Powered by Made-in-China.com
Compressorindustrie, driefasige 380V, VFD
US$ 426,00-445,00
10 Stukken
Voorbeeldprijs: US$426.00/stuk.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarToepassing
Hoge frequentie omzetter transducerUitvoertype
DrievoudigModel NR.
MZ510A-0370G0450P-T4Principe van het werk
VectorbesturingsomzetterSchakelmodus
Hoge Draagfrequentie PWM ControlVoltage van Power Supply
Medium Voltage variabele frequentie DriveLink van Transformatie
AC-DC-AC variabele frequentie DriveAard van de DC-
Spanning Variable-Frequency DriveFunctie
Eenvoudig type, Constant Torque Universeel Typemodelnr.
mz510akleur
zwarthoogste frequentie
0 tot 500 hzingangsstroom
76Auitgangsstroom
75Aoem
jasnelheidsbereik
1:100 (svc); 1:1000 (fvc)besturingsmodus
svc, fvc, v/fTransportpakket
kartonnen doos/houtSpecificatie
37 kwHandelsmerk
chnchiOorsprong
Nanjing, ChinaGs-Code
8504409940Productiecapaciteit
1000000set/jaarBelangrijkste kenmerken
Breed vermogensbereik: Ondersteunt vermogens van 0,4 kW tot 1600 kW met opties voor 220V, 380V, 660V en 1140V.
Compact en modulair ontwerp: Klein formaat, eenvoudig onderhoud en stille werking voor diverse belastingen.
Robuuste bescherming: Ingebouwde overbelastings-, over-/onderspannings- en kortsluitbeveiliging zorgen voor veiligheid.
Flexibele communicatie: Ondersteunt Modbus, RS485, CANopen en meerdere encoderinterfaces.
Energiebesparing: Efficiënte motorbesturing vermindert het energieverbruik en de mechanische belasting.
CE-gecertificeerd: Voldoet aan Europese veiligheids- en kwaliteitsnormen voor betrouwbaar gebruik in de industrie.
Aanpasbare OEM-oplossingen: OEM-services beschikbaar met aanpasbare modelnummers en besturingsmodi.
Bedrijfsprofiel
Soort bedrijf: Fabrikant/fabriekJaar Exporteren: 2024-01-22Gemiddelde responstijd: ≤11.49h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier toont brede maatwerk- en R&D-capaciteiten, waaronder recente productontwikkeling en ODM-diensten. Hij rapporteert OEM-dienstverlening voor bekende merken en beschikt over productieapparatuur voor motorassemblage, PCBA-assemblage, lijminjectie, coating- en verouderingsprocessen. Tot de kwaliteitsgerelateerde sterke punten behoren de vermelde ISO9001-, ISO14001- en OHSAS18001-certificeringen, gedocumenteerde inspectie-instructies voor eindproducten en vastgelegde procedures voor corrigerende maatregelen en klachtenafhandeling. De leverancier beschikt echter niet over een geldig contract inzake productiecapaciteit met gerelateerde onderaannemers, noch over een magazijn, showroom, agent of filiaal in het buitenland, en rapporteert nul landen met buitenlandse dienstverlening. De financiële geloofwaardigheid kan niet worden beoordeeld op basis van de verstrekte gegevens, omdat de vermelde items jaren identificeren in plaats van financiële prestaties of ondersteunende maatstaven.
LeverancierstypeDe leverancier lijkt een fabrikant te zijn met interne assemblage- en productieprocessen, ondersteund door OEM-, ODM-, R&D-, voorraad- en maatwerkdiensten. Zijn buitenlandse operationele structuur is beperkt: hij heeft geen magazijn, showroom, agent of filiaal in het buitenland en rapporteert dienstverlening in nul landen.
CertificeringenHet bedrijf stelt dat het de certificeringen voor ISO9001-kwaliteitsmanagement, ISO14001-milieumanagement en OHSAS18001-managementsystemen voor arbeidsgezondheid en -veiligheid heeft behaald. Dit zijn expliciete certificeringsclaims, hoewel er geen certificaatnummers, geldigheidsdata of uitgevende instanties worden verstrekt.
After-sales capaciteitDe leverancier beschikt over gedocumenteerde procedures en registraties voor de beoordeling van leveranciersdiensten, corrigerende en preventieve maatregelen en de afhandeling van klantklachten, en biedt voorraadcapaciteit en training als buitenlandse dienst. Hij beschikt echter niet over agenten, filialen, magazijnen en showrooms in het buitenland, waardoor het bewijs van lokale of fysieke aftersalesdekking beperkt is.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert sterk wetenschappelijk onderzoek, een innovatief R&D-team, onafhankelijke intellectuele-eigendomsrechten op het gebied van industriële automatiseringsbesturingstechnologie, nieuwe producten in het afgelopen jaar en ODM-capaciteit. Er is geen SDK beschikbaar, maar deze beperking doet niets af aan het bredere bewijs van product- en technologieontwikkeling.
ProductiecapaciteitDe gerapporteerde productievoorzieningen omvatten motorassemblage, PCBA-assemblage, lijminjectie, coating- en verouderingslijnen, samen met geavanceerde productie- en testapparatuur, voorraadcapaciteit en een vermelde gemiddelde levertijd van één maand tijdens zowel piek- als laagseizoenen. Er blijft een risico bestaan omdat de leverancier geen geldig contract inzake productiecapaciteit met gerelateerde onderaannemers rapporteert.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, maatwerk op basis van ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen en beperkte aanpassingen. Zijn vermelde bedrijfsmodel richt zich eveneens op gepersonaliseerde oplossingen, wat wijst op brede maatwerkmogelijkheden in plaats van alleen beperkte aanpassingen.
ClientcasesDe leverancier stelt dat hij OEM-diensten verleent aan bekende merken en heeft deelgenomen aan de offline vakbeurs ITES. Deze claims bieden enig bewijs van klanten en marktzichtbaarheid, maar er worden geen merknamen, projectbeschrijvingen, orderomvang of onafhankelijk verifieerbare casusdetails verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat is het vermogensbereik en welke spanningen worden ondersteund?
A:
Het vermogensbereik is 0,4 kW tot 1600 kW, en het ondersteunt spanningen van 220V, 380V, 660V en 1140V.
Q:Welke besturingsmodi zijn beschikbaar?
A:
Het ondersteunt de besturingsmodi Vector (SVC), Feedback Vector (FVC) en V/F voor flexibele toepassingen.
Q:Is OEM-aanpassing mogelijk?
A:
Ja, OEM-services zijn beschikbaar, waardoor aangepaste modelnummers en specifieke besturingsconfiguraties mogelijk zijn.
Q:Welke beveiligingen zijn ingebouwd?
A:
Het bevat beveiligingen tegen overbelasting, overspanning, onderspanning, kortsluiting en oververhitting voor een veilige werking.
Q:Welke communicatie-interfaces worden ondersteund?
A:
Het ondersteunt Modbus, RS485, CANopen en CANlink, evenals verschillende encoder- en PLC-opties.
Verstuur aanvraag
*naar:
Chnchi Nanjing Electric Co. Ltd.
Chnchi Nanjing Electric Co. Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Algemeen Type VFD Driefasig 380V 3.0kw voor AC Motor Compressor
US$280.00
2 Stukken(MOQ)
Wj200-007hfc-M Wj200 Serie Driefasige 380V 0.75kw 1HP VFD voor Hitachi
US$10.00-1,000.00
1 Stuk(MOQ)
380V 132kw Driefasige VFD Frequentieomvormer voor de Glasindustrie
US$1,194.02-1,196.33
10 Stukken(MOQ)
Algemeen Doel AC380V Driefasig 5.5kw 7.5HP VFD VSD voor de Rubberindustrie
US$740.00-772.00
10 Stukken(MOQ)
5.5kw Driefasige AC 380V Hoog Beschermingsniveau VFD voor de Verpakkingsindustrie
US$740.00-772.00
10 Stukken(MOQ)
Jnn 110kw VFD Vectorbesturing Driefasig 380V~480V 0-600Hz voor Ventilator Pomp Compressor
US$942.00-1,028.00
1 Stuk(MOQ)
Stabiele 7.5kw 10HP AC Aandrijving VFD Omvormer 3 Fase 380V met Verwijderbaar Toetsenbord
US$95.00-99.00
1 Stuk(MOQ)
Driefasige 380V 15kw VFD voor AC-motorcompressorfans
US$225.00
1 Stuk(MOQ)
11kw, Driefasige 380V, Ondersteuningscontrole Ondersteund, Compressor, VFD
US$170.00-178.00
10 Stukken(MOQ)
VFD voor 90kw Compressor 380V 3 Fase Frequentie Converter 60Hz 50Hz
US$922.48-962.58
1 Stuk(MOQ)
3-Phase Compressor Motor Pomp Controller Snelheidsregeling AC380V Variabele Frequentie Aandrijving 22kw VFA
US$175.00-191.00
1 Stuk(MOQ)
Driefasige pompcompressormotorcontroller snelheidsregeling AC380V Frequentieomvormer 4kw VFD
US$82.00-89.00
1 Stuk(MOQ)
Driefasige 380V 22kw 600Hz VFD voor AC-aandrijvingcompressor
US$568.00
1 Stuk(MOQ)
6SL3210-1PE27-5UL0 Goede Prijs Sinamics G120 3pH 3 Fase 380V 50 PK 37kw 50HP Motor VFD voor Siemens
US$20.15-100.58
1 Stuk(MOQ)



















