Powered by Made-in-China.com
Snelle Stroombeperkende Functie Frequentieomvormer Driefasige 380V VFD
US$ 1.230,00-1.286,00
2 Stukken
Voorbeeldprijs: US$1230.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarToepassing
Hoge frequentie omzetter transducerUitvoertype
DrievoudigModel NR.
MZ510A-1100G1320P-T4Principe van het werk
VectorbesturingsomzetterSchakelmodus
Hoge Draagfrequentie PWM ControlVoltage van Power Supply
Medium Voltage variabele frequentie DriveLink van Transformatie
AC-DC-AC variabele frequentie DriveAard van de DC-
Spanning Variable-Frequency DriveFunctie
Eenvoudig type, Constant Torque Universeel TypeMerk
chnchimodelnr.
mz510akleur
zwarthoogste frequentie
0 tot 500 hzingangsstroom
214Auitgangsstroom
210Aoem
jasnelheidsbereik
1:100 (svc); 1:1000 (fvc)besturingsmodus
svc, fvc, v/fTransportpakket
kartonnen doos/houtSpecificatie
110 kwHandelsmerk
chnchiOorsprong
Nanjing, ChinaGs-Code
8504409940Productiecapaciteit
1000000set/jaarBelangrijkste kenmerken
Breed vermogens- en spanningsbereik: Vermogensbereik van 0,4 kW tot 1600 kW; ondersteunt 220V, 380V, 660V en 1140V.
Hoge prestaties dankzij vectorbesturing: Beschikt over SVC, FVC en V/F modi met zelflerende motorparameters.
Uitgebreide beschermingsfuncties: Ingebouwde bescherming tegen overbelasting, over-/onderspanning, oververhitting en faseverlies.
Modulair ontwerp voor eenvoudig onderhoud: Compacte structuur met modulair ontwerp vermindert de onderhoudskosten en -tijd.
Flexibele communicatie-interfaces: Ondersteunt Modbus, RS485, CANopen en CANlink voor eenvoudige integratie.
Ingebouwde PID- en PLC-functies: Maakt gesloten lus procesbesturing mogelijk en ondersteunt tot 16 snelheidsniveaus.
CE-certificering voor veiligheid: Voldoet aan Europese veiligheidsnormen, wat kwaliteit en betrouwbaarheid garandeert.
Bedrijfsprofiel
Soort bedrijf: Fabrikant/fabriekJaar Exporteren: 2024-01-22Gemiddelde responstijd: ≤9.89h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier toont brede maatwerk- en R&D-capaciteiten, waaronder recente productontwikkeling en ODM-diensten. Hij rapporteert OEM-dienstverlening voor bekende merken en beschikt over productieapparatuur voor motorassemblage, PCBA-assemblage, lijminjectie, coating- en verouderingsprocessen. Tot de kwaliteitsgerelateerde sterke punten behoren de vermelde ISO9001-, ISO14001- en OHSAS18001-certificeringen, gedocumenteerde inspectie-instructies voor eindproducten en vastgelegde procedures voor corrigerende maatregelen en klachtenafhandeling. De leverancier beschikt echter niet over een geldig contract inzake productiecapaciteit met gerelateerde onderaannemers, noch over een magazijn, showroom, agent of filiaal in het buitenland, en rapporteert nul landen met buitenlandse dienstverlening. De financiële geloofwaardigheid kan niet worden beoordeeld op basis van de verstrekte gegevens, omdat de vermelde items jaren identificeren in plaats van financiële prestaties of ondersteunende maatstaven.
LeverancierstypeDe leverancier lijkt een fabrikant te zijn met interne assemblage- en productieprocessen, ondersteund door OEM-, ODM-, R&D-, voorraad- en maatwerkdiensten. Zijn buitenlandse operationele structuur is beperkt: hij heeft geen magazijn, showroom, agent of filiaal in het buitenland en rapporteert dienstverlening in nul landen.
CertificeringenHet bedrijf stelt dat het de certificeringen voor ISO9001-kwaliteitsmanagement, ISO14001-milieumanagement en OHSAS18001-managementsystemen voor arbeidsgezondheid en -veiligheid heeft behaald. Dit zijn expliciete certificeringsclaims, hoewel er geen certificaatnummers, geldigheidsdata of uitgevende instanties worden verstrekt.
After-sales capaciteitDe leverancier beschikt over gedocumenteerde procedures en registraties voor de beoordeling van leveranciersdiensten, corrigerende en preventieve maatregelen en de afhandeling van klantklachten, en biedt voorraadcapaciteit en training als buitenlandse dienst. Hij beschikt echter niet over agenten, filialen, magazijnen en showrooms in het buitenland, waardoor het bewijs van lokale of fysieke aftersalesdekking beperkt is.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert sterk wetenschappelijk onderzoek, een innovatief R&D-team, onafhankelijke intellectuele-eigendomsrechten op het gebied van industriële automatiseringsbesturingstechnologie, nieuwe producten in het afgelopen jaar en ODM-capaciteit. Er is geen SDK beschikbaar, maar deze beperking doet niets af aan het bredere bewijs van product- en technologieontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe gerapporteerde productievoorzieningen omvatten motorassemblage, PCBA-assemblage, lijminjectie, coating- en verouderingslijnen, samen met geavanceerde productie- en testapparatuur, voorraadcapaciteit en een vermelde gemiddelde levertijd van één maand tijdens zowel piek- als laagseizoenen. Er blijft een risico bestaan omdat de leverancier geen geldig contract inzake productiecapaciteit met gerelateerde onderaannemers rapporteert.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen en beperkte aanpassingen. Zijn vermelde bedrijfsmodel richt zich eveneens op gepersonaliseerde oplossingen, wat wijst op brede maatwerkmogelijkheden in plaats van alleen beperkte aanpassingen.
ClientcasesDe leverancier stelt dat hij OEM-diensten verleent aan bekende merken en heeft deelgenomen aan de offline vakbeurs ITES. Deze claims bieden enig bewijs van klanten en marktzichtbaarheid, maar er worden geen merknamen, projectbeschrijvingen, orderomvang of onafhankelijk verifieerbare casusdetails verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat is het vermogensbereik en de spanning?
A:
Het vermogensbereik is 0,4 kW tot 1600 kW, geschikt voor spanningen van 220V, 380V, 660V en 1140V.
Q:Welke besturingsmodi worden ondersteund?
A:
Het ondersteunt de besturingsmodi Vector (SVC), Feedback Vector (FVC) en V/F.
Q:Heeft het ingebouwde beveiligingsfuncties?
A:
Ja, het omvat overbelastings-, overspannings-, onderspannings-, oververhittings- en faseverliesbeveiliging.
Q:Kan het meerdere communicatieprotocollen ondersteunen?
A:
Ja, het ondersteunt de veldbussen Modbus, RS485, CANopen en CANlink.
Q:Is het product CE-gekeurd?
A:
Ja, het product voldoet aan de CE-certificering en Europese veiligheidsnormen.
Verstuur aanvraag
*naar:
Chnchi Nanjing Electric Co. Ltd.
Chnchi Nanjing Electric Co. Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Ckmine Afstandsbediening 4.0kw 380V OEM Aangepaste VFD voor Variabele Frequentie Aandrijving
US$100.00-120.00
1 Stuk(MOQ)
Hpvfm Frequentieomvormer Enkel-/Driefasige AC Motorcontroller VFD Aandrijvingen
US$45.00-150.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge kwaliteit VFD fabriek groothandel VFD goedkope VFD frequentieomvormer
US$66.52-69.42
1 Stuk(MOQ)
3 Fasen, 110kw/150HP, VFD, Omvormer, ATV610c11n4, ATV610
US$50.00
1 Stuk(MOQ)
Covast Cve1000-10-500 Middenspanning Frequentieomvormer 500kw 10kv 3-Phase VFD
US$15,385.00-16,923.00
1 Stuk(MOQ)
VFD Één Fase 220 naar Drie Fase 380 VFD Omvormer 2.2kw VFD Frequentie Aandrijving Omvormer
US$73.60-76.80
1 Stuk(MOQ)
380V 55kw Cp2000 Delta 3 Fase VFD550cp43s-21 Inverter AC Variabele Frequentie Aandrijving Converter VFD
US$1,050.00-1,100.00
1 Stuk(MOQ)
Siemens G120xa 450kw 380V 3-Phase Inverter VFD voor Pomp
US$23,538.00-27,856.00
1 Stuk(MOQ)
Covast Cve32-T3 Variabele Frequentie Aandrijving 18-800kw 380V 3-Phase VFD Omvormer
US$238.00-15,811.00
1 Stuk(MOQ)
VFD Frequentieomvormer Serie Variabele Frequentieomvormer voor Pomp
US$100.00-120.00
1 Stuk(MOQ)
Vectorbesturing AC Frequentieomvormer Hoge Prestaties 45kw 3phase 380V China Leidend VFD
US$85.00-89.00
5 Stukken(MOQ)
OEM Driefasige 380V 250kw Hoge Vector Frequentie Omvormer VFD voor Motor Snelheidsregeling
US$2,890.00
10 Stukken(MOQ)
Covast Cve32-T3 Variabele Frequentie Aandrijving 0.75-18kw 380V 3-Phase VFD
US$59.00-167.00
50 Stukken(MOQ)
0.75-560kw DC AC Motor Omvormer Enkel Fase naar Drie Fase Frequentie Converter VFD
US$68.00-6,000.00
1 Stuk(MOQ)
220V Driefasige Zonne-omvormer AC VFD Variabele Frequentie Aandrijving Fabrieksverkoop Top 10 VFD
US$38.04-39.69
1 Stuk(MOQ)



















