Powered by Made-in-China.com
Zelfontwikkelde volledig automatische codeermachine
US$ 1.000,00-100.000,00
1 Stuk
Productprofiel
Maatwerk
Beschikbaarvoedingsbron
380 v, 50 hz, 1,5 kwluchtbron
0.1m3/Min,0.6MPModel NR.
Bettervolume
1550mmx1200mmx1880mmgewicht
830 kgTransportpakket
export standaard verpakkingSpecificatie
montagelijnHandelsmerk
beterOorsprong
ChinaProductiecapaciteit
1000 stuks/jaarBelangrijkste kenmerken
Volledig automatische werking: Automatische positionering, klemmen en codeertechniek met optische detectie voor de productie van batterijen.
Nauwkeurige kwantificering: Garandeert accurate fabriekscodes en serienummers met een laag aantal storingen en eenvoudig onderhoud.
Instelbare lettergrootte: Cijfers, Engelse letters en serienummers kunnen worden gegraveerd met een lettergrootte die via de computer kan worden aangepast.
Robuuste constructie: Beschikt over een frame van staal A3 en een transportband van roestvrij staal SS304 voor duurzaamheid.
Hoogwaardige componenten: Uitgerust met een MITSUBISHI PLC/HMI, SMC pneumatische componenten en Chint elektrische apparatuur.
Compacte structuur: Ontworpen met een aantrekkelijk uiterlijk en een compacte structuur voor efficiënt gebruik in de fabriek.
Veelzijdig coderen: Geschikt voor het graveren van cijfers, Engelse letters en opeenvolgende serienummers.
Snelle werksnelheid: Het geoptimaliseerde proces maakt een snelle codering van batterijen en een continue werking mogelijk.
Bedrijfsprofiel

Soort bedrijf: Fabrikant/fabriekJaar Exporteren: 2006-08-01Dichtstbijzijnde Haven: shanghaiGemiddelde responstijd: ≤2.07hBetalingsvoorwaarden: LC, T/T, Western UnionInternationale Handelsvoorwaarden (Incoterms): FOB, EXW, CFR, CIF
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier wordt geïdentificeerd als een handelsbedrijf met een gecombineerde bedrijfsdekking, terwijl de documenten ook verwijzen naar productiecapaciteit en een assemblagelijn voor automatische loodzuuraccu’s. De leverancier heeft geldige contracten inzake productiecapaciteit met betrokken onderaannemers en beschikt over zelfstandig geëxploiteerde import- en exportrechten, maar heeft geen capaciteit voor voorraadservices, een buitenlands magazijn of een buitenlandse showroom. Het R&D-bewijs is relatief sterk: auditdocumentatie is beschikbaar, flexibele aanpassingen en ODM-diensten worden aangeboden, in het afgelopen jaar zijn nieuwe producten ontwikkeld en er is een SDK beschikbaar. De aftersalessupport omvat technische assistentie, installatie en foutopsporing, hoewel procedures voor klachtenafhandeling en corrigerende maatregelen niet schriftelijk zijn vastgelegd. De exportactiviteiten zijn gevestigd, met acht jaar exportervaring en een opgegeven aandeel van 90% van de omzet uit export. Er is geen certificeringsinformatie verstrekt en de financiële betrouwbaarheid kan niet worden beoordeeld op basis van de beschikbare niet-financiële documenten.
R&D-capaciteitDe leverancier beschikt over documentatie van R&D-audits, heeft in het afgelopen jaar nieuwe producten gerapporteerd, biedt ODM-diensten en flexibele ontwerpaanpassingen aan en beschikt over een beschikbare SDK. De vermelde samenwerking met grote ondernemingen en universiteiten ondersteunt bovendien actieve R&D-activiteiten, hoewel de omvang van de innovatieprestaties niet is gekwantificeerd.
ProductiecapaciteitDe leverancier heeft geldige contracten inzake productiecapaciteit met elke betrokken onderaannemer, en er is een assemblagelijn voor automatische loodzuuraccu’s geïdentificeerd. De leverancier beschikt ook over zelfstandig geëxploiteerde import- en exportrechten, maar de documenten bevatten geen productievolumes, capaciteit van apparatuur of informatie over de status als directe fabriek die voldoende is voor een volledige beoordeling van de productiecapaciteit.
AanpasbaarheidFlexibele aanpassingen worden expliciet aangeboden in zowel de documenten over R&D-ontwerpservices als die over ontwerpcapaciteiten, en ODM-diensten zijn beschikbaar. De leverancier toont daarmee aan dat hij volgens eigen opgave aangepaste productontwikkeling kan ondersteunen.
ClientcasesDe leverancier meldt OEM-diensten voor bekende merken en samenwerking met enkele Fortune Global 500-ondernemingen en toonaangevende Chinese universiteiten. Dit zijn vermelde klant- of samenwerkingsreferenties, hoewel specifieke klantnamen, producten, orderomvang en verificatiedocumenten niet zijn verstrekt.
Product Q&A
Q:Wat zijn de vereisten voor de stroomvoorziening?
A:
De machine vereist een stroomvoorziening van 380V, 50Hz en 1,5kW.
Q:Wat zijn de specificaties van de luchttoevoer?
A:
De vereiste luchttoevoer is 0,1 m3/min bij 0,6 MPa.
Q:Wat zijn de afmetingen en het gewicht van de machine?
A:
Het volume is 1550 mm x 1200 mm x 1880 mm en het gewicht is 830 kg.
Q:Welke soorten codes kunnen worden gegraveerd?
A:
Het kan cijfers, Engelse letters en serienummers graveren.
Q:Kan de lettergrootte worden aangepast?
A:
Ja, de lettergrootte kan via de computer worden aangepast binnen een bepaald bereik.
Verstuur aanvraag
*naar:
Better Technology Group Limited
Better Technology Group Limited*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Volledig automatische dubbele turret dubbele spindel CNC draaibank en freesmachine CNC gereedschap
US$1,288.00-112,857.00
1 Stuk(MOQ)
Volledig automatische vulmachine voor zuiver water apparatuur verpakkingsproductielijn desinfectie blaasvormmachine
US$10,000.00-200,000.00
1 Set(MOQ)
Zelfaanpassende Volautomatische Codeermachine
US$1,000.00-100,000.00
1 Stuk(MOQ)
GDK Volautomatische Sjabloonprinter SMT Soldeerpasta Printer ±15μm Precisie SMT Machine Massaproductie
US$8,000.00-40,000.00
1 set(MOQ)
Zeer Aanpasbare Volledig Automatische Codeermachine
US$1,000.00-100,000.00
1 Stuk(MOQ)
De Nieuwe Generatie van Volledig Automatische Laser Snijmachines
US$8,000.00-12,000.00
1 PC(MOQ)
Marya Aanpasbare Automatische Fles Vullen en Dichten Machine Lijn met Datumcodering
US$50,000.00
1 Stuk(MOQ)
Volledig Automatische / Olie en Saus Vullijn / Vul- en Sluitmachine
US$10,000.00-200,000.00
1 Set(MOQ)
Energiezuinige Volautomatische Codeermachine
US$1,000.00-100,000.00
1 Stuk(MOQ)
Volledig Automatische Lijm Maskering Tape Snijmachine
US$10,000.00-20,000.00
1 Set(MOQ)
Efficiënte energiezuinige volledig automatische codeermachine
US$1,000.00-100,000.00
1 Stuk(MOQ)
Volledig automatische kleefband elektrische cellotape snijmachine waarde
US$10,000.00-20,000.00
1 Set(MOQ)
Marya GMP-conforme volledig automatische farmaceutische cartridge vulmachine China fabrikant
US$100,000.00
1 Stuk(MOQ)
Volautomatische hoekijzerponsmachine V-type koudbuigapparatuur
US$300.00-5,000.00
1 Stuk(MOQ)
Volledig Automatische Smeedmachine voor het Hete Smeedproces
US$1,288.00-112,857.00
1 Stuk(MOQ)
20 Jaar Bron Fabrikant Verpakkingsmachine Volledig Automatische Stapelaar
US$10,000.00-36,000.00
1 Stuk(MOQ)
Marya Volautomatische Vial Vloeistof Vulmachine: Van Wassen tot Dichten
US$50,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Precisie Volledig Automatische CNC Transfermachine Dubbele Spindel Draaibank
US$1,288.00-112,857.00
1 Stuk(MOQ)


















