieprocessen, ondersteund door OEM-, ODM-, R&D-, voorraad- en maatwerkdiensten. Zijn buitenlandse operationele structuur is beperkt: hij heeft geen magazijn, showroom, agent of filiaal in het buitenland en rapporteert dienstverlening in nul landen.
CertificeringenHet bedrijf stelt dat het de certificeringen voor ISO9001-kwaliteitsmanagement, ISO14001-milieumanagement en OHSAS18001-managementsystemen voor arbeidsgezondheid en -veiligheid heeft behaald. Dit zijn expliciete certificeringsclaims, hoewel er geen certificaatnummers, geldigheidsdata of uitgevende instanties worden verstrekt.
After-sales capaciteitDe leverancier beschikt over gedocumenteerde procedures en registraties voor de beoordeling van leveranciersdiensten, corrigerende en preventieve maatregelen en de afhandeling van klantklachten, en biedt voorraadcapaciteit en training als buitenlandse dienst. Hij beschikt echter niet over agenten, filialen, magazijnen en showrooms in het buitenland, waardoor het bewijs van lokale of fysieke aftersalesdekking beperkt is.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert sterk wetenschappelijk onderzoek, een innovatief R&D-team, onafhankelijke intellectuele-eigendomsrechten op het gebied van industriële automatiseringsbesturingstechnologie, nieuwe producten in het afgelopen jaar en ODM-capaciteit. Er is geen SDK beschikbaar, maar deze beperking doet niets af aan het bredere bewijs van product- en technologieontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe gerapporteerde productievoorzieningen omvatten motorassemblage, PCBA-assemblage, lijminjectie, coating- en verouderingslijnen, samen met geavanceerde productie- en testapparatuur, voorraadcapaciteit en een vermelde gemiddelde levertijd van één maand tijdens zowel piek- als laagseizoenen. Er blijft een risico bestaan omdat de leverancier geen geldig contract inzake productiecapaciteit met gerelateerde onderaannemers rapporteert.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen en beperkte aanpassingen. Zijn vermelde bedrijfsmodel richt zich eveneens op gepersonaliseerde oplossingen, wat wijst op brede maatwerkmogelijkheden in plaats van alleen beperkte aanpassingen.
ClientcasesDe leverancier stelt dat hij OEM-diensten verleent aan bekende merken en heeft deelgenomen aan de offline vakbeurs ITES. Deze claims bieden enig bewijs van klanten en marktzichtbaarheid, maar er worden geen merknamen, projectbeschrijvingen, orderomvang of onafhankelijk verifieerbare casusdetails verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat is het vermogensbereik van deze frequentieomvormer?
A:
Het vermogensbereik loopt van 0,4 kW tot 1600 kW.
Q:Welke spanningen worden door de frequentieomvormer ondersteund?
A:
Deze ondersteunt 220V, 380V, 660V en 1140V.
Q:Welke besturingsmodi zijn beschikbaar?
A:
Deze ondersteunt vectorbesturing (SVC), feedbackvectorbesturing (FVC) en V/F-besturing.
Q:Ondersteunt de frequentieomvormer besturing van meerdere motoren?
A:
Ja, deze ondersteunt schakelbesturing voor maximaal 2 motoren met afzonderlijke parameters.
Q:Welke communicatieprotocollen worden ondersteund?
A:
Deze ondersteunt Modbus, RS485, CANopen en CANlink.
Verstuur aanvraag
*naar:
Chnchi Nanjing Electric Co. Ltd.
Chnchi Nanjing Electric Co. Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
380V 55kw Cp2000 Delta 3 Fase VFD550cp43s-21 Inverter AC Variabele Frequentie Aandrijving Converter VFD
US$1,050.00-1,100.00
1 Stuk(MOQ)
OEM Driefasige 380V 250kw Hoge Vector Frequentie Omvormer VFD voor Motor Snelheidsregeling
US$2,890.00
10 Stukken(MOQ)
Siemens G120xa 450kw 380V 3-Phase Inverter VFD voor Pomp
US$23,538.00-27,856.00
1 Stuk(MOQ)
380V AC naar VFD 40kw voor Grote Machine 3 Fase VFD te Koop
US$333.68-348.18
1 Stuk(MOQ)
Algemene Doeleinden 7.5kw Driefasige 380V VFD voor AC Motor Pomp
US$91.00-97.00
1 Stuk(MOQ)
2HP 3 Fase VFD Vermogen Frequentie Converter Prijs 380V Zonne-energie VFD Omvormer
US$42.46-44.31
1 Stuk(MOQ)
1.5kw VFD 220V Enkel Fase naar 3 Fase 380V VFD Omvormer Zonne-energie 220V VFD
US$64.22-67.02
1 Stuk(MOQ)
3 Fase Motor Snelheidsregelaar 380V 5.5kw VFD Frequentie Omvormer Converter
US$77.00-96.00
1 Stuk(MOQ)
Jnn Driefasige AC380V VFD Frequentieomvormer, 5.5kkw Frequentiesnelheidsregeling
US$94.00-103.00
5 Stukken(MOQ)
1.5kw 380V 3 Fasepomp Variabele Frequentie Aandrijving Omvormer VSD VFD
US$88.00-96.00
1 Stuk(MOQ)
Fabrieksgoedkope prijs driefasige 380V 11kw/15HP 50/60Hz vectorbesturing VFD
US$30.00-1,000.00
1 Stuk(MOQ)
3.7kw Vsdthree Fase 380V Stabiele Prestaties VFD Kan Op Afstand Worden Bediend voor Mijnleveringspomp Harde Voorwaarden
US$98.00-103.00
10 Stukken(MOQ)
Siemens Sinamics G120xa 15kw 380V 3-fase AC-energiebesparende pomp-VFD
US$489.00-595.00
1 Stuk(MOQ)
Siemens Sinamics Pm240-2 Vermogen Module 6SL3210-1PE21-4UL0 5.5kw 380V 3-Phase Rem Chopper VFD
US$200.00-210.00
1 Stuk(MOQ)



















