Powered by Made-in-China.com

3D Printer met 16K Resolutie en 0.02mm Z-as Nauwkeurigheid
US$ 5.500,00
1-4 Stukken
US$ 5.400,00
5-9 Stukken
US$ 5.200,00
10-99 Stukken
US$ 4.900,00
100+ Stukken
Productprofiel
Maatwerk
BeschikbaarAfter-sales service
1 jaarGarantie
1 jaarModel NR.
OY- K1Bestandsformaat
STLnozzle Number
1Verbinding
USBprecisie
100-200 micronDikte
Kleiner dan 20 mu.printer Materiaal
HarsOmvormtechniek
lcdBesturingssysteem
Ubuntu Linuxschermgrootte
13.6 "7k of 16k optioneelschermresolutie
6480x3600dpi / 15120 x 6230dpinauwkeurigheid van de z-as
0,02 mmnauwkeurigheid xy-as
±0,05 mmeffectieve beweging van de z-as
390 mmdikte van de afdruklaag
0.1, 0.05, 0.025mmverbindingsmodus
usbafdruksnelheid
40mm/Hrvormtechniek
lichtuitharding (lcd) oppervlaktevormingbedrijfstemperatuur
20°c naar 30°Transportpakket
papieren verpakkingSpecificatie
53*44*174cmHandelsmerk
oyowooaOorsprong
ChinaGs-Code
8477590000Productiecapaciteit
500000/one jaarBelangrijkste kenmerken
Hoge precisie Z-as: Bereikt een nauwkeurigheid van 0,02 mm op de Z-as dankzij de dubbele geleide TBI-kogelomvormer en 4 geleiders voor stabiel printen.
Aanpasbare schermresolutie: De schermgrootte en -resolutie zijn aanpasbaar, met opties voor 7K, 8K of 16K.
Groot printvolume: De effectieve verplaatsing van de Z-as van 390 mm maakt het mogelijk om objecten met grote afmetingen te printen, met een harsreservoir van 5 kg.
Geavanceerde LED-technologie: Gebruikt geïmporteerde LED's van automobielkwaliteit met COB-technologie voor een lichtuniformiteit van meer dan 92%.
Modulair ontwerp: Beschikt over vervangbare modules, zoals LCD-schermen en releasefolies, voor eenvoudig onderhoud.
Gebruiksvriendelijke interface: Bevat een 5-inch touchscreen met meertalige ondersteuning en een real-time voortgangsindicator.
Uitgebreide after-sales service: Biedt fabrieksinstellingen voor hars, technische ondersteuning en reparatieservices.
Bedrijfsprofiel
GecertificeerdSoort bedrijf: Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf GecertificeerdR&D-capaciteit: ODM-service beschikbaar & OEM Service Beschikbaar GecertificeerdAanpassingsopties: Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, etc. GecertificeerdJaar Exporteren: 5 years GecertificeerdDichtstbijzijnde Haven: Shenzhen PortGemiddelde responstijd: ≤0.27h
AI-gestuurde leveranciersbeoordeling
SamenvattingDe leverancier is actief op het gebied van 3D-printing en additive manufacturing, waaronder apparatuur, basismaterialen, diensten en aanverwante technische activiteiten. De leverancier rapporteert ISO9001:2015-certificering, kwaliteitsborging, traceerbaarheid van grondstoffen en gedocumenteerde procedures voor corrigerende maatregelen en klachtenafhandeling. De R&D-capaciteiten omvatten de ontwikkeling van nieuwe producten, ODM, OEM voor bekende merken en brede maatwerkdiensten, hoewel er geen SDK beschikbaar is. Het bewijs met betrekking tot de productie omvat geavanceerde apparatuur, inspectie-instrumenten, technisch personeel, voorraadcapaciteit en vermelde levertijden van maximaal 15 werkdagen, maar er is geen geldig contract voor productiecapaciteit met gelieerde onderaannemers. De ondersteuning in het buitenland is beperkt: er zijn geen magazijnen, showrooms, agenten of vestigingen in het buitenland en er worden geen landen met buitenlandse dienstverlening vermeld. Financiële gegevens worden aangegeven voor 2022–2024, maar er worden geen financiële cijfers of gedetailleerde beoordelingsresultaten verstrekt.
LeverancierstypeDe vermelde bedrijfsactiviteiten omvatten 3D-printdiensten, de productie en verkoop van apparatuur voor additive manufacturing, basismaterialen, additive manufacturing, technische diensten en activiteiten met medische hulpmiddelen van klasse I. Dit identificeert de leverancier als een leverancier van apparatuur, materialen en diensten voor additive manufacturing en 3D-printing.
CertificeringenDe leverancier rapporteert een ISO9001:2015-certificaat binnen de managementsystemen voor leveranciers en identificeert hetzelfde certificaat tevens als certificering van het managementsysteem voor duurzame ontwikkeling. Het bewijs bevestigt dat de certificering wordt gehouden, hoewel de reikwijdte of geldigheidsduur van het certificaat niet wordt gespecificeerd.
After-sales capaciteitDe leverancier beschikt over gedocumenteerde procedures voor corrigerende en preventieve maatregelen, klachtenafhandeling, kwaliteitsborging en traceerbaarheid. Ook rapporteert de leverancier voorraadcapaciteit en schriftelijke procedures voor de beoordeling van leveranciersdiensten, maar er zijn geen magazijnen, showrooms, agenten of vestigingen in het buitenland; daarom zijn gedocumenteerde serviceprocessen aanwezig, terwijl de ondersteuning in het buitenland beperkt is.
R&D-capaciteitDe leverancier rapporteert een professioneel R&D-engineeringteam, geavanceerde productie- en experimentele apparatuur, nieuwe producten die in het afgelopen jaar zijn ontwikkeld, ODM-diensten en OEM-diensten voor bekende merken. Er is geen beschikbare SDK, wat de gedocumenteerde interfacecapaciteit voor softwareontwikkeling beperkt, maar het vermelde bewijs van product-R&D niet tenietdoet.
ProductiecapaciteitDe productiecapaciteit wordt ondersteund door de gerapporteerde geavanceerde apparatuur, precisie-inspectie- en analyse-instrumenten, technische werknemers, strikt kwaliteitsbeheer, voorraadcapaciteit en gemiddelde levertijden in het hoog- en laagseizoen van maximaal 15 werkdagen. Een belangrijke beperking is dat de fabriek en gelieerde onderaannemers geen geldig contract voor productiecapaciteit hebben, terwijl de vermelde faciliteit maal-, meng-, vul-, oven- en reactorapparatuur omvat.
AanpasbaarheidDe leverancier biedt expliciet maatwerk op basis van monsters, ontwerpen, volledige maatwerkoplossingen, beperkte maatwerkaanpassingen en flexibele maatwerkoplossingen. Ook rapporteert de leverancier ODM-capaciteit, wat direct bewijs levert van brede ondersteuning voor productontwerp en maatwerk.
ClientcasesDe leverancier stelt dat hij OEM-diensten levert voor bekende merken, wat direct bewijs vormt van klantbetrokkenheid met klanten van erkende merken. Er worden geen klantnamen, projectdetails, orderbewijzen of prestatiereferenties verstrekt, waardoor de omvang en verifieerbaarheid van deze gevallen beperkt blijven.
Product Q&A
Q:Welke schermresolutie-opties zijn beschikbaar?
A:
De printer ondersteunt aanpasbare schermresoluties, waaronder 7K (6480x3600 dpi), 8K en 16K (15120x6230 dpi).
Q:Wat is de maximale printsnelheid?
A:
De maximale printsnelheid is 10-30 mm/uur of 1,57 inch/uur.
Q:Ondersteunt de printer OEM- en ODM-services?
A:
Ja, zowel OEM- als ODM-services zijn beschikbaar, evenals diverse aanpassingsmogelijkheden op basis van voorbeelden of ontwerpen.
Q:Wat is de garantieperiode voor dit apparaat?
A:
Het product wordt geleverd met een garantie van 1 jaar, die de service na verkoop dekt.
Q:Wat is de minimale bestelhoeveelheid (MOQ)?
A:
De minimale bestelhoeveelheid is 1 stuk.
Verstuur aanvraag
*naar:
Dongguan Tianxingjian Electronic Technology Co., Ltd
Dongguan Tianxingjian Electronic Technology Co., Ltd*Inhoud:
De antwoorden van de leverancier worden verzonden naar je geregistreerde e-mailadres
Dit vind je misschien ook leuk
Industriële Graad Fdm 3D Printer met Hoge Nauwkeurigheid Bewegingssysteem en Groot Printgebied
US$8,000.00-11,000.00
1 Stuk(MOQ)
Precisie Industriële 3D Printer met Bal Schroef Z-As Structuur
US$8,000.00-11,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Precisie Industriële 3D Printer met 0.02mm Positioneringsnauwkeurigheid
US$8,000.00-11,000.00
1 Stuk(MOQ)
Hoge Nauwkeurigheid Industriële 3D Printer met 0.02mm Positioneringsnauwkeurigheid
US$8,000.00-11,000.00
1 Stuk(MOQ)
3D Printer met uitzonderlijke snelheid en meerdere nozzle-diameters
US$56,800.00-78,999.00
1 Stuk(MOQ)
Fgf 3D-printer met 300mm/S snelheid en 5-8kg/H doorvoersnelheid
US$56,800.00-78,999.00
1 Stuk(MOQ)
Multi-aspect robot 3D printer voor grote kunstwerken en functionele onderdelen
US$26,000.00-36,000.00
1 Stuk(MOQ)
3D Printer met indrukwekkende snelheid en meerdere keuzes voor de nozzle-diameter
US$56,800.00-78,999.00
1 Stuk(MOQ)
Efficiënte 3D-printer met 300mm/S-snelheid en variabele spuitmonden
US$56,800.00-78,999.00
1 Stuk(MOQ)
Kocel 3D printer AJS1800 met 2 jobbox hoge resolutie machine
US$400,000.00-700,000.00
1 Stuk(MOQ)
Uiterst nauwkeurige 4-laser SLM-metaal3D-printer met Tri-Fiber-technologie
US$450,000.00-500,000.00
1 Set(MOQ)
PR-400d zeer nauwkeurige Resin 3D printer STL nauwkeurigheid 25um XY Resolutie 20um
US$65,000.00
1 Stuk(MOQ)
Protomat Geavanceerde Grote SLA 3D Printer met Hoge Detailresolutie Dubbele Scanner
US$130,000.00-180,000.00
1 Set(MOQ)
Kocel AJS1800 3D Printer - Verhoog uw productie met snelheid en precisie
US$400,000.00-700,000.00
1 Stuk(MOQ)
Pr-400d Nauwkeurigheid 25um 3D Printerhars 3D Printer Xy-resolutie 20μ M
US$65,000.00
1 Stuk(MOQ)
Grote Bouw Industriële SLA1100 3D Printer Uit China voor Hoge Nauwkeurigheid Modellering en Gereedschap
US$90,000.00-120,000.00
1 Set(MOQ)



















