Powered by Made-in-China.com
8-Channel Synchronous Dynamisch Gegevensverzamelingssysteem met 24-Bit Resolutie
US$ 6.465,00
1-4 Sets
US$ 6.360,00
5-9 Sets
US$ 6.250,00
10-19 Sets
US$ 6.120,00
20+ Sets
Voorbeeldprijs: US$6465.00/set.Vraag een voorbeeld aan
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales Service
afstandsonderwijs, tijdige communicatie om problemen op te lossenGarantie
1 jaarModel NR.
G01NET-3Fmodel
G01net-3fanaloge ingangen
8 kanalen (standaard enkelzijdige invoer, ondersteunt dinvoerspanne en resolutie
-10~10v / 0.005mvsamplefrequentie
configureerbaar vanaf 1~10547hz (alle kanalen volledig syopslagcapaciteit en formaat
opslagcapaciteit: standaard 16g sd kaart; gegevens opslagafstandgegevensoverdracht
ondersteunt drie communicatiemethoden: udp, tcp/ipverzonden datatype
realtimeoverdracht van ruwe gegevenstijdkalibratie
gps, beidou, bovenste computernetwerkdynamisch bereik
≥120dBvoeding
4Wafmetingen (l*b*h, mm)
172*160*44 (montagegatafstand: 153*68mmingangsimpedantie
1MΩbedrijfstemperatuur en vochtigheid
temperatuur: -35℃~+70℃; luchtvochtigheid: ≤90%on-site gegevensopslag trigger modus
amplitudebasis triggerTransportpakket
dozenSpecificatie
172*160*44mmOorsprong
ChinaGs-Code
90328990Belangrijkste kenmerken
Hoge precisie acquisitie: Beschikt over 8 analoge ingangskanalen met een conversieprecisie van 24 bits voor het verzamelen van data met hoge nauwkeurigheid.
Tijdsynchronisatie met meerdere methoden: Ondersteunt nauwkeurige tijdsynchronisatie via GPS, het Beidou-satellietsysteem en het netwerk van de bovenliggende computer.
Real-time dataoverdracht: Maakt real-time upload van ruwe data mogelijk via UDP, TCP/IP Client of TCP/IP Server protocollen.
Flexibele samplingfrequentie: Configureerbare samplingfrequentie van 1 Hz tot 10547 Hz met volledige synchronisatie van alle kanalen.
Remote parameterbeheer: Maakt het op afstand wijzigen van operationele parameters, het kopiëren van data en het monitoren van de beschikbare ruimte op de SD-kaart mogelijk.
Open protocol en software: Biedt gratis toegang tot communicatieprotocollen en speciale software voor het instellen van parameters en het analyseren van data.
Compact en energiezuinig ontwerp: Compacte afmetingen (172*160*44 mm) met een laag energieverbruik van slechts 4W, waardoor het eenvoudig te implementeren is.
Bedrijfsprofiel

Jiangxi Dongling Technology Co., Ltd.Jiangxi, China
Soort bedrijf: HandelsbedrijfDichtstbijzijnde Haven: shanghai, shenzhenGemiddelde responstijd: ≤2.84h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingJiangxi Dongling Technology Co., Ltd. wordt geïdentificeerd als een in China gevestigd handelsbedrijf dat actief is in Jiangxi, met afzonderlijk verstrekte fabrieksinformatie voor een locatie in Pingxiang, Jiangxi. Het productassortiment omvat laboratoriumanalytische instrumenten en systemen voor technische monitoring en constructieve veiligheid. De leverancier meldt ISO 9001-certificering, 4 productielijnen, 31–40 jaar gecombineerde ervaring van R&D-ingenieurs en 6–10 medewerkers voor kwaliteitscontrole. De gerapporteerde jaarlijkse productiecapaciteit bedraagt 350 sets laboratoriumanalytische instrumenten en 800 sets technische monitoringapparatuur. Het bedrijf exporteert naar meerdere regio’s, waarbij 31%–40% van de verkoop uit export bestaat en de exportactiviteiten in 2020 zijn begonnen. De beschikbare informatie ondersteunt de productie-, kwaliteitssysteem-, productassortiments- en internationale marktcapaciteiten, maar biedt onvoldoende bewijs met betrekking tot aftersalesservice, maatwerk, klantcases of de algehele financiële betrouwbaarheid.
LeverancierstypeDe leverancier wordt expliciet geclassificeerd als een handelsbedrijf, terwijl de gegevens ook een fabriekslocatie in Pingxiang vermelden en productielijnen en productievolumes rapporteren. Het vermelde bedrijfsmodel omvat twee capaciteitslijnen: laboratoriumanalytische instrumenten en systemen voor technische monitoring en constructieve veiligheid.
CertificeringenDe leverancier meldt dat hij ISO 9001-certificering voor zijn managementsysteem bezit. Dit vormt expliciet bewijs van een gecertificeerd kwaliteitsmanagementkader, hoewel de verstrekte informatie geen specificatie bevat van de reikwijdte of geldigheidsperiode van de certificering.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert in totaal 31–40 jaar ervaring van R&D-ingenieurs en beschrijft twee technische capaciteitslijnen die analytische instrumenten, technische monitoring en constructieve veiligheidssystemen omvatten. Dit wijst op een gevestigde technische basis, maar er is geen specifiek bewijs van octrooien, de ontwikkeling van nieuwe producten of gedocumenteerde innovatieresultaten.
ProductiecapaciteitDe leverancier meldt 4 productielijnen en een jaarlijkse productiecapaciteit van 350 sets laboratoriumanalytische instrumenten plus 800 sets technische monitoringapparatuur. Deze vermelde productiemiddelen en productievolumes leveren expliciet bewijs van operationele productiecapaciteit voor beide productcategorieën.
Product Q&A
Q:Wat is de invoerresolutie en het bereik?
A:
Het invoerbereik is -10 tot 10V, met een resolutie van 0,005 mV, en ondersteunt zowel single-ended als differentiële ingangen.
Q:Hoe wordt de data lokaal opgeslagen?
A:
De data wordt opgeslagen op een standaard 16 GB SD-kaart in binair formaat, en wordt geactiveerd door modi op basis van amplitude.
Q:Kan ik de samplingfrequentie aanpassen?
A:
Ja, de samplingfrequentie is configureerbaar van 1 Hz tot 10547 Hz voor alle kanalen, synchroon.
Q:Welke communicatiemethoden worden ondersteund?
A:
Het ondersteunt UDP, TCP/IP Client en TCP/IP Server, waarbij TCP/IP Client de standaardmodus is.
Q:Wordt secundaire ontwikkeling ondersteund?
A:
Ja, klanten kunnen secundaire ontwikkeling uitvoeren, en er is gratis toegang tot het communicatieprotocol van het instrument.
Verstuur aanvraag
*naar:
Jiangxi Dongling Technology Co., Ltd.
Jiangxi Dongling Technology Co., Ltd.*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Geavanceerd 6-Channel relais test systeem met 150V uitgang
US$12,000.00-16,000.00
1 Stuk(MOQ)
Dynamische belastingstests paalrijsystemen monitoring
US$9,500.00-12,000.00
1 Set(MOQ)
Geavanceerd Slim Netwerk Relais Test Systeem met Fase Meting
US$12,000.00-16,000.00
1 Stuk(MOQ)
Betrouwbaar Relaystar-1600e Onderstation Test Systeem met GPS Kenmerken
US$12,000.00-15,000.00
1 Stuk(MOQ)
Paalrijsystemen met ASTM
US$9,500.00-12,000.00
1 Set(MOQ)
Geavanceerd Geautomatiseerd Relais Test Systeem met 6-Phase Sjablonen voor Efficiëntie
Bespreekbaar
1 Stuk(MOQ)
Hoogspanning Dynamische Belastingsproef Systeem voor Pile Driving Analyzer (PDA)
US$9,500.00-12,000.00
1 Set(MOQ)
Ex Tb Iiic T80°C Db Ex Td A21 IP65 T80°C Efficiënte Pipeline Spark Alarm Systeem met 100W Kracht en IP65 Klasse
US$1,699.00-1,799.00
1 Set(MOQ)
Samyon 2 Kanalen Kruisgat Paal Test Systeem
US$2,000.00-7,000.00
1 Stuk(MOQ)
Detector -40°C~70°C Controller 0°C~55°C Pipeline Spark Alarm Systeem met 100W Vermogen en Hoge Beschermingsklasse
US$1,699.00-1,799.00
1 Set(MOQ)
Luchtvaartaluminium plaatmetaalconstructie hoogpresterend pijpleiding vonkalarm systeem met 100W en IP65 beoordeling
US$1,699.00-1,799.00
1 Set(MOQ)
Samyon Hoge Stran Dynamisch Paal Integriteit Test Systeem
US$14,500.00-15,000.00
1 set(MOQ)
Twee Kanalen Kruis-Hole Paal Test Systeem voor Paal Integriteit
US$2,000.00-7,000.00
1 set(MOQ)
Elektrische Motor Test Systeem voor Kwaliteitscontrole en Prestatie Test
US$5,000.00
1 Set(MOQ)
Iggtem 20 Transiënte Elektromagnetische Systemen
US$5,000.00-18,000.00
1 Stuk(MOQ)
AC Weerstand Transformator Test Systeem Hv Laboratorium Oplossingen
US$5,000.00
1 Set(MOQ)
AC DC Motor Test Systeem voor Parameter Meting Testen
US$5,000.00
1 Set(MOQ)
Motor Test Systeem voor Hoogspanningsapparatuur Machine
US$5,000.00
1 Set(MOQ)



















